MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » TUNCELİ HABERLERİ

TUNCELİ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Mlkp Tarafından Öldürülen Esp İlçe Temsilcisi Rıza ...
  MLKP tarafından öldürülen ESP ilçe temsilcisi Rıza Örük'ün cenazesi toprağa verildiTUNCELİ - Tunceli'nin Ovacık ilçesinde, terör örgütü MLKP tarafından öldürülen Ezilenlerin Sosyalist Partisi ilçe temsilcisi Rıza Örük'ün cenazesi toprağa verildi.

 • Tunceli'de Teröre Lanet Yağdı
  Tunceli'nin Ovacık ilçesinde, terör örgütü MLKP tarafından öldürülen Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) ilçe temsilcisi Rıza Örük'ün cenazesi toprağa verildi.

 • Tunceli'de Teröre Lanet Yağdı
  Tunceli’nin Ovacık ilçesinde, terör örgütü MLKP tarafından öldürülen Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) ilçe temsilcisi Rıza Örük’ün cenazesi toprağa verildi.

 • Bakan Soylu'nun Eşinden Şehit Ailesine Ziyaret
  İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu'nun eşi Hamdiye Soylu, Trabzon'da şehit ve koruyucu aileler ile girişimci kadın ve yaşlı ziyaretlerinde bulundu.

 • O Yolun Yapım Talimatı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan
  O yolun yapım talimatı Cumhurbaşkanı Erdoğan'danTUNCELİ - Terörle mücadele kapsamında büyük önem taşıyan ve en son öğretmen Necmettin Yılmaz'ın kaçırılarak şehit edildiği Tunceli-Pülümür-Erzincan yolunun özel güvenlikli bir projeyle yapılmasının talimatını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip...

 • O Yolun Yapım Talimatı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan
  Terörle mücadele kapsamında büyük önem taşıyan ve en son öğretmen Necmettin Yılmaz’ın kaçırılarak şehit edildiği Tunceli-Pülümür-Erzincan yolunun özel güvenlikli bir projeyle yapılmasının talimatını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği öğrenildi.

 • Esp Temsilcisini Mlkp'li Teröristler Öldürmüş
  Tunceli'nin Ovacık ilçesi Yaylagünü köyünde ateşli silahla öldürülmüş halde bulunan 58 yaşındaki Rıza Örük'ün Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) Ovacık temsilcisi olduğu ve MLKP terör örgütü tarafından öldürüldüğü öğrenildi.

 • Esp Temsilcisini, Mlkp'li Teröristler Öldürmüş
  Tunceli’nin Ovacık ilçesi Yaylagünü köyünde ateşli silahla öldürülmüş halde bulunan 58 yaşındaki Rıza Örük’ün Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) Ovacık temsilcisi olduğu ve MLKP terör örgütü tarafından öldürüldüğü öğrenildi.

 • Esp İlçe Temsilcisinin Ölümü, Terör Örgütünün İnfazı ...
  ESP ilçe temsilcisinin ölümü, terör örgütünün infazı çıktı ESP Temsilcisini MLKP terör örgütü infaz ettiTUNCELİ - Tunceli'nin Ovacık İlçesi Yaylagünü Köyü'nde ateşli silahla öldürülmüş halde bulunan 58 yaşındaki Rıza Örük'ün Ezilenlerin Sosyalist Partisi Ovacık temsilcisi olduğu ve MLKP...

 • Ovacık'ta 1 Kişi Terör Örgütü Mlkp Tarafından Öldürüldü
  Tunceli'nin Ovacık ilçesinde odun toplamak için araziye çıkan 1 kişi terör örgütü MLKP tarafından öldürüldü.

 • Odun Toplamaya Giden Şahıs Öldürüldü
  Tunceli’nin Ovacık ilçesi Yaylagünü köyünde bir kişi ormanlık alanda öldürülmüş halde bulundu.

 • Karakoçan'da İha'lı Terör Operasyonu: 5 Terörist Öldürüldü ...
  ELAZIĞ'DAKİ ÇATIŞMANIN DETAYLARIKarakoçan İlçesi'ne bağlı Bulgurcuk Köyü'nün 3.5 kilometre doğu kesimindeki dağlık alanda tespit edilen silahlı bir grup teröristle bu sabah saatlerinde sağlanan sıcak temas sonucu çıkan çatışmada, 5 teröristin ölü birinin de yaralı olarak yakalanmasıyla...

 • Teröristler Araç Yaktı
  Tunceli'de araç yakan teröristler yüzünden Tunceli-Pülümür karayolu ulaşıma kapandı.

 • Tunceli'de Yolu Kesen PKK'lı Teröristler, Tır'ı Ateşe ...
  Erzincan karayolunu 17'inci kilometrede bulunan Uzuntarla Köyü yakınlarında yolu kesen PKK'lılar, durdurdukları bir TIR'ı, sürücüsünü indirdikten sonra aracı yolu kapatacak şekilde çevirerek, ateşe verdi.

 • Tunceli'de Yolu Kesen PKK'lı Teröristler, Tır'ı Ateşe ...
  Tunceli'de yolu kesen PKK'lı teröristler, TIR'ı ateşe verdiTUNCELİ-Erzincan karayolunu 17'inci kilometrede bulunan Uzuntarla Köyü yakınlarında yolu kesen PKK'lılar, durdurdukları bir TIR'ı, sürücüsünü indirdikten sonra aracı yolu kapatacak şekilde çevirerek, ateşe verdi.

 • PKK'lı Teröristler Araç Yaktı, Tunceli-Pülümür Yolu ...
  PKK'lı teröristler araç yaktı, Tunceli-Pülümür yolu trafiğe kapandıTUNCELİ - Tunceli'de araç yakan teröristler yüzünden Tunceli-Pülümür karayolu ulaşıma kapandı.

 • Tunceli'de Yol Kesen PKK'lı Teröristler Tır Yaktı
  Erzincan karayolunun 17'nci kilometresinde bulunan Uzuntarla Köyü yakınlarında yolu kesen PKK'lı teröristler, durdurdukları bir TIR'ı, sürücüsünü indirdikten sonra yolu kapatacak şekilde çevirerek ateşe verdi.

 • PKK'lı Teröristler Araç Yaktı, Tunceli-Pülümür Yolu ...
  Tunceli’de araç yakan teröristler yüzünden Tunceli-Pülümür karayolu ulaşıma kapandı.

 • Dha Yurt - Tunceli'de Yolu Kesen PKK'lı Teröristler, ...
  Erzincan karayolunu 17'inci kilometrede bulunan Uzuntarla Köyü yakınlarında yolu kesen PKK'lılar, durdurdukları bir TIR'ı, sürücüsünü indirdikten sonra aracı yolu kapatacak şekilde çevirerek, ateşe verdi.

 • Araçta Ölü Ele Geçen PKK'lı, Örgütün Üst Düzey Sorumlusu ...
  TUNCELİ'de geçen 20 Eylül'de bir kişinin aracını gaspederek kaçmaya çalışırken, güvenlik güçlerinin düzenlediği hava destekli operasyonda etkisiz hale getirilen teröristin, PKK'nın sözde üst düzey sorumlularından Bayram Yılmaz olduğu belirtildi.

NAMAZ VAKİTLERİ