MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » HABERLER.COM DENİZLİ HABERLERİ

HABERLER.COM DENİZLİ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • 253 Adet Çöp Şiş Yedi Dünya Rekoru Kırdı
  Mehmet Kaya geçtiğimiz Ocak ayında Guinness Rekorlar kitabına girerek Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan çöp şişi tüm dünyaya duyurmayı başardı.

 • Aydın Merkezli Fetö Operasyonu: 12 Gözaltı
  AYDIN merkezli olarak dört ilde Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 12 kişi gözaltına alındı.

 • Pamukkale Belediyesi'nden Osmanlıca Kursu'na Katılan ...
  Pamukkale Belediyesi, “Osmanlı Türkçesi Kursları”nda kurs gören gençlere motivasyon sağlamak amacıyla Denizli Kayak Merkezi’ne gönderdi.

 • Guinness'e Giren Çöp Şişi Uluslararası Arenaya Taşıyor
  DENİZLİ'nin Pınarkent beldesinde 140 yılık çöp şiş tarihini yaşatan Ortaklar Çöp Şiş işletmecisi Mehmet Kaya, Ocak ayında kırılan rekorla Guinness Rekorlar Kitabı'na girerek Türk mutfağının lezzetlerinden olan Çöp Şiş'i uluslararası platforma taşıma kararı aldıklarını açıkladı.

 • "Burası Ege'nin Uludağ'ı, Erciyesi'i Burası Denizli ...
  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sezonun mart sonuna kadar devam edeceğini ve herkesin bu zevki yaşaması gerektiğini söyledi.

 • Hentbol
  Anadolu Yıldızlar Ligi 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan Hentbol Çeyrek Final müsabakaları sona erdi.

 • 253 Adet Çöp Şiş Yiyerek Rekorlar Kitabına Girdi
  Denizlili bir işletmecinin restoranında düzenlediği çöp şiş yeme yarışmasında bir vatandaş 253 tane çöp şiş yiyerek Guinness Rekorlar kitabına girdi.

 • İki Arkadaş Ölümden Döndü
  Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde evlerine gitmek için motosikletle yola çıkan iki arkadaş önlerine çıkan kamyonete çarptı.

 • Aydın Merkezli Fetö/pdy Operasyonu
  Aydın merkezli 4 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda haklarında yakalama kararı bulunan 12 kişi gözaltına alındı.

 • Dto'dan Kadın Girişimcilere Seminer
  Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, kadın girişimcilere kredi ve desteklerden yararlanma yollarının anlatılacağı seminer düzenlediğini bildirdi.

 • Dto Kadın Girişimcilere Seminer Verilecek
  Denizli Ticaret Odası (DTO) tarafından 23 Şubat’ta kadın girişimcilere AB İmar Bankasının kredi ve desteklerinden yararlanma yollarının anlatılacağı bir seminer verilecek.

 • Anayasa Değişikliği Referandumuna Doğru
  AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, partili Cumhurbaşkanlığı sistemiyle koalisyonlar döneminin kapanacağını ve millet iradesinin kalıcı istikrarı tesis edeceğini söyledi.

 • MHP'li Muhalifler Başkanlığa 'Hayır' Dedi
  MHP İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, Denizli'de başkanlık sistemine 'hayır' diyen partililerle bir araya geldiği toplantıda, sistem değişikliği üzerine kumar oynanacak bir konu olmadığını ve bu değişikliğin dünyanın hiçbir yerinde uygulamasının bulunmadığını söyledi.

 • MHP'li Muhalifler Başkanlığa 'Hayır' Dedi
  MHP İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, Denizli'de başkanlık sistemine 'hayır' diyen partililerle bir araya geldiği toplantıda, sistem değişikliğinin, üzerine kumar oynanacak bir konu olmadığını ve bu değişikliğin dünyanın hiçbir yerinde uygulamasının bulunmadığını söyledi.

 • Denizli MHP'li Muhalifler Başkanlığa 'Hayır' Dedi
  MHP İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, Denizli'de başkanlık sistemine 'hayır' diyen partililerle bir araya geldiği toplantıda, sistem değişikliğinin, üzerine kumar oynanacak bir konu olmadığını ve bu değişikliğin dünyanın hiçbir yerinde uygulamasının bulunmadığını söyledi.

 • Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Çeyrek Final Müsabakaları ...
  Anadolu Yıldızlar Ligi 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan ve Bilecik’te gerçekleştirilen Hentbol Çeyrek Final Müsabakaları sona erdi.

 • İnşaat İşçilerinin Kaldığı Ev Alev Alev Yandı
  Denizli’nin Bekilli ilçesinde, elektrik kontağından çıkan yangın nedeniyle inşaat işçilerinin kaldığı tek katlı ev kullanılamaz hale gelirken, evin alev alev yandığı anlar cep telefonlarına yansıdı.

 • Umut Oran: 3.5 Milyon Mülteci Saatli Bomba Gibi
  SOSYALİST Enternasyonal Genel Başkan Yardımcısı ve CHP eski Milletvekili Umut Oran, Türkiye'de evsiz, yurtsuz, işsiz yaşayan Suriyeli mültecileri saatli bombaya benzeterek, 'Bu mülteciler ülkeye kayıtsız bir şekilde girdiler.

 • Anayasa Değişikliği Referandumuna Doğru
  Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Adnan Küçük, milletin anayasa değişikliği ile getirilmek istenen sisteme sahip çıktığı müddetçe artık askeri darbeler döneminin biteceğini söyledi.

 • Denizli Umut Oran Iktidar Yangına Körükle Gidiyor
  Denizli'ye referandum çalışmaları kapsamında gelen Sosyalist Enternasyonal Genel Başkan Yardımcısı ve CHP eski Milletvekili Umut Oran, Türkiye'de evsiz; yurtsuz, işsiz yaşayan Suriyeli mültecileri saatli bombaya benzeterek, Bu mülteciler ülkeye kayıtsız bir şekilde girdiler.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ