MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » TRABZON HABERLERİ

TRABZON HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • 'Herkes İçin Adalet" Yürüyüşüne Doğu Karadeniz'den ...
  'Herkes için Adalet' yürüyüşüne Doğu Karadeniz'den destek CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör: 'Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarın sürdüreceği yürüyüş kortejine yaklaşık bin 800 kişi ile katılacağız'TRABZON - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun'...

 • CHP'nin Doğu Karadeniz Teşkilatları, 'Adalet Yürüyüşü' ...
  CHP Trabzon il teşkilatı, diğer bölge illerinin parti teşkilatları ile bir araya gelmek, 'Adalet Yürüyüşü'ne katılmak için Trabzon'dan Giresun'a doğru yola çıktı.

 • Karadenizlilerin Van'da 'Kurama' Şenliği
  Karadenizlilerin Van'da 'Kurama' şenliği - Trabzon'un Çaykara ilçesinden 52 yıl önce Van'a gelen Karadenizliler 'Kurama' şenliğini sürdürüyorVAN - Trabzon'un Çaykara ilçesinden 52 yıl önce Van'a gelerek Özalp ilçesine bağlı Emek Mahallesi'ne yerleşen Karadenizliler, 'Kurama' şenliğini sürdürüyor.

 • Şehit Sinan Hamza'nın Naaşı Trabzon'a Getirildi
  Şırnak'ın Uludere ilçesinde Milli Jandarma Komando Taburuna bağlı üs bölgesine yemek götüren askeri araca terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın cenazesi, memleketi Trabzon'a getirildi.

 • Şehit Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın Cenazesi Trabzon'da
  ŞIRNAK'ın Uludere İlçesi'nde Milli Jandarma Komando Taburu'na bağlı üs bölgesine yemek götüren askeri araca PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit olan 21 yaşındaki Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın cenazesi memleketi Trabzon'a getirildi.

 • Şehit Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın Naaşı Trabzon'da
  ŞIRNAK'ın Uludere İlçesi'nde Milli Jandarma Komando Taburu'na bağlı üs bölgesine yemek götüren askeri araca terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan 21 yaşındaki Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın cenazesi memleketi Trabzon'a getirildi.

 • Trabzon Şehit Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın Naaşı ...
  Şehit Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın naaşı Trabzon'daŞIRNAK'ın Uludere İlçesi'nde Milli Jandarma Komando Taburu'na bağlı üs bölgesine yemek götüren askeri araca terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan 21 yaşındaki Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın...

 • Trabzon'da Kadınlar Plajı Hizmete Açılacak
  Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve sadece kadınlara hizmet verecek plajın tamamlanma aşamasına geldiği bildirildi.

 • Terhisine 16 Gün Kala Şırnak'ta Şehit Olan Askerin ...
  Terhisine 16 gün kala Şırnak'ta şehit olan askerin cenazesi memleketi Trabzon'a getirildiTRABZON - Şırnak'ın Uludere ilçesinde Milli Jandarma Komando Taburu'na bağlı üs bölgesine yemek götüren askeri araca terör örgütü mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Komando Çavuş...

 • Şırnak'ta Şehit Olan Askerin Cenazesi Memleketi Trabzon'a ...
  Şırnak’ın Uludere ilçesinde ilçesinde Milli Jandarma Komando Taburu’na bağlı üs bölgesine yemek götüren askeri araca dün terör örgütü mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Komando Çavuş Sinan Hamza’nın cenazesi memleketi Trabzon’a getirildi.

 • Şırnak'taki Terör Saldırısı
  Şırnak'ın Uludere ilçesinde Milli Jandarma Komando Taburuna bağlı üs bölgesine yemek götüren askeri araca terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Onbaşı Sinan Hamza'nın cenazesi, memleketi Trabzon'a getirildi.

 • Trabzon'da Sadece Kadınlara Hizmet Verecek Plaj Yapılıyor
  Trabzon’un Sürmene ilçesi sahilinde sadece kadınlara hizmet verecek olan plaj hazırlanıyor.

 • Karadenizlilerin 'Kurama' Şenliği
  Trabzon’un Çaykara ilçesinden 52 yıl önce Van’a gelerek Özalp ilçesine bağlı Emek Mahallesi’ne yerleşen Karadenizliler, ‘Kurama’ şenliğini sürdürüyor.

 • Mobilyacılar, Yatırım Adası'ndan Yer İstiyor
  Mobilyacı İş Adamları Derneği (MOBİAD) Başkanı Alper Bektaş, mobilya üretimi ve ticaretinin, Trabzon ve ülke için çok önemli olduğunu belirterek, bu nedenle mobilya sektöründe üretim yapan firmalar olarak Yatırım Adası'nda 500 dönümlük alana talip olduklarını bildirdi.

 • Nakliye Şirketine Silahlı Saldırı Kamerada
  Nakliye şirketine silahlı saldırı kameradaTRABZON - Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde bir nakliye şirketine silahlı saldırı düzenlendi.

 • CHP'nin Karadeniz Teşkilatları Toplanıyor
  CHP Ordu, Rize, Trabzon ve Giresun il teşkilatları Ordu'da bir araya gelerek 'Adalet Yürüyüşü' gerçekleştirecek.

 • CHP Karadeniz Teşkilatları Ordu'da Toplanıyor
  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu, Rize, Trabzon ve Giresun il teşkilatları Ordu’da bir araya gelerek ‘Adalet Yürüyüşü’ gerçekleştirecek.

 • Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Yol Çalışmaları
  Trabzon Büyükşehir Belediyesi, yol bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Trabzon'da Nakliye Şirketine Silahlı Saldırı
  Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde bir nakliye şirketine silahlı saldırı düzenlendi.

 • Ramazan Ayı Spor Etkinlikleri
  Trabzon'da, Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol, tenis ve voleybol turnuvaları sona erdi.

NAMAZ VAKİTLERİ