MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » İSTANBUL FATİH HABERLERİ

İSTANBUL FATİH HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Dha Yurt Bülteni-7
  İş bulamayınca sözleşmeli er olan Sercan, 6'ncı ayında şehit düştüHAKKARİ'de Tekeli Üs bölgesine PKK'lı teröristlerin Kuzey Irak'tan düzenlediği silahlıda şehit olan sözleşmeli er 25 yaşındaki Sercan Fidan'ın memleketi Edirne'nin Meriç İlçesi Küplü Beldesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.

 • Suriyeli Aktivist ve Gazeteci Kızı Son Yolculuğuna ...
  Üsküdar'daki evlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce öldürülen Suriyeli aktivist Orouba Barakat ile gazeteci kızı Halla Barakat, Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı.

 • AK Parti Çubuk 6. Olağan Kongresi Yapıldı
  AK Parti Çubuk 6. olağan kongresi yapıldı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek: 'Çubuk'a 411 milyon liralık yatırım yaptık'ANKARA - Ankara'nın Çubuk ilçesinde AK Parti ilçe teşkilatının 6. olağan kongresi yapıldı.

 • AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi
  AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı referanduma ilişkin, 'Eğer bu referandum gerçekleştirilirse bunun çok ciddi siyasi, ekonomik ve askeri sonuçları olacaktır.

 • Ek-İstanbul'da Katledilen Suriyeli Anne-Kız Son Yolculuğuna ...
  Haber: Özgür ALTUNCU - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHA Üsküdar'daki evlerinde öldürülen Suriye'nin önde gelen muhalif aktivisti Orouba Barakat ile 22 yaşındaki gazeteci kızı Halla Barakat için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

 • İstanbul'da Katledilen Suriyeli Anne-Kız Son Yolculuğuna ...
  Dha İSTANBUL - (Ek Görüntülerle Geniş Haber) İSTANBUL'DA KATLEDİLEN SURİYELİ ANNE-KIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDIHaber: Özgür ALTUNCU - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAÜsküdar'daki evlerinde öldürülen Suriye'nin önde gelen muhalif aktivisti Orouba Barakat ile 22 yaşındaki gazeteci kızı Halla...

 • Bakan Yılmaz: "Sınavın Çoktan Seçmeli Test Oluşu, ...
  Bakan Yılmaz: 'Sınavın çoktan seçmeli test oluşu, kısa sürede çok soru çözmeyi gerektirmesi tüm eğitim sistemininde buna göre yapılanmasına yol açtı' 'Mevcut sistemde öğrenci sadece testle ölçülmekte.

 • İstanbul'da Katledilen Suriyeli Gazeteci Anne-kız ...
  Üsküdar'daki evlerinde öldürülen Suriye'nin önde gelen muhalif aktivisti Orouba Barakat ile 22 yaşındaki gazeteci kızı Halla Barakat için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

 • Kaygı Duyuyoruz"
  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, sınav sisteminin tüm eğitim sistemini dönüştürdüğünü ifade ederek, 'Bu durum ileride tek kelimeyle kendisini ifade edebilen bir nesil, sosyal etkinliklere katılmayan bir öğrenci profilinin ortaya çıkmasına yol açar mı diye biz kaygı duyuyoruz' dedi.

 • Suriyeli Aktivist ve Gazeteci Kızı Son Yolculuğuna ...
  Üsküdar’daki evlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce öldürülen Suriyeli aktivist Orouba Barakat ile gazeteci kızı Halla Barakat, Fatih Camii’nde kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı.

 • AK Parti Sinop Merkez İlçe Başkanlığına Özçelik Seçildi
  AK Parti Sinop Merkez İlçe Başkanlığına yeniden Fatih Özçelik seçildi.

 • Suriyeli Aktivist Kadın ve Gazeteci Kızı Toprağa Verildi
  Üsküdar'daki evlerinde bıçaklanarak öldürülen Suriyeli aktivist Oruba Barakat (60) ile gazeteci kızı Halla Barakat (22), son yolculuklarına uğurlandı.

 • İstanbul Boğazı Çamurla Kaplandı
  İstanbul Boğazı'na hafta sonuna gezmeye gelen vatandaşlar çamur şoku yaşadı.

 • Süper Lig: A. Konyaspor: 1 - T. M. Akhisarspor: 0 ...
  Atiker Konyaspor, Süper Lig’in 6. haftasında Teleset Mobilya Akhisarspor’u konuk ediyor.

 • Ek Görüntülerle Geniş Haber) İstanbul'da Katledilen ...
  Haber: Özgür ALTUNCU - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAÜsküdar'daki evlerinde öldürülen Suriye'nin önde gelen muhalif aktivisti Orouba Barakat ile 22 yaşındaki gazeteci kızı Halla Barakat için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

 • 2. Haliç Konferansı
  Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Başkanı Prof. Dr. Zekeriya Kurşun, Kuzey Irak'taki referandum kararıyla ilgili, 'Ey Kürtler, bugün sözde 100 yıllık bir halüsinasyon adına, bin yıllık misakı, bin yıllık anlaşmayı, bin yıllık ahtı bozmak üzeresiniz.

 • Suriyeli Aktivist Kadın ve Gazeteci Kızı Toprağa Verildi
  Üsküdar'daki evlerinde bıçaklanarak öldürülen Suriyeli aktivist Oruba Barakat (60) ile gazeteci kızı Halla Barakat (22), son yolculuklarına uğurlandı.

 • AK Parti Köprüköy 6. Olağan İlçe Kongresi Yapıldı
  AK Parti’nin Köprüköy İlçe 6. Olağan Kongresi’nde Rıdvan Karasu yeniden başkanlığa seçildi.

 • Dha İstanbul Bülteni - 2
  1- İSTANBUL'DA KATLEDİLEN SURİYELİ ANNE-KIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (1)Haber: Özgür ALTUNCU - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHAÜsküdar'daki evlerinde öldürülen Suriye'nin önde gelen muhalif aktivisti Orouba Barakat ile 22 yaşındaki gazeteci kızı Halla Barakat için Fatih Camii'nde cenaze...

 • Avrasya Tünelinden İhlalli Geçiş" Açıklaması
  Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım AŞ tarafından yapılan açıklamada bazı yayın organları ve sosyal medya hesaplarında, bir Asliye Ticaret Mahkemesi'nde Avrasya Tüneli'nden yapılmış ihlalli geçişle ilgili dava açıldığı ve 'geçiş ücretlerinin ceza tutarlarından ayrı olarak ödenebileceğine...

NAMAZ VAKİTLERİ