MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ADANA ALADAĞ HABERLERİ

ADANA ALADAĞ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Gaziantep'te İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı
  Gaziantep'te istihdam ve mesleki eğitim kurulu toplantısıGAZİANTEP - Gaziantep Valiliği Başkanlığında il istihdam ve mesleki eğitim kurulu 2017 yılı 3.olağan toplantısı gerçekleştirildi.

 • Gaziantep'te İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Olağan ...
  Haber - Kamera: Ahmet SOYDOĞAN-GAZİANTEP-DHA)Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nde yapılan toplantıya; Vali Yardımcısı Uğur Aladağ, İş-Kur İl Müdürü Siraç Ekin, ile STK temsilcileri katıldı.

 • Gaziantep'te İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı
  Gaziantep Valiliği Başkanlığında il istihdam ve mesleki eğitim kurulu 2017 yılı 3.olağan toplantısı gerçekleştirildi.

 • Dha Yurt Bülteni-11
  Emniyet Müdürü Çelik, Başkan Yılmaz'dan şikayetçi oldu ORDU İl Emniyet Müdürü Suat Çelik, Aybastı İlçesi Perşembe Yayla Şenlikleri'nde protokol tribününde meydana gelen arbedenin ardından, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak...

 • Büyükşehir Belediyesi, Sanatı Köylere Taşıdı
  Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, ‘Yaylalarda, Köylerde Kültür-Sanat Her Yerde’ sloganıyla başlattığı ve 30 gün boyunca devam edecek olan kültür-sanat etkinliklerinden ilki Tarsus ilçesine bağlı Belen Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

 • Bucaspor'da Emin Sevinci
  YENİ sezon hazırlıklarını Kaynaklar Tesisleri'nde sürdüren Bucaspor'da geçen sezon sol diz iç yan bağları kopan orta saha oyuncusu Emin Aladağ'ın takımla çalışmalara başlaması teknik heyeti sevindirdi.

 • Kozan'da İlk Defa Src Belgesi Yeterlilik Sınavı Yapıldı
  Adana’nın Kozan ilçesinde ilçesinde ilk defa SRC belgesi yeterlilik sınavı yapıldı.

 • Tek Başaramadığım Kırkpınar Kaldı"
  Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonlukları yaşayarak serbest güreş branşında çok sayıda başarı elde eden milli sporcu Taha Akgül, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde altın kemeri alarak ata sporunda da zirveye ulaşmayı hedefliyor.

 • Toroslar Edaş'ın Yatırım ve Hizmetleri
  Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (EDAŞ) tarafından Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis'te kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti verilmesi için çalışmalar yapıldığı bildirildi.

 • Sıcaktan Bunalanlar Küp Şelaleri'nde Serinliyor
  Adana'nın Aladağ ilçesindeki Küp Şelaleleri, kentte sıcaktan bunalanların akınına uğruyor.

 • Sıcaktan Bunalanlar Küp Şelaleri'nde Serinliyor
  Adana'nın Aladağ ilçesindeki Küp Şelaleleri, kentte sıcaktan bunalanların akınına uğruyor.

 • Derbent Aladağ'da Futbol Takımları Kamp Yapabilecek
  Konya’nın Derbent İlçe Belediye Başkanı Hamdi Acar, muhtarlarla toplantı yapmak üzere ilçeye gelen Konya Valisi Yakup Canbolat’a Aladağ Kayak Merkezi projesinin akıbeti hakkında bilgi verdi.

 • Aladağlı Köylüler Çilekle Güldü
  Adana’nın kırsal ilçelerinde çiftçinin alın teri ve emeğinin daha çok değer bulması için Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü projeler arasında yer alan ‘Çilek Tutan Kınalı Eller’ projesi, Aladağ köylüsünün de yüzünü güldürdü.

 • Komiser ve Oto Galericiler Sitesi Başkanı Rüşvete ...
  Adana’da rüşvete aracılık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan komiser Can Turhan ve Adana Oto Galericiler Sitesi Kurucu Başkanı İbrahim Öcal tutuklandı.

 • CHP'li Özdiş: Aladağ'da Rehabilitasyona Neden İzin ...
  CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, Aladağ İlçesi'nde yurt yangını faciasından etkilenen köylerde Sosyal Haklar Derneği'nin rehabilitasyon çalışması yapmasına izin vermeyen Aladağ Kaymakamlığı'na tepki gösterdi.

 • Aladağ Yurt Yangını Davasında Baroların Müdahilliği ...
  ADANA'nın Aladağ İlçesi'nde 11'i öğrenci 12 kişinin yaşamını yitirdiği kız yurdu yangını davasının ilk celsesinde kabul edilen Türkiye Barolar Birliği ile çok sayıda baronun davaya müdahillik kararı, dünkü duruşmada kaldırılınca, aynı kuruluşlar mağdur ailelerin avukatlığı kararını aldı.

 • Milli Güreşçilerin Bolu Kampı
  Serbest Güreş A Milli Takımı, ağustos ayında Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nın hazırlıklarını Bolu Aladağ'da yaptığı kampla sürdürüyor.

 • Milli Güreşçilerin Bolu Kampı
  Serbest Güreş A Milli Takımı, ağustos ayında Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nın hazırlıklarını Bolu Aladağ'da yaptığı kampla sürdürüyor.

 • Emo'dan Yangın Yönetmeliği Uyarısı
  ELEKTRİK Mühendisleri Odası (EMO) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Ulutaş, 'Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik'te yapılan değişiklik nedeniyle 2007 yılı öncesi ruhsat başvurusu yapan ve tamamlanmış pek çok binanın, yürürlükten kaldırılan 2002 tarihli eski...

 • Aladağ'daki Yurt Yangını Davasının Ikinci Duruşması ...
  Adana'nın Aladağ ilçesinde 29 Kasım 2016'da 10'u öğrenci 12 kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda öğrencinin yaralandığı yangınla ilgili yurt müdürünün de aralarında yer aldığı 6'sı tutuklu 7 sanık hakkında taksirle ölüme ve yaralanmaya neden olma suçlarından 2 yıldan 15 yıla kadar...

NAMAZ VAKİTLERİ