MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ADANA HABERLERİ

ADANA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Adana'da Vahşice Öldürülen Kadın
  Adana'da, öldürüldükten sonra kesilen kol ve bacağı katı atık bertaraf tesisinde bulunan 27 yaşındaki Songül Erçil'in ağabeyi ve kız kardeşinden DNA testi için kan örneği alındı.

 • AB Ülkelerinin Büyükelçileri Bebekli Kilise'yi Ziyaret ...
  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Büyükelçi eşlerinin Bebekli Kilise ziyareti Kilise sorumlusu baş rahip Francis Dondu'nun ziyaretçilere bilgi vermesi Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger'in eşi Marilena Geirgiadou-Berger, Hollanda büyükelçisinin eşi Marie-Jeanne Van Rij,...

 • Meçhul Adanalı İncirlik'e İzinli Girmiş
  ADANA'daki İncirlik Üssü'nü ziyaret eden ünlü oyuncular Ray Allen, Scarlett Johansson, Chris Evans'la çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşan kimliği meçhul Adanalının, bir arkadaşının refakati ile sıkı güvenlik önleminin bulunduğu alana girmeyi başardığı, ziyaretçi defterinde de...

 • 3 Adam'a Seyirciden 'Yarım' Hediye!
  Adana'dan 3 Adam'a seyirci olarak gelen bir izleyici, verdiği yarım şişe şalgam suyuyla Eser Yenenler'i şaşkına çevirdi.

 • Adana'da Hdp'li Yüksekdağ Hakkındaki Dava
  Adana'da, HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ hakkında 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini aşağılama' suçlamasıyla 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın ilk duruşması yapıldı.

 • Adana'daki Cinayet Davası
  Adana'da gezdikleri otomobili 'stop' ettirdiği için kardeşini bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılandığı davanın duruşması görüldü.

 • Riga'dan Seyhan'a Kardeşlik ve Dostluk Akıyor
  Letonya’nın Türkiye Büyükelçisi Elferts’i kabul eden Başkan Hüseyin Sözlü, Letonya’nın 98. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Adana’da gerçekleşen resepsiyona katıldı.

 • Vahşice Öldürülen Kadın - Çöpte Arama Çalışmaları
  Adana'da, öldürüldükten sonra kesilen kol ve bacağı katı atık bertaraf tesisinde bulunan 27 yaşındaki Songül Erçil'in cesedinin diğer parçalarına ulaşmak için polis ekipleri, arama çalışmalarına devam ediyor.

 • Kod Adı Başkan" Haberine Yalanlama
  Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, bazı basın yayın organlarında yer alan 'Kod adı başkan' başlıklı haberi yalanladı.

 • AB Büyükelçileri Eşleri Bebekli Kilise'de
  Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger’in eşi Marilena Geirgiadou Berger ve beraberindeki büyükelçi eşlerinden oluşan heyet Adana’da Saint Paul Katolik Kilisesi’ni ziyaret etti.

 • Adana- AB Büyükelçileri Valiliği Ziyaret Ettti, Karanfil ...
  Adana- AB Büyükelçileri valiliği ziyaret ettti, karanfil bıraktı-2(Tür: Yurt)

 • Adana Yılbaşı Hazırlığındaki Sahte Içki Imalatlanesine ...
  Adana Yılbaşı hazırlığındaki sahte içki imalatlanesine baskın-yenidenYılbaşı hazırlığındaki sahte içki imalatlanesine baskınADANA'da yeni yılda eğlence yerleri üzerinden piyasaya sürülmek üzere çok miktarda sahte içki üretildiği bilgisini alan polis, operasyon yaptı.

 • Figen Yüksekdağ Adana'da Yargılanıyor
  Tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ’ın, Adana’daki bir konuşmasından dolayı açılan davanın ilk duruşması yapıldı.

 • Vahşice Öldürülen Genç Kadının Hayatından Dram Çıktı
  Adana’da vahşice öldürülüp 6 parçaya ayrılan genç kadının 16 yaşında Almanya’dan kaçarak Adana’da kuzeni ile evlendiği, ağabeyi gelip Almanya’ya götürmesine rağmen ikinci kez kaçıp Adana’ya geldiği daha sonra uyuşturucu batağına düştüğü, ailesi tedavi ettirmesine rağmen kurtulamadığı iki eşinden...

 • Adana'da Tefeci Operasyonu: 14 Gözaltı
  Adana'da kredi kartlarından alışveriş yapılmış gibi göstererek komisyon karşılığında nakit para verdikleri iddiasıyla 14 kişi yakalandı.

 • Adana Engelli Öğrenciler Polislerin Konuğu
  Engelli öğrenciler polislerin konuğuADANA Emniyet Müdürlüğü Engelliler Haftası nedeniyle Çukurova Özel Rehabilitasyon Merkezi'nde eğitim gören çocukları Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde konuk etti.

 • Adana'da Çırak Tarafından Parçalanan Songül'ün Hayatından ...
  Adana'da öldürülen Songül Erçil'in hayatından dram çıktı. Genç kadın, uyuşturucu batağına saplandı. Uyuşturucu parası için fuhşa başladı, öldürüldüğü güne kadar pansiyonlarda yaşadı.

 • Hakim Cübbesi Giyerek Dolandırıcılık Yapan Kadına ...
  Adana'da işlediği bir suçtan dolayı kamu yararına çalışmasına hükmedilen kadın hakkında, 'görev yaptığı adliyede hakim cübbesi giyerek kürsüde fotoğraf çektirdiği', 'kendisini zabıt katibi olarak tanıtarak bir kişiyi dolandırdığı' iddialarıyla 8 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

 • Soğukkanlı Katilden Kan Donduran İfade
  ADANA'da çöp arıtma ve ayrıştırma tesislerinde bulunan kadın bacağının 3 çocuk annesi 27 yaşındaki Songül Erçil'e ait olduğunu belirleyen polis, cinayet şüphelisi 37 yaşındaki Fatih Karaman'ı yakaladı.

 • Daha Güçlü Itfaiye Teşkilatı Oluşturulması Gerektiğini ...
  Adana'nın Aladağ ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, özel öğrenci yurdunda çıkan yangında Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesine yönelik iddialarla ilgili 'Maalesef merdivenli ve kovalı itfaiye aracımız, yangın neredeyse bittiği sırada geldi.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ