MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » İZMİR KONAK HABERLERİ

İZMİR KONAK HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Mutlu Sonlara
  Yazan-Yöneten: Talip AydemirReji Asistanı: Melike Mancak Oyuncular: Gözde Yeşildere, Mehmet Çandar, Handan Keskin, Ozan Taylan, Seden Soyer Çandar Dekor: Ertaç Keskin Kostüm: Seden Soyer Çandar Ses-Işık: Melike Mancak Sahne Amiri: Betül Erbay Afiş Tasarım: Melike Mancak ) 15 TL ) Süre: Tek Perde.

 • AK Parti Grup Başkanvekili Doğan Açıklaması
  İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, tramvay çalışmaları nedeniyle vatandaşlardan Büyükşehir Belediyesine çok şikayet geldiğini belirterek 'Kocaoğlu ve ekibinin artık klasik haline gelen beceriksizlikleri nedeniyle bu proje de fiyaskoya dönmüştür.

 • Alsancak Stadı'na "3 Tribün" Müjdesi
  TOPLU Konut İdaresi'nin (TOKİ) Karşıyaka ve Göztepe'ye yapılacak statların yeni ihale tarihlerini 27 ve 31 Mart olarak açıklamasının ardından yıkıldıktan sonra 3 yıldır yenilmeyi bekleyen Alsancak Stadı için de Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk'ten iyi haberler geldi.

 • Başkan Pekdaş Romanlarla Buluştu
  Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Roman derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi.

 • Ege Bölgesi Ata Sporları Federasyonu Genel Kurul ve ...
  Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, her milletin kendi değerleri, sporları, müzikleri ve sanat alanlarına özgürce sahip çıkabilmesi ve dünyadaki siyasi tablonun sonucu olan kültürel hegemonyaların son bulması gerektiğini belirterek, 'Biz buna Türkiye'de okçuklukla başladık.

 • Maskeliler
  ADRANOS TİYATROMaskeliler Yazan: İlan Hatsor Çeviren: Nebil Tarhan Yöneten: İzzet Boğa Dekor Tasarım: Dilek Kaplan Müzik: Nedim Yıldız Işık Tasarım: Rahmi Özan Oynayanlar: İzzet Boğa, Aykan Yılmaz, Tarık Şenocak Ne Pahasına? İnandığın düşünce için kardeşini feda edebilir misin?

 • Ege Bölgesi Ata Sporları Federasyonu Genel Kurul ve ...
  Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, her milletin kendi değerleri, sporları, müzikleri ve sanat alanlarına özgürce sahip çıkabilmesi ve dünyadaki siyasi tablonun sonucu olan kültürel hegemonyaların son bulması gerektiğini belirterek, 'Biz buna Türkiye'de okçuklukla başladık.

 • Şırnaklı İş Adamları, İstihdamı Yüzde 5 Artıracak
  İş adamlarının üretim ve imalata yönelik çalışmalar yapmasını isteyen Şırnak Valisi Ali İhsan Su, kentteki iş verenlerin mevcut iş gücüne ilaveten yüzde 5 daha fazla kişiye istihdam sağlayacağının sözünü verdiklerini söyledi.

 • Ali Paşa Konağı Restore Edilecek
  Erzurum’un nadir yapılarından biri olan ve harabeden farksız haldeki Ali Paşa Konağı, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’nun katkısıyla İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından restore edilecek.

 • Şırnak Valisi Ali Ihsan Su Terör Mağdurları 2017 Yılında ...
  Şırnak Valisi Ali İhsan Su: Terör mağdurları 2017 yılında konutlarına kavuşacakŞIRNAK Valisi Ali İhsan Su, Silopi ilçesinde ihracatçılara yönelik düzenlenen değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, terör olaylarında evleri yıkılan mağdur vatandaşların 2017 yılında konutlarına...

 • Dha Yurt Bülteni-5
  Seyir halinde aracın üzerine otomobil düştüHatay Belen-İskenderun E-5 Karayolu üzerinde 18 Ocak tarihinde seyir halindeki aracın üzerine üst yoldan el freni çekilmeden park edilen bir başka araç düştü.

 • Girit İzinde Mudanya" Sergisi
  Nilüfer Belediyesi Konak Kültürevi, bu hafta farklı bir sergiye ev sahipliği yaptı.

 • Şırnak Valisi Su: Terör Mağdurları 2017'de Konutlarına ...
  ŞIRNAK Valisi Ali İhsan Su, Silopi İlçes'inde ihracatçılara yönelik düzenlenen değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, terör olaylarında evleri yıkılan mağdurların 2017 yılında konutlarına kavuşacaklarını söyledi.

 • Başkan Doğan, Zabıtan Mahalle Konağını Yerince İnceledi
  İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Zabıtan Mahalle Konağını yerinde inceledi.

 • Şırnak Valisi Su'dan "Yatırım ve İstihdam" Çağrısı
  Şırnak Valisi Ali İhsan Su, kentteki iş adamlarına ve ihracatçılara, 'yatırım ve istihdam' çağrısında bulundu.

 • Kilis Belediyesi Engelli Bakımı Taraması Gerçekleştiriyor
  Kilis Belediyesi Başkanı Hasan Kara’nın talimatları ile alan taramalarına tüm hızı ile devam eden Kilis Belediyesi Konak personelleri, evde bakıma muhtaç engelleri belirliyor.

 • Fotoğrafçıların Gözüyle Basmane'de Yaşam
  Suriye’deki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan mültecilere kucak açan İzmir’in tarihi semti Basmane’de çekilen fotoğraflar, Konak Belediyesi’nin Alsancak Türkan Saylan Kültür Merkezinde ziyarete açıldı.

 • İzmir Tramvaylarını 5 Senede Amorti Edecek Yöntem
  Geçtiğimiz Aralık ayının son günlerinde Karşıyaka Hattı’nda deneme sürüşlerinin başladığı İzmir tramvaylarında sona yaklaşılırken; çalışmalar da hız kazandı.

 • Söke'nin Konak Mahallesi Eski Muhtarı Ali İhsan Hanaylı ...
  Söke’nin Konak Mahallesi eski Muhtarı Ali İhsan Hanaylı vefat etti.

 • Başkan Ercan'dan Esob Başkanı Konak'a Ziyaret
  Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Ali Rıza Ercan, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak’ı ziyaret etti.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ