MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » İÇEL SİLİFKE HABERLERİ

İÇEL SİLİFKE HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • AK Parti Milletvekili Tezcan'ın Yörükleri Ziyareti
  AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, konar göçer yaşam süren ve kış mevsimini Mersin'in Silifke ilçesinde geçiren Sarıkeçili Yörükleri ziyaret etti.

 • 53 Aracın Lastiklerini Böyle Kestiler
  53 aracın lastiklerini böyle kestiler Mersin'de park halindeki 53 aracın lastiklerini kesen zanlılar, önce güvenlik kameralarına sonra da polise yakalandıMERSİN - Mersin'de park halindeki 53 aracın lastiklerini kesen zanlılar, önce güvenlik kameralarına sonra da polise yakalandı.

 • 53 Aracın Lastiklerini Kestiler
  Mersin’de park halindeki 53 aracın lastiklerini kesen zanlılar, önce güvenlik kameralarına sonra da polise yakalandı.

 • Mersin'de 53 Aracın Lastiklerini Kesen Zanlılar Yakalandı
  Mersin'de 53 aracın lastiğini kesen 3 şüpheli polis tarafından yakalandı. Şüpheliler, uyuşturucunun etkisinde olduklarını ve hiçbir neden yokken lastikleri kestiklerini söylediler.

 • 53 Aracın Lastiklerini Kesen Zanlılar Yakalandı
  Mersin'in merkez Yenişehir ve Akdeniz ilçelerinde park halindeki 53 aracın lastiğini kesen 3 şüpheli polis tarafından yakalandı.

 • Bozyazı'da İnşaatına Başlanacak Tesislerin Temeli ...
  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Bozyazı Kapalı Otopark ve Pazaryeri ile Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan Tekmen İçme Suyu İsale Hattı ve Depo Yapımı ile Dereköy, Çokoluk, Kışla, Beyreli yaylaları terfi şebeke hattı...

 • Mersin - CHP'li Ince : Ey Cumhurbaşkanı Sen de Fazla ...
  CHP'li İnce : Ey Cumhurbaşkanı sen de fazla uyanıksın beCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Anayasa değişikliğinde Cumhurbaşkanının 2'inci döneminde meclis tarafından seçimlerin yenilenmesine karar verilmesi halinde bir defa daha aday olabileceğini belirterek, 'Bu ne demek, bu fesih demektir.

 • Dha Yurt Bülteni-12
  ŞEHİT ER MEHMET ACIBUCU OSMANİYE'DE SOY YOLCULUĞUNA UĞURLANDIHAKKARİ'nin Çukurca İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin üst bölgesine yönelik düzenlediği saldırıda yaralanıp, kaldırıldığı hastanede şehit olan sözleşmeli er 21 yaşındaki Mehmet Acıbucu'nun cenazesi Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde...

 • CHP'li İnce: Ey Cumhurbaşkanı Sen de Fazla Uyanıksın ...
  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Anayasa değişikliğinde Cumhurbaşkanının 2'inci döneminde Meclis tarafından seçimlerin yenilenmesine karar verilmesi halinde bir defa daha aday olabileceğini belirterek, 'Bu ne demek, bu fesih demektir.

 • CHP'li İnce: Ey Cumhurbaşkanı Sen de Fazla Uyanıksın ...
  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Anayasa değişikliğinde Cumhurbaşkanının 2'inci döneminde Meclis tarafından seçimlerin yenilenmesine karar verilmesi halinde bir defa daha aday olabileceğini belirterek, 'Bu ne demek, bu fesih demektir.

 • Erkenci Kavunun Kilogramı 10 Liradan Satılıyor
  Mersin'in Silifke ilçesinde örtü altında üretildiği için hasadı erken yapılan kavun, fiyatıyla üreticinin yüzünü güldürüyor.

 • Büyükşehir Belediyesi'nden Antep Fıstığı Üreticilerine ...
  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Antep Fıstığı Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirdiği “Antep Fıstığı Tomurcuğunu Mersin’de Yeniliyor Projesi” kapsamında Mut, Gülnar ve Silifke’deki üreticilere eğitim verdi.

 • Mersin'de Erkenci Kavunun Kilogramı 10 Liradan Satılıyor
  Mersin'de örtü altında daha çabuk olgunlaşıp hasadı yapılan kavunun kilogramı 10 liradan alıcı buluyor.

 • Dha Yurt Bülteni - 1
  TERÖRİSTLERİN SALDIRISINDA YARALANAN ASKERLERDEN BİRİ ŞEHİT OLDU1)KADİRLİ'YE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜHAKKARİ'nin Çukurca İlçesi'nde 2.

 • Dha Yurt Bülteni - 17
  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Fethiye ve Seydikemer'de vatandaşlara seslendi - EKBAKAN KAYA'DAN GENÇLERE ÖVGÜFethiye İlçesi'ndeki ziyaretlerinin ardından Muğla'ya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde...

 • Merin - CHP'li Ince: Oy Pusulasındaki Beyaz, Demokrasinin ...
  CHP'li İnce: Oy pusulasındaki beyaz, demokrasinin kefeniCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, oy pusulasında evet için kullanılacak beyaz rengi demokrasinin kefeni, hayır için kullanılacak kahverengi rengi ise bereketli topraklar olarak tanımladı, 'Sen bereketli topraklara oyunu ver? dedi.

 • CHP'li İnce: Oy Pusulasındaki Beyaz, Demokrasinin ...
  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, oy pusulasında evet için kullanılacak beyaz rengi demokrasinin kefeni, hayır için kullanılacak kahverengi rengi ise bereketli topraklar olarak tanımladı, 'Sen bereketli topraklara oyunu ver' dedi.

 • Çağla, Üreticisini Sevindirdi
  Akdeniz Bölgesi’nde bahar meyvelerinin ilki olan çağla, 15 TL’lik toptan satış fiyatı ile üreticisini sevindiriyor.

 • Doktor Başkan Vatandaşı Ücretsiz Muayene Ediyor
  Asıl mesleği doktorluk olan Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ziyaret ettiği mahallelerde fırsat buldukça vatandaşları ücretsiz muayene ediyor.

 • Bakan Elvan'dan Emeklilere TOKİ Müjdesi
  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, emeklilere düşük bedelle ev sözünün arkasında olduklarını belirterek, Mersin merkez ve ilçelerde tahsisi yapılan arsalara TOKİ’nin yapacağı konut inşaatlarının yüzde 20’si tamamlandığında talep toplamaya başlayacaklarını söyledi.

NAMAZ VAKİTLERİ