MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » İÇEL ERDEMLİ HABERLERİ

İÇEL ERDEMLİ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Afrikalı Ormancılara Toroslar'da Eğitim
  Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Türk İş Birliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ortaklığında yürütülen çalışma kapsamında 19 Afrika ülkesinden 30 ormancıya, Mersin'in Erdemli ilçesindeki yaylalarda eğitimler verildi.

 • Müsiad ve Rus Heyet Arasında İyi Niyet ve İşbirliği ...
  MÜSİAD ve Rus heyet arasında iyi niyet ve işbirliği anlaşmasıİZMİR - MÜSİAD Genel Merkezi organizasyonunda Rusya'nın Stavropol Bölgesi Hükümetinden Enerji, Sanayi ve İletişim Bakanı Vitaliy Khotsenko başkanlığındaki 14 kişiden oluşan bir iş heyet ile MÜSİAD İzmir Şubesi ev sahipliğinde iyi niyet...

 • Müsiad ve Rus Heyet Arasında İyi Niyet ve İşbirliği ...
  MÜSİAD Genel Merkezi organizasyonunda Rusya’nın Stavropol Bölgesi Hükümetinden Enerji, Sanayi ve İletişim Bakanı Vitaliy Khotsenko başkanlığındaki 14 kişiden oluşan bir iş heyet ile MÜSİAD İzmir Şubesi ev sahipliğinde iyi niyet ve işbirliği anlaşması imzalandı.

 • Öğrenciler Mutlu, Aileler Mutlu
  Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, 2017 LYS tercih sonuçlarının belli olmasının ardından kayıt işlemleri için şehrimize gelen üniversitelileri, açtığı bilgilendirme standları ile karşılamaya devam ediyor.

 • Yağdalıların 84 Yıllık Yol Özlemi Sona Erdi
  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Erdemli’nin Yağda Mahallesi’nde 84 yıldır yapılmayan bağlantı yolunu yaparak, Yağdalıların sıkıntılarına son verdi.

 • Sason'da Başarılı Öğrenciye Bilgisayar Hediyesi
  Batman'ın Sason ilçesinde, Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarılı olan öğrenciye bilgisayar hediye edildi.

 • Hacı Adayları Kutsal Topraklara Uğurlanacak
  Mersin'de, bin 67 hacı adayı kutsal topraklara uğurlanacak.

 • Nöbetten Çıkan 112 Görevlisi Kaza Sonrası Şoka Giren ...
  Nöbetten çıkan 112 görevlisi kaza sonrası şoka giren aileyi güçlükle teselli etti MERSİN - Mersin'in Erdemli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında şoka giren 6 çocuk ve annelerini, nöbetten çıkan sağlık görevlisi teselli etti.

 • Nöbetten Çıkan 112 Görevlisi Kaza Sonrası Şoka Giren ...
  Mersin’in Erdemli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında şoka giren 6 çocuk ve annelerini, nöbetten çıkan sağlık görevlisi teselli etti.

 • Mersinli Üretici Kiviyi Sevdi
  Mersin'de, 1995 yılında bir ziraat mühendisinin çiftçilere önermek için 20 fide dikerek denemesini yaptığı kivinin üretimi, bugün 2 bin 200 dekara ulaşırken, hem yetiştirme kolaylığı, hem de fiyatıyla üreticinin yüzünü güldürüyor.

 • Görevlendirme Yapılan Belediyeler
  Görevlendirme yapılan Mardin Büyükşehir Belediyesi, Derik ilçesine bağlı 15 kırsal mahallenin yolunu yapıyor.

 • Toroslar Edaş'tan 6 İlde Bakım ve Onarım Çalışması
  Toroslar Elektirik Dağıtım AŞ (Toroslar EDAŞ), sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis'te, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmaları yaptı.

 • Erdemli'ye Yeni Bir Konferans Salonu
  Erdemli’ye yeni bir çok amaçlı toplantı ve konferans salonu yapılıyor.

 • Dürüstlüğü Sayesinde İş Sahibi Oldu
  YALOVA'da, 8 Ağustos'ta durakta bulduğu 20 bin lirayı sahibine ulaştıran ve 4 aydan bu yana işsiz olan 32 yaşındaki Abdülmelik Gül, belediye tarafından işe alındı.

 • Para Dolu Çantayı Karakola Teslim Eden Kişiye İş Müjdesi
  Yalova'da, durakta bulduğu ve içinde 20 bin lira olan çantayı jandarma aracılığıyla sahibine ulaştıran, 3 aydır işsiz iki çocuk babası kişi, belediyede işe başlayacak.

 • Dha Yurt Bülteni-11
  1)CİNAYET ŞÜPHELİSİ: 13 YAŞINDAKİ KIZIMA TECAVÜZ ETTİ, ÖLDÜRDÜMADANA'da dün 17 yaşındaki Muhammet Reşit Yıldırım'ı tabancayla 4 el ateş ederek öldüren 44 yaşındaki Emrah B., cinayeti 13 yaşındaki kızı F.N.B.'ye tecavüz ettiği için işlediğini söyledi.

 • Dürüstlüğü Sayesinde İş Sahibi Oldu
  YALOVA'da, 8 Ağustos'ta durakta bulduğu 20 bin lirayı sahibine ulaştıran ve 4 aydan bu yana işsiz olan 32 yaşındaki Abdülmelik Gül, belediye tarafından işe alındı.

 • Haliliye Belediyesi Engellileri Gençlik Kampına Gönderdi
  Haliliye Belediyesi Şanlıurfa Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneği üyesi olan engelli ve ailelerini ’Sosyal Gelişim ve Deniz Eğitimi Gençlik Kampına’ gönderdi.

 • Rabia Katliamının 4. Yılı
  Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, 'Rabia'nın yaşatılması gerektiğini belirterek, 'Ülkemiz, bölgemiz, dünya barışının, yeni bir uluslararası düzenin ihyası ve inşası, İslam dünyasının birliği ve Kudüs davası, Filistin davası, Mısır, Afrika halklarının özgürlükleri için Rabia...

 • Atiker Konyaspor Futbol Kasaplarına Ceza Verilmeli
  Atiker Konyaspor Futbol kasaplarına ceza verilmeliKONYA, (DHA)Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı Ahmet Baydar, Traore'nin sol ayak bileğinin Trabzonsporlu Durica'nın darbesiyle kırıllmasına çok sert tepki gösterdi, Futbol kasaplarına kamuoyu vicdanı adına ceza verilmeli, hakem de Traore...

NAMAZ VAKİTLERİ