MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » İZMİR ÖDEMİŞ HABERLERİ

İZMİR ÖDEMİŞ HABERLERİ

Haberler.Com

 • Tire İyi Parti İlçe Başkanı Duran'a Makamında Silahlı ...
  POLİS MEMURUYMUŞİYİ Parti Tire İlçe Başkanı Salih Atakan Duran'a makamında silahlı saldırı girişiminde bulunan U.Y.'nin (32), üç yıldır Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru olduğu öğrenildi.

 • İzmir Doğumda Karnında Unutulan Gazlı Bezler Ameliyatla ...
  Doğumda karnında unutulan gazlı bezler ameliyatla alındıİzmir'in Kiraz ilçesindeki baba evine ziyarete gittiğinde aniden rahatsızlanan ve karın ağrısı şikayetiyle Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 36 yaşındaki Şule Ayşe Erhan'a yapılan tetkiklerde, geçen ekim ayında başka bir hastanede...

 • Doğumda Karnında Unutulan Gazlı Bezler Ameliyatla ...
  İZMİR'in Kiraz ilçesindeki baba evine ziyarete gittiğinde aniden rahatsızlanan ve karın ağrısı şikayetiyle Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Şule Ayşe Erhan'a (36) yapılan tetkiklerde, geçen ekim ayında başka bir hastanede yaptığı doğum sırasında karnında 2 gazlı bez unutulduğu belirlendi.

 • Doğumda Karnında Unutulan Gazlı Bezler Ameliyatla ...
  İZMİR'in Kiraz ilçesindeki baba evine ziyarete gittiğinde aniden rahatsızlanan ve karın ağrısı şikayetiyle Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Şule Ayşe Erhan'a (36) yapılan tetkiklerde, geçen ekim ayında başka bir hastanede yaptığı doğum sırasında karnında 2 gazlı bez unutulduğu belirlendi.

 • Dha Yurt Bülteni - 8
  Afrin şehidi Üsteğmen Oğuz Kaan Usta son yolculuğuna uğurlandı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), terör unsurlarına karşı Afrin'de yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'nın 4'üncü gününde şehit olan ve naaşı 2 ay sonra teslim alınan Piyade Üsteğmen Oğuz Kağan Usta, Ankara'da kılınan cenaze...

 • Ödemiş'te Çaka Bey Paneli Düzenlendi
  Ödemiş Belediyesi ve Türk Tarih Kurumu işbirliği ile Türk tarihinin ilk denizcisi olarak bilinen Çaka Bey ile ilgili panel düzendi.

 • Aylar Sonra Ortaya Çıktı! Doğumda Karnında 2 Adet ...
  İzmir'in Kiraz ilçesinde aniden rahatsızlanan ve karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan Şule Ayşe Erhan'a tetkikler yapıldı. Genç kadının karnında ekim ayında yaptığı doğum sırasında 2 gazlı bez unutulduğu belirlendi.

 • Ödemiş'te Çaka Bey ve Fetihleri Paneli Düzenlendi
  Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki Türk Tarih Kurumu öncülüğünde düzenlenen İzmir’in Fethinin 937. Yıldönümü Kutlamaları çerçevesinde, Ödemiş’te “Çaka Bey ve Fetihleri Paneli” gerçekleştirildi.

 • Sezaryende Unutulan Gazlı Bezler 6 Ay Sonra Çıkartıldı
  İzmir'de karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran Şule Ayşe Erhan, sancıların 6 ay önce sezaryen sırasında unutulan gazlı bezlerden kaynaklandığı tespit edilince yeniden ameliyata alındı.

 • Seydişehir'de "Çanakkale Savaşı" Konulu Konferans ...
  Türkiye Gençlik Vakfı Seydişehir Temsilciliği tarafından ilçede '103. yıl dönümünde Çanakkale Kara Savaşları' konulu konferans düzenlendi.

 • Iı. Uluslararası Çaka Bey Sempozyumu Düzenlendi
  Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Türk Tarih Kurumunun öncülüğünde İzmir’in fethinin 937. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen, “II. Uluslararası Çaka Bey Sempozyumu” gerçekleştirildi.

 • Cem Uzan, Prens Charles ile Fotoğraf Çektirmek İçin ...
  İngiliz basını, 2000 yılındaki bir yemekte Cem Uzan'ın Prens Charles ile fotoğraf çektirmek için kraliyet vakıflarına 200 bin sterlin bağış yaptığını yazdı.

 • İzmir'in Fethinin 937. Yıl Dönümü Kutlamaları
  Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Türk Tarih Kurumu öncülüğünde gerçekleştirilen İzmir’in fethinin 937. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde, Alsancak’ta bulunan Tarihi Havagazı Kültür Merkezi’nde uluslararası sempozyum Ödemiş ve Selçuk’ta paneller düzenleniyor.

 • Kayseri Şeker 2017 Yılında da Kurumlar Vergisi Rekortmenleri ...
  Maliye Bakanlığı tarafından, ülke ekonomisine katkılarından dolayı Kayseri Şeker’e 2017 yılı Vergi Rekortmenliği Teşekkür Belgesi takdim edildi.

 • Sultan Kösen'den, Elektrik Kesintisine Tepki
  MARDİN'in Derik ilçesine bağlı Alibey köyü Dede mezrasında yaşayan ve Guinness Rekorlar Kitabı'na 2 metre 51 santimerelik boyu ile yeryüzünün yaşayan en uzun insanı unvanı ile giren Sultan Kösen, 3 gündür devam eden elektrik kesintisine sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

 • Aktaş Barajı'nda 5 Milyon Metreküp Su Birikti
  Ödemiş ilçesinde geçen yıl kasım ayında hizmete açılan Aktaş Barajı'nda yaklaşık 5 milyon metreküp su biriktiği bildirildi.

 • Büyükşehir'den Dünya Su Gününde Anlamlı Mesaj
  Küresel iklim değişikliği tehditlerine karşı kısa, orta ve uzun vadeli projelerle çözüm üreten İzmir Büyükşehir Belediyesi, Dünya Su Gününde anlamlı bir mesaj vererek, 'Suyu tasarruflu kullanmak hepimiz için bir yaşam biçimi olmalı' mesajını yayınladı.

 • Huzurevi Sakinleri Barınağı Ziyaret Etti
  Ödemiş Belediyesi Mutahhar Şerif Başoğlu Huzurevi sakinleri Yaşlılar Saygı Haftası etkinlikleri kapsamında kedi ve köpeklerin bulunduğu barınağını ziyaret etti.

 • 22 Mart Dünya Su Günü Su Değerlidir, Akıp Gitmesin!
  Küresel iklim değişikliği tehditlerine karşı kısa, orta ve uzun vadeli projelerle çözüm üreten İzmir Büyükşehir Belediyesi, Dünya Su Günü'nde anlamlı bir mesaj verdi: Suyu tasarruflu kullanmak hepimiz için bir yaşam biçimi olmalı..

 • Bakan Kaya'dan 'Zeytin Dalı' Paylaşımı
  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Bakanlıkça Zeytin Dalı Harekatı ve şehitler için hazırlanan videoyu Twitter hesabı üzerinden paylaştı.