MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » İSTANBUL ÜSKÜDAR HABERLERİ

İSTANBUL ÜSKÜDAR HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • İstanbul'un 39 İlçesinin 2018 Yılı Mali Bütçesi Onaylandı
  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi, kentin 39 ilçesinin 2018 yılı mali bütçesini onayladı.

 • Dha Yurt Bülteni-14
  10 yaşındaki Necmi, yatakta gördüğü annesi ve komşusu tarafından yastıkla boğuldu SAKARYA'nın Karasu ilçesinde, Necmi Talha K. (10), iddiaya göre, yatakta birlikte gördüğü annesi Zeynep K. (40) ve komşusu K.Y. (40) tarafından yastıkla boğularak öldürüldü.

 • Alevilerin Evlerine Kırmızı Boyayla Çarpı İşareti ...
  CHP'Lİ AĞBABA'DAN TEPKİCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, kentte Alevi ailelerin yoğunlukta yaşadığı Cemal Gürsel Mahallesi'ndeki 13 evin kapı ve duvarlarına kırmızı boyayla çarpı işaretleri atılmasına tepki gösterdi.

 • Dha İstanbul Haber Takip Gündemi
  10.00/12.30-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesinin 33. toplantısına katılacak, Atatürk Havalimanı'ndan Rusya'ya hareket edecek.

 • Dha İstanbul Bülteni - 1
  1- BAĞCILAR'DA KAFEDEKİLERE SİLAHLI SALDIRI: 3 YARALIHaber-Kamera: Soner HASIRCIOĞLU /İSTANBUL DHABağcılar'da gece saatlerinde, iddiaya göre daha önce husumetli oldukları kişilerin bulunduğu kafeye gelen yüzleri maskeli ve silahlı 8 kişi içeride bulunanlara ateş açtı.

 • İbb'nin 2018 Yılı Bütçesi Kabul Edildi
  İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, 2018 yılı bütçesini kabul etti.

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Bütçesi 20 Milyar ...
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bütçesi 20 milyar 100 milyon lira İBB Meclisi'nde 2018 bütçesi kabul edildiİSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, 2018 yılı bütçesini kabul etti.

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 2018 Yılı Bütçesi ...
  İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, 2018 yılı bütçesini kabul etti.

 • İstanbul'un 2018 Bütçesi 20 Milyar 100 Milyon...
  Enver ALAS, İSTANBUL DHAİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB)'nin 2018 yılı bütçesi 20 milyar 100 milyon olarak onaylandı.

 • İstanbul'un 2018 Bütçesi 20 Milyar 100 Milyon...
  İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB)'nin 2018 yılı bütçesi 20 milyar 100 milyon olarak onaylandı.

 • Dha İstanbul - İstanbul'un 2018 Bütçesi 20 Milyar ...
  Enver ALAS, İSTANBUL / DHAİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB)'nin 2018 yılı bütçesi 20 milyar 100 milyon olarak onaylandı.

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 2018 Bütçesinin ...
  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ulaşımda temel prensiplerinin tüm ulaşım sistemlerinin birbirine bağlanması olduğunu belirterek, 'Bu yüzden 6 milyar 822 milyon lira ile bütçemizin aslan payını ulaşıma ayırdık.

 • Dha İstanbul Bülteni - 4
  1- ATIK KAĞIT DEPOSUNDA YANGINHaber - Kamera: İbrahim AKTÜRK - Murat SOLAK / İstanbul DHABakırköy'de atık kağıt deposunda çıkan yangın paniğe neden oldu.

 • İBB Başkanı Açıkladı: Üsküdar-Ümraniye Metrosu 15-20 ...
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mevlüt Uysal, yapımı yıllardır devam eden Üsküdar-Ümraniye metrosunun 15-20 gün içinde açılacağını söyledi.

 • Mevlüt Uysal: (Havaray Projesi Hattı Yerine) Buraya ...
  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, eski Başkan Kadir Topbaş'ın açıkladığı Sefaköy-Başakşehir havaray projesine vatandaşların ve ilçe belediyelerinin itirazları olduğunu belirterek, 'Onu iptal edip yerine metro ve raylı sistem yani Sefaköy'den Halkalı'ya kadar metro...

 • Mevlüt Uysal: (Havaray Projesi Hattı Yerine) Buraya ...
  Enver ALAS - İSTANBUL / DHAİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, eski Başkan Kadir Topbaş'ın açıkladığı Sefaköy-Başakşehir havaray projesine vatandaşların ve ilçe belediyelerinin itirazları olduğunu belirterek, 'Onu iptal edip yerine metro ve raylı sistem yani...

 • Dha İstanbul - Mevlüt Uysal: (Havaray Projesi Hattı ...
  Enver ALAS - İSTANBUL / DHAİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, eski Başkan Kadir Topbaş'ın açıkladığı Sefaköy-Başakşehir havaray projesine vatandaşların ve ilçe belediyelerinin itirazları olduğunu belirterek, 'Onu iptal edip yerine metro ve raylı sistem yani...

 • Zağnosspor, İlk Yarıyı 18 Puanla Tamamlamayı Hedefliyor
  Hentbol Kadınlar Süper Ligi'nde hafta sonu Üsküdar Belediye karşısında kendi seyircisi önünde aldığı galibiyetin ardından ikinci sıraya yükselen Zağnosspor'da Başkan Yardımcısı Osman Zaman, ligde ilk yarının sonuna kadar seri galibiyetler almayı hedeflediklerini söyledi.

 • Milletvekili Külünk: "Eğitimde Millilik Hiç Olmadığı ...
  Milletvekili Külünk: 'Eğitimde millilik hiç olmadığı kadar tehdit altında'İSTANBUL - AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk 'Eğitimi Mili ve Yerel Düşünmek' başlıklı panelde yaptığı konuşmada, 'Eğitimde millilik hiç olmadığı kadar tehdit altında' dedi.

 • AK Parti Milletvekili Metin Külünk: Yerlilik ve Millilik ...
  İSTANBUL Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde yapılan 'Eğitimi Yerel ve Milli Düşünmek' başlıklı panelde konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, yerlilik ve milliliğin belki de ilk defa bu kadar büyük tehdit altında olduğunu söyledi.