MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » KARABÜK HABERLERİ

KARABÜK HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Yenil Öğretmenler Yemin Etti, Emekli Olanlara Plaket ...
  Yenil öğretmenler yemin etti, emekli olanlara plaket verildi Yeniler yemin etti, emekli olanlara plaket verildiKARABÜK - 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Karabük'te tören düzenlendi.

 • Dünya Miras Şehirleri Organizasyonu 14. Dünya Kongresi'nin ...
  Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer, Dünya Miras Şehirleri Organizasyonu (OWHC) Yönetim Kurulu Üyesi olarak 14. Dünya Kongresi'ne katıldıklarını bildirdi.

 • Karabük'teki Fetö/pdy Davasında Karar
  Karabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında tutuklu yargılanan iş adamı, iki ayrı suçtan 9 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına mahkum edildi.

 • TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 81 İlden Gelen Öğretmen ...
  TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 81 ilden gelen öğretmen ve öğrencilerden oluşan heyeti kabul ettiANKARA - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, 'Öğretmenlik çok kutsal bir meslek. Bembeyaz bir kağıda şekil veriyorsun' dedi.

 • Karabük'te Öğretmenler Günü Etkinlikleri
  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Karabük’te tören düzenlendi.

 • TBMM Başkanı Kahraman Öğretmenleri Kabul Etti
  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve beraberindeki öğretmenleri kabul etti.

 • 2. Uluslararası Doğal Afetler ve Afet Yönetimi Sempozyumu'na ...
  Sakarya Üniversitesi, Karabük Üniversitesi ve Akademik Platform tarafından organize edilen '2. Uluslararası Doğal Afetler ve Afet Yönetimi Sempozyumu (ISHAD2018)', 4-6 Mayıs 2018'de Sakarya'da gerçekleştirilecek.

 • Kardemir Yerli Otomobil İçin Desteğe Hazır
  Türkiye'nin ilk ağır sanayisi olma özelliğini taşıyan Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları'nın (KARDEMİR), Yöneti·m Kurulu Başkanı Ömer Faruk Öz, yerli otomobil üretimine ilişkin, 'Öncelikli olarak bizim tercihimiz onlara lojistik destek sağlamak, onların çelik ihtiyacını karşılamak.

 • Kardemir Yerli Otomobil İçin Desteğe Hazır
  Türkiye'nin ilk ağır sanayisi olma özelliğini taşıyan Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları'nın (KARDEMİR), Yöneti·m Kurulu Başkanı Ömer Faruk Öz, yerli otomobil üretimine ilişkin, 'Öncelikli olarak bizim tercihimiz onlara lojistik destek sağlamak, onların çelik ihtiyacını karşılamak.

 • Demiryollarında Tahribatlı ve Tahribatsız Test Uygulamaları" ...
  Karabük Üniversitesi (KBÜ) ve Devlet Demiryolları arasında geçtiğimiz günlerde imzalanan 'Teknik İş Birliği Protokolü' çerçevesinde 'Demiryollarında Tahribatlı ve Tahribatsız Test Uygulamaları' semineri düzenlendi.

 • Kardemir'den Yerli Otomobil Atılımı
  KARDEMİR'den yerli otomobil atılımı KARDEMİR AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Öz: 'Eğer belli bir oranda ortaklık gelirse bu yönetim kurulumuzda tartışır değerlendiririz' 'Yerli ve milli sermayeyi destekleme noktasında KARDEMİR hazır'KARABÜK - Türkiye'nin ilk ağır Demir Çelik Sanayi olma...

 • Kardemir'den Yerli Otomobil Atılımı
  Türkiye’nin ilk ağır Demir Çelik Sanayi olma özelliğini taşıyan Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) AŞ.

 • 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru
  Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru
  Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ile Burhanettin Uysal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • Fetö Operasyonunda 2 Kişi Serbest Bırakıldı
  Karabük’te FETÖ/PDY kapsamında adliyeye sevk edilen 2 kişi adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

 • Karabük Merkezli Fetö/pdy Operasyonu
  Karabük merkezli iki ilde düzenlenen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen 2 kişi adli kontrol şartıyla salıverildi.

 • Aybüke'siz İlk Öğretmenler Günü
  Batman'ın Kozluk ilçesinde Belediye Başkanı Veysi Işık'ın aracına yönelik terör saldırısında şehit olan 22 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yaşayan anne ve babası, kızlarının olmadığı ilk Öğretmenler Günü'nü buruk geçirecek.

 • Batı Karadeniz'de Kar Yağışı Uyarısı
  Karabük, Bolu ve Bartın'ın yüksek kesimlerinde bu akşam başlaması beklenen kar yağışı nedeniyle oluşabilecek buzlanma ve don konusunda vatandaşlara uyarı yapıldı.

 • Fetö Operasyonunda 2 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
  FETÖ operasyonunda 2 kişi adliyeye sevk edildiKARABÜK - Karabük Emniyet Müdürlüğü KOM ve TEM ekiplerince geçtiğimiz hafta operasyonla gözaltına alınan F.S. ve M.I.'nın emniyetteki işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edildi.

 • Kbü'de "21. Yüzyılda Rekabet ve Pazar Ahlakı"
  Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak, 'Rekabet eksikliği piyasa dengelerini alt üst eder. Rekabetçiliği zayıf olan yahut olmayan bir ülke ekonomisinin başka ülke ekonomileri ile olan rekabeti de negatif olur.