MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » HABERLER.COM EDİRNE HABERLERİ

HABERLER.COM EDİRNE HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Fsm'de Serbest Geçiş Sistemi Çalışmaları Başlıyor, ...
  FATİH Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde serbest geçiş sistemi çalışmaları Cumartesi gecesi başlıyor.

 • Patlayıcı Deposuna Tepki
  Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Uzunköprü ilçesindeki özel orman arazisine yapılmak istenen 140 tonluk patlayıcı deposuna tepki gösterdi.

 • Evine Girip Boğazına Bıçak Dayadığı Kadına Tecavüz ...
  EDİRNE'nin Keşan İlçesi'nde polise başvuran Y.G. adlı kadın, gece uyuduğu sırada evine zorla giren yüzü maskeli erkeğin boğazına bıçak dayayarak önce parasını istediğini, sonra da tecavüz etmeye kalkıştığını öne sürerek şikayetçi oldu.

 • Demirtaş'ın 'Seher' Adlı Öykü Kitabı, Kılıçdaroğlu'na ...
  HDP'den yapılan açıklamada Edirne Cezaevinde tutulan Eş Genel Başkanı Selahatin Demirtaş'ın Seher adlı öykü kitabı, kendisinin talebi üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, CHP milletvekillerine ve genel başkan yardımcılarına hediye edildiği belirtildi.

 • Dha Ankara-  Demirtaş'ın 'Seher' Adlı Öykü Kitabı, ...
  HDP'den yapılan açıklamada Edirne Cezaevinde tutulan Eş Genel Başkanı Selahatin Demirtaş'ın Seher adlı öykü kitabı, kendisinin talebi üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, CHP milletvekillerine ve genel başkan yardımcılarına hediye edildiği belirtildi.

 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Serbest Geçiş Sistemi ...
  - Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde serbest geçiş sistemi çalışması başlıyorİSTANBUL - İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada Karayolları 1.

 • Dünyada Adını Doğduğu Şehirden Alan Tek Sanat
  14 yüzyılda Edirne'de doğan ve dünya üzerinde doğduğu şehrin ismini taşıyan tek kadim zanaat olan 'Edirnekari' günümüzde de yaşatılmaya çalışılıyor.

 • Fsm'de Çalışmalar Başlıyor
  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Anadolu Yakası İstanbul-Edirne yönünde, ihlalli geçişlerin önlenmesi amacıyla Serbest Geçiş Sistemi tesis edilmesi için yapılacak çalışmalar, 23 Eylül günü başlayacakİstanbul Valiliği'nde yapılan yazıla açıklama şöyle: 'Karayolları 1.

 • Valilikten Fsm Köprüsü Açıklaması
  İstanbul Valiliği, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün (FSM) Anadolu yakası İstanbul-Edirne yönünde ihlalli geçişlerin önlenmesi amacıyla Serbest Geçiş Sistemi tesis edileceğinden 23 Eylül saat 22.00'den itibaren köprüde trafiğin iki yönde üçer şerit sağlanacağını bildirdi.

 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Serbest Geçiş Sistemi ...
  İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Anadolu Yakası İstanbul-Edirne yönünde, ihlalli geçişlerin önlenmesi amacıyla Serbest Geçiş Sistemi tesis edileceği belirtildi Çalışmalra 23 Eylül günü başlayarak, 07-11-2017...

 • Ahilik Haftası
  Edirne'de yılın ahisi seçilen oto tamircisi Hasan Yılmaz için Şed Kuşatma Töreni düzenlendi.

 • Edirneli Çocuklardan Maltepe Belediyesi'ne Ziyaret
  Maltepe Belediyesi, Roman çocuklarını kapsayan “Demirden Leblebi” projesine destek verdi.

 • Emniyetten Servis Araçlarına Sıkı Denetim
  Edirne Uzunköprü ilçe emniyet müdürlüğü 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başlamasının ardından okul servislerine yönelik denetim gerçekleştirdi.

 • 250 Kiloya Ulaşınca, Tüp Mide Ameliyatı Olmaya Karar ...
  250 kiloya ulaşınca, tüp mide ameliyatı olmaya karar verdiELAZIĞ - Edirne'den Elazığ'a gelen 250 kilogram ağırlığındaki Efkan Boş, zayıflamak için tüp mide ameliyatı olmaya karar verdi.

 • Tarlaların Dev Adamları Projesi"Ne Genç Baykuş Ödülü
  TürkTraktör, Case IH markası için yapılan araştırmalarla hayata geçirdiği Tarlaların Dev Adamları Projesi'yle Baykuş Ödülleri 2017'den Genç Baykuş kategorisinde kazandığı Gümüş Ödül ile döndü.

 • Dha Yurt Bülteni-3
  1)HER GÜN BİR RUS GEMİSİ AKDENİZ'E İNİYORÇANAKKALE Boğazı'ndan bir gün önce geçen Rus savaş gemisi Azov'un ardından bu sabah da yine Rus Donanması'na ait 158 borda numaralı Caesar Kunikov adlı Rus savaş gemisi geçerek, Akdeniz'e doğru yol aldı.

 • Edirne'de 15 Temmuz Darbe Girişimi Davası Sürüyor
  EDİRNE'de 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde rol aldıkları gerekçesiyle aralarında ordudan ihraç edilen 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgneral Hidayet Arı'nın da bulunduğu 7'si tutuklu, 22 sanığın yargılandığı davada, 5'inci Kolordu Komutanı iken geçen yıl Ağustos ayında emekli...

 • Edirne'de 15 Temmuz Darbe Girişimi Davası Sürüyor
  Edirne'de 15 Temmuz darbe girişimi davası sürüyorEDİRNE'de 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde rol aldıkları gerekçesiyle aralarında ordudan ihraç edilen 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı Hidayet Arı'nın da bulunduğu 7'si tutuklu 22 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.

 • 7 Yüzyıllık Kadim Sanat 'Edirnekari'
  7 yüzyıllık kadim sanat 'Edirnekari' Dünyada adını doğduğu şehirden alan tek sanat Sadece Balkan coğrafyasındaki ağaçlarla yapılabiliyorEDİRNE - 14 yüzyılda Edirne'de doğan ve dünya üzerinde doğduğu şehrin ismini taşıyan tek kadim zanaat olan 'Edirnekari' günümüzde de yaşatılmaya çalışılıyor.

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava durumu şöyle.Ülkenin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinden sonra Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ çevreleri ile İstanbul'un kuzeybatı, Çanakkale'nin güney ve Balıkesir'in batı ilçelerinin, gece...

NAMAZ VAKİTLERİ