MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ADANA HABERLERİ

ADANA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Nezarethaneden İnanılmaz Firar
  MERSİN Adliyesi'nin penceresinden atlayıp kaçan 'yaralama' ve 'hırsızlık' şüphelisi 23 yaşındaki Tolga Keleş, yakalandığı Adana'nın Karataş İlçesi Emniyet Müdürlüğü'nün bodrum katındaki nezarethanesinin de demir parmaklıklarını elleriyle esnetip akrobat gibi vücudunu şekilden şekle sokup kaçtı.

 • Üç Kuşaklık Patentli Tostçular Taklitlerine Savaş ...
  Üç kuşaklık patentli tostçular taklitlerine savaş açtı Adana'da 3 kuşaktır ütü tostu yapan ve ütü tostu markası ile tarifinin patentini alan aile, günde 500 tane sattıkları ütü tostunu Türkiye ve dünyaya tanıtmak istediklerini belirttiADANA - Adana'da 3 kuşaktır ütü tostu yapan ve ütü tostu...

 • Çetin: "Ayağına Toz Çamur Değmeyen Adamdan Belediye ...
  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 'Adana’nın kışın çamurunu, yazın tozunu toprağını yaşamayan, yola çıkarken ayağına toz çamur değmeyen adamdan belediye başkanı olmaz” dedi.

 • İki Kez Firar Eden Zanlıyı Özel Ekip Yakaladı
  Mersin'de ve Adana'da polis tarafından gözaltına alındıktan sonra götürüldüğü emniyetten firar eden zanlı, oluşturulan özel ekip tarafından yakalandı.

 • Eşini Bıçaklayan Koca Çıldırdı
  Eşini bıçaklayan koca çıldırdı Adana'da eşini 3 yerinden bıçaklayarak ağır yaralayan koca adliyeye sevk edilirken polise zorluk çıkardıADANA - Adana'da eşini 3 yerinden bıçaklayarak ağır yaralayan koca adliyeye sevk edilirken polise zorluk çıkardı.

 • En Acı Nöbet...cipa Hastası Çocuğu İçin Yardım Bekliyor
  En acı nöbet...CİPA hastası çocuğu için yardım bekliyor Adana'da 3 yaşındaki Vahit Uğuroğlu, acı, sıcak ve soğuk gibi duyuları beyne ileten küçük sinir uçlarının görev yapmaması olarak tanımlanan CİPA hastalığı nedeniyle hiç acı hissetmiyor Vahit'in ailesi çocukları kendine zarar vermesin...

 • Eşini Bıçaklayan Koca Çıldırdı
  Adana’da eşini 3 yerinden bıçaklayarak ağır yaralayan koca adliyeye sevk edilirken polise zorluk çıkardı.

 • Deaş, İncirlik'e Saldırı Planlamış
  Adana'da, terör örgütü DEAŞ'a yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan, örgütün sözde 'Adana emirinin' de aralarında yer aldığı 8'i tutuklu 11 sanık hakkında 21 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

 • Uyuşturucu Mücadelesi Dağ Bayır Dinlemedi
  Uyuşturucu mücadelesi dağ bayır dinlemedi Adana'nın yüksek rakımlı ormanlık dağ mahallelerine yapılan uyuşturucu operasyonunda 6 bin 850 kök hint keneviri, 5 bin 780 gram kubar ele geçirildiADANA - Adana'da jandarma ve polisin ormanlık dağ mahallelerinde yaptıkları uyuşturucu operasyonunda 6...

 • Üç Kuşaklık Patentli Tostçular Taklitlerine Savaş ...
  Adana’da 3 kuşaktır ’ütü tostu’ yapan ve ’Ütü Tost’ markası ile tarifinin patentini alan aile, taklitçi işletmeleri kapattırmak için hukuki mücadele başlattı.

 • Adana Ormanlık Mahallelerde Kenevir Operasyonu
  Ormanlık mahallelerde kenevir operasyonuADANA'da jandarma ve polisin ormanlık mahallelerinde yaptıkları uyuşturucu operasyonunda 6 bin 850 kök kenevir bitkisi ile 5 kilo 780 gram esrar ele geçirilirken, 3 kişi de gözaltına alındı.

 • Evlendirme Vaadiyle Kandırıp, Gasp Etti
  ADANA'da evlilik vaadiyle kandırdığı 77 yaşındaki Ali Bulut'u, dövdükten sonra 4 bin 500 lirasını gasp ettiği iddiasıyla 27 yaşındaki Turan Ö. İstanbul'da yakalandı.

 • Dağdaki Uyuşturucu Tarlası Için Yağmur Suyu Biriktirmişler
  Adana'da, polis ve jandarma ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, dağdaki ormanlık alanda 6 bin 850 kök Hint keneviri ve 5 kilo 780 gram kubar esrar ele geçirildi, 3 kişi gözaltına alındı.

 • Adana Evlilik Vaadiyle Kandırdığı Yaşlı Adamı Gasp ...
  Evlilik vaadiyle kandırdığı yaşlı adamı gasp eden zanlı yakalandıADANA'da evlilik vaadiyle kandırdığı 77 yaşındaki Ali Bulut'u, dövdükten sonra 4 bin 500 lirasını gasp eden 27 yaşındaki Turan Ö. İstanbul'da yakalandı.

 • Eski Sevgili Cinayetine Ömür Boyu Hapis Cezası İstemi
  ADANA'da 46 yaşındaki Zübeyde Özer hakkında, ayrıldığı sevgilisi 49 yaşındaki Çetin Kurtboğan'ı, yeni sevgilisi 50 yaşındaki Behzat Gören'e öldürttüğü iddiasıyla ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı.

 • Yaşlı Adamı Gasbettiği Ileri Sürülen Zanlı Yakalandı
  Adana'da yaşlı adamı gasbettikten sonra aldığı paralarla tatil yaptığı ileri sürülen şüpheli İstanbul'da yakalandı.

 • 9 İlde Sahte Polis Operasyonu: 36 Gözaltı
  ADANA merkezli 9 ilde yapılan operasyonda, kendilerini 'polis' olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan 36 kişi gözaltına alındı.

 • Evlendirme Vaadiyle Kandırıp, Gasp Etti
  ADANA'da evlilik vaadiyle kandırdığı 77 yaşındaki Ali Bulut'u, dövdükten sonra 4 bin 500 lirasını gasp ettiği iddiasıyla 27 yaşındaki Turan Ö. İstanbul'da yakalandı.

 • Uyuşturucuyla Mücade Dağ Bayır Dinlemedi
  Adana'da jandarma ve polisin ormanlık dağ mahallelerinde yaptıkları uyuşturucu operasyonunda 6 bin 850 kök Hint keneviri, 5 bin 780 gram kubar esrar ele geçirilirken, 3 kişi de gözaltına alındı.

 • Adana- 9 Ilde Sahte Polis Operasyonu 36 Gözaltı
  9 ilde sahte polis operasyonu 36 gözaltıADANA merkezli 9 ilde yapılan operasyonda, kendilerini 'polis' olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan 36 kişi gözaltına alındı.

NAMAZ VAKİTLERİ