MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » İZMİR ALİAĞA HABERLERİ

İZMİR ALİAĞA HABERLERİ

Haberler.Com

 • Star Rafinerisi Dış Ticaret Açığını 1,5 Milyar Dolar ...
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, petro kimya yatırımlarını yüksek katma değerli üretim, istihdam olanakları ve ödemeler dengesi açısından son derece önemsediklerini belirterek, 'Star Rafinerisinin üreteceği dizel, jet yakıtı, nafta, LPG ve petro kok ürünleri, dış ticaret açığımızı...

 • Star Rafinesi, İlk Özel Endüstri Bölgesi Oldu
  İzmir Aliağa’da açılan Star Rafinerisi, Resmi Gazete’de yayımlanan kararla Türkiye’nin ilk özel endüstri bölgesi ilan edildi.

 • Star Rafinerisi, Türkiye'nin İlk Özel Endüstri Bölgesi ...
  İzmir-Aliağa'da açılan Star Rafinerisi, Cumhurbaşkanı Kararı ile Türkiye'nin ilk özel endüstri bölgesi ilan edildi.

 • Star Rafineri, Türkiye'nin İlk Özel Endüstri Bölgesi ...
  SOCAR Türkiye tarafından İzmir Aliağa'da inşa edilen Star Rafineri, Cumhurbaşkanı kararı ile Türkiye'nin ilk özel endüstri bölgesi ilan edildi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Star Rafinerisi Türkiye'nin ...
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Star Rafinerisi ile Azerbaycan'la kardeşlik ilişkilerimizin stratejik boyutunu daha da güçlendirmiş oluyoruz.

 • Dha Yurt Bülteni 23
  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ellerini ovuşturanlar hüsrana uğradı (4)ERDOĞAN İZMİR'DEN AYRILDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'in Aliağa ilçesinde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile yaptığı ikili görüşmenin ardından helikopterle İzmir'e geldi.

 • Erdoğan: Star Rafineri ile İlişkilerimizin Ekonomik ...
  ERDOĞAN İZMİR'DEN AYRILDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'in Aliağa ilçesinde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile yaptığı ikili görüşmenin ardından helikopterle İzmir'e geldi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'den Ayrıldı
  İzmir’de çeşitli temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kentten ayrıldı.

 • Erdoğan: Star Rafineri ile İlişkilerimizin Ekonomik ...
  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ALİYEV VE DEMİRÖREN SOHBET ETTİİzmir'in Aliağa ilçesinde, Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR'ın iştiraki SOCAR Türkiye tarafından kurulan 'STAR Rafineri'nin açılışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Demirören...

 • Aliağalı Şehit Oğuz Özgür Çevik Şehadetinin İkinci ...
  Hakkari’nin Çukurca ilçesinde, bölücü terör örgütü PKK üyeleriyle girdiği çatışmada şehit düşen Aliağalı Piyade Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik ikinci şehadet yıl dönümünde anıldı.

 • Dev Yatırım Star Rafineri Hizmete Alınıyor
  TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Türkiye'nin işlenmiş petrol ihtiyacının yüzde 25'ini tek başına sağlayan Star Rafineri'nin ezelde başlayan Türkiye-Azerbaycan kardeşliğini çok daha ileriye taşıyacağını söyledi.

 • Dev Yatırım Star Rafineri Hizmete Alınıyor
  Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye'nin Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde dünya çapında büyük bir güce ulaştığını belirterek, 'Türkiye dünya çapında söz sahibidir.

 • Özel Sektörün Türkiye'deki En Büyük Yatırımı Açıldı
  Türkiye'de özel sektörün tek noktaya yaptığı en büyük yatırım olan STAR Rafinerisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycanlı mevkidaşı Aliyev'in katıldığı törenle açıldı.

 • Dev Yatırım Star Rafineri Hizmete Alınıyor
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, STAR Rafineri'nin Türkiye'nin işlenmiş petrol ihtiyacının dörtte birini karşılayacağını belirterek, 'Bu da cari açığımızın yıllık 1,5 milyar dolar azalmasına katkı sağlayacak.

 • Dev Yatırım "Star Rafinerisi" Açılıyor
  Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, dev yatırım 'Star Rafinerisi'nin açılışı öncesi tesisi gezerek, brifing aldı.

 • İzmir Cumhurbaşkanı Erdoğan Ellerini Ovuşturanlar ...
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ellerini ovuşturanlar hüsrana uğradı (2)CUMA NAMAZININ ARDINDAN ALİAĞA'YA GEÇTİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi 2018-2019 akademik yılı açılış töreninin ardından Hava Eğitim Komutanlığı'na geçti.

 • Dha Yurt Bülteni 13
  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ellerini ovuşturanlar hüsrana uğradı (2)CUMA NAMAZININ ARDINDAN ALİAĞA'YA GEÇTİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi 2018-2019 akademik yılı açılış töreninin ardından Hava Eğitim Komutanlığı'na geçti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ellerini Ovuşturanlar Hüsrana ...
  CUMA NAMAZININ ARDINDAN ALİAĞA'YA GEÇTİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi 2018-2019 akademik yılı açılış töreninin ardından Hava Eğitim Komutanlığı'na geçti.

 • Star Rafinerisi, Başarılı Bir Enerji İş Birliği Örneğidir"
  Azerbaycan Enerji Bakanı Yardımcısı Samir Veliyev, Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR'ın iştiraki SOCAR Türkiye tarafından İzmir'in Aliağa ilçesinde inşa edilen ve bugün açılışı gerçekleştirilecek STAR Rafinerisi'nin Azerbaycan ve Türkiye arasında başarılı bir enerji iş birliği örneği...

 • Arşiv - Dev Yatırımda İşlem Tamam
  Türkiye'nin dış ticaret açığını tek başına yıllık en az 1,5 milyar dolar azaltması öngörülen ve özel sektör tarafından tek noktaya yapılan en büyük yatırım olan STAR Rafineri, 7 yıllık yapım sürecinin ardından açılışa hazırlanıyor.

POPÜLER ARAMALAR