MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » HABERLER.COM SAMSUN HABERLERİ

HABERLER.COM SAMSUN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Kırıkkale'de Otomobil Bariyerlere Çarptı: 3 Ölü, 1 ...
  Kırıkkale'de otomobilin bariyerlere çarpması sonucu biri çocuk 3 kişi hayatını kaybetti, bir kişi ağır yaralandı.

 • Kırıkkale'de Otomobil Bariyerlere Çarptı: 3 Ölü, 1 ...
  Kırıkkale'de otomobilin bariyerlere çarpması sonucu biri çocuk 3 kişi hayatını kaybetti, bir kişi ağır yaralandı.

 • Otomobil Tarlaya Uçtu: 1 Yaralı
  Samsun’da otomobilin yoldan çıkarak tarlaya uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

 • Samsun Afad'dan 12 Saatlik Deprem Tatbikatı
  SAMSUN İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından senaryo gereği Türkmenistan'ın güneyinde meydana gelen, merkez üssü ve çevre illerde toplam 150 bin kişinin etkilendiği deprem tatbikatı yapıldı.

 • Samsun'daki Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Üniversite ...
  Samsun'un Atakum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren üniversite öğrencisinin cenazesi Sinop'un Ayancık ilçesinde defnedildi.

 • Büyükşehirden "Vay Be" Dedirtecek Projeler
  Büyükşehirden 'Vay be' dedirtecek projeler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz: 'Gülsan Sanayi Sitesi yıkılıp yerine 'Selahattin Camisi'ni yapacağız'SAMSUN - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2019 yılına kadar tüm ili kapsayacak olan ve 'Vay be'...

 • Büyükşehirden "Vay Be" Dedirtecek Projeler
  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2019 yılına kadar tüm ili kapsayacak olan ve “Vay be” dedirtecek yaklaşık 50 projenin tamamlanacağını söyledi.

 • Samsun'daki Trafik Kazası
  Samsun'un Atakum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren üniversite öğrencisinin cenazesi Sinop'un Ayancık ilçesinde defnedildi.

 • Tekkeköy'de Turizm Projesi Hayat Buluyor
  Tekkeköy Deresi’nin turizme kazandırılması ve ıslah çalışmalarının bir an önce başlatılması için Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yol ve ıslah çalışmalarını yürütecek olan müteahhitlerle son değerlendirmeleri ve keşif çalışmalarını tamamladı.

 • Fransız Defarges'e Samsun'dan Suç Duyurusu
  Fransız Defarges'e Samsun'dan suç duyurusu Fıkri-Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanlığı, Philippe Moreau Defarges hakkında Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduSAMSUN - Fıkri-Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip...

 • Fetö Bahanesiyle Telefonla 200 Bin Lira Dolandırdılar
  Samsun’un Bafra ilçesinde kendilerini polis ve savcı olarak tanıtarak telefonla aradıkları vatandaşı 'FETÖ sizin hesaplarınızı kullanıyor' bahanesiyle dolandırdılar.

 • Fransız Defarges'e Samsun'dan Suç Duyurusu
  Fıkri-Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında skandal açıklamalarda bulunan Philippe Moreau Defarges için savcılığa suç duyurusunda bulundu.

 • Fransız Siyaset Bilimciye Suç Duyurusu
  Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanlığınca Fransa'da katıldığı televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili kullandığı sözler nedeniyle Fransız siyaset bilimci Phillippe Moreau Defarges hakkında suç duyurusunda bulundu.

 • Anne Benim Ebem Kim?" Sorusu Tarih Oluyor
  'Anne benim ebem kim?' sorusu tarih oluyor Çocuklar, '41 Ebe, 41 Çocuk, 41 Kere Maşallah' etkinliğinde ebeleri ile buluştuSAMSUN - Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, '41 ebe, 41 çocuk, 41 kere maşallah' sloganıyla çocuklar ile ebelerini buluşturdu, çocuklara ebelerinin...

 • Fransız Siyaset Bilimci Hakkında Suç Duyurusu
  SAMSUN'da Fıkri-Asım Fikir ve Düşünce Derneği Samsun İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında olumsuz açıklamalarda bulunan Fransa Uluslararası Siyaset Bilimi Uzmanı Philippe Moreau Defarges hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

 • Samsun'daki Kazada Ölen Öğrenci Toprağa Verildi
  Samsun’un Atakum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden üniversite öğrencisi, Sinop’un Ayancık ilçesinde toprağa verildi.

 • Anne Benim Ebem Kim?" Sorusu Tarih Oluyor
  Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, “41 ebe, 41 çocuk, 41 kere maşallah” sloganıyla çocuklar ile ebelerini buluşturdu, çocuklara ebelerinin isminin yazdığı doğum belgesi verildi.

 • Buğdayda Gdo Yok, Gdo'ya İhtiyaç da Yok"
  Ulusoy Un Sanayi Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) Başkanı Eren Günhan Ulusoy, ithal buğday, buğdayda GDO, Türkiye’nin Buğday üretimi, un sanayi ve ekmek zamları ile gündeme gelen un fiyatları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 • Samsunlu Besicinin Dördüz Buzağı Sevinci
  Samsun'un Bafra ilçesinde montofon ırkı ineğin dördüz buzağı doğurması, sahibini sevindirdi.

 • Samsun'da 'Bylock'tan 3 Eski Polis Tutuklandı
  Samsun’da ’ByLock’ kullandıkları iddia edilen ve 2 gün önce gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen 3 eski polis tutuklandı.

NAMAZ VAKİTLERİ