MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » İZMİR BUCA HABERLERİ

İZMİR BUCA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Buca'da 3 Ton Kuruyemiş İmha Edidi
  Buca ilçesinde gıda iş yerlerine yönelik denetimlerde, fare yavruları ve haşeratların tespit edildiği depodaki 3 ton kuruyemiş imha edildi.

 • Fare ve Böceklerin Gezdiği Ürünleri 'Organik' Diye ...
  İZMİR'de Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerinin, Buca Yenigün Mahallesi'nde bulunan bir depoya düzenledikleri baskında, böcek ve farelerin üzerlerinde gezindiği 3 ton kuruyemiş, cezerye, kuru incir, kayısı ve kuru üzüm ele geçirildi.

 • Izmir-Fare ve Böceklerin Gezdiği Ürünleri 'Organik' ...
  Izmir'de Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerinin, Buca Yenigün Mahallesi'nde bulunan bir depoya düzenledikleri baskında, böcek ve farelerin üzerlerinde gezindiği 3 ton kuruyemiş, cezerye, kuru incir, kayısı ve kuru üzüm ele geçirildi.

 • Dha Yurt Bülteni-9
  1)ÇAVUŞOĞLU: KAMMENOS, KOALİSYON HÜKÜMETİNİN ŞIMARIK ÇOCUĞUDIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Kardak'a gelsinler, nasıl gideceklerini görelim' açıklaması yapan Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos'u koalisyon hükümetinin şımarık çocuğu olarak nitelendirdi.

 • Fare ve Böceklerin Gezdiği Ürünleri 'Organik' Diye ...
  İZMİR'de Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerinin, Buca Yenigün Mahallesi'nde bulunan bir depoya düzenledikleri baskında, böcek ve farelerin üzerlerinde gezindiği 3 ton kuruyemiş, cezerye, kuru incir, kayısı ve kuru üzüm ele geçirildi.

 • Haşerelerin İçindeki 3 Ton Ürün İmha Edildi
  Buca'da bir depoya düzenlenen baskında, piyasaya sürülmek üzere olan haşerat ve hayvan pisliği içinde 3 ton kuruyemiş, cezerye, kuru incir, kayısı ve üzüm ele geçirildi.

 • İzmir Buca'da 23 Aracın Lastiği Şişlendi
  İzmir'in Buca İlçesi'nde araçlarının yanlarına giden vatandaşlar gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. Park halindeki 23 aracın lastikleri şişlenip patlatılmıştı.

 • Atlı Terapi Şifa Dağıtıyor
  Buca Belediyesi’nin zihinsel ve fiziksel engelli vatandaşların sosyal, psikolojik ve fiziksel kabiliyetlerini arttırabilmesi için başlattığı Hippoterapi programı yoğun talep görüyor.

 • Bucaspor'da Antrenman Boykutu Sürüyor
  BUCASPOR'da maç başı ve primlerini alamadıkları için geçtiğimiz perşembe gününden bu yana antrenmana çıkmayan futbolcular, bugün de saat 16.00'da başlaması gereken antrenmana katılmadı.

 • İzmir'de Konut Satışlarında Dikkat Çeken Artış
  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) İzmir Bölge Müdürlüğü, İzmir’de 5 bin 243 olan konut satışının bu yılın Ocak ayında yüzde 8 oranında artarak 5 bin 665 olduğunu bildirdi.

 • Dünyaca ünlü reklamcı Tarık Akan Gençlik Merkezi'ne ...
  Şili'de 1988 yılında yapılan referandumdaki 'Hayır' kampanyasını yürüten ünlü reklamcı Eugenio Francisco Garcia Ferrada Buca Belediyesi Tarık Akan Gençlik Merkezi'nde gençlerle buluştu.

 • Milli Sporcular Bu Lisede Yetişiyor
  Sporda yetenekli gençlerin, zorlu sınavların ardından girmeye hak kazandığı İzmir'deki spor lisesinde, aralarında dünya sıralamasına girmiş milli sporcuların da olduğu çok sayıda öğrenciye eğitim veriliyor.

 • Bucaspor'da Boykot Sürüyor
  SPOR Toto 2'nci Lig Beyaz Grup ekiplerinden Bucaspor'da maç başı alacakları ile primleri ödenmeyen futbolcuların geçen hafta başlattığı antrenman boykotu devam ediyor.

 • Bucalı Kadınlara Yurttaşlık Eğitimi Başlıyor
  Kadınların siyasete katılımlarını artırmak için harekete geçen Buca Belediyesi, Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) İzmir Şubesi ve Buca Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliği ile gerçekleştireceği “Kadınlar için Yurttaşlık Eğitimi” programının protokolünü imza altına aldı.

 • İzmir Ulaşımına Müjdeli Haber
  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Buca ile Bornova’yı bağlayacak 7 kilometre uzunluğundaki 6 şeritli yeni yol projesinin yol ve kavşak düzenlemesi ile 2.5 kilometrelik tünel ihalelerini tamamladı.

 • Bucaspor'a Belediyeden Destek
  Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Bucaspor'un eski futbolcuları Carlos ve Dady'ye olan borçları nedeniyle karşı karşıya bulunduğu 12 puan silme cezasının önlenmesi için oyuncuların avukatlarıyla borç yapılandırmasına giderek, 200 bin liralık kısmın ivedilikle ödenmesi konusunda...

 • Buca Belediyesinden Bucaspor'a Dev Destek
  Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, maddi anlamda zor günler yaşayan ve küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya olan Bucaspor’a maddi ve manevi destekte bulunacaklarını açıkladı.

 • Bucaspor'un İmdadına Başkan Piriştina Yetişti
  BUCASPOR'da ekonomik darboğazdan çıkamayan yönetim, 17 Mart'ta yapılmak üzere olağanüstü genel kurul kararı alırken, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, giderek ağırlaşan ve kulübün küme düşmesine yol açabilecek mali krizi çözmek için devreye girdi.

 • Bulgaristan Türklerine "Seçim Beyannamesi" Hatırlatması
  Bulgaristan'da, üyelerinin büyük bölümünü Türklerin oluşturduğu DOST Partisinin Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Abdurrahim Nursoy, 26 Mart'ta yapılacak erken seçimde Türkiye'de kurulacak 35 sandıkta etkin oy kullanılabilmesi için, Bulgar vatandaşı Türklerin beyanname doldurmalarının...

 • Ege'de İstihdam Seferberliği
  İstihdam seferberliği kapsamında bu yıl devreye girecek tesislerle İzmir'de 15 bin, Manisa'da 2 bin yeni istihdam alanı oluşturulması bekleniyor.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ