MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » İÇEL ÇAMLIYAYLA HABERLERİ

İÇEL ÇAMLIYAYLA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Toroslar Edaş'ın Bakım ve Onarım Çalışmaları
  Toroslar EDAŞ, ağustos ayında bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

 • Kırmızı Listedeki Teröristin Koruması İtiraflarda ...
  Adana'da, terör örgütü elebaşlarından 'kırmızı' kategoride aranan terörist Mustafa Karasu'nun yakın korumalığını yapan, 'silahlı terör örgütüne üye olma' ve 'resmi belgede sahtecilik' suçlarından yargılandığı davada 7 yıl 3 ay 15 gün hapis cezası verilen Ç.

 • Dinçer; "Jandarmayla Sürekli İç İçeyiz"
  Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Talat Dinçer, İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay Yusuf Ziyaeddin Çaylak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • Firmalara, Hafriyat Toprağı ve İnşaat Atıkları Eğitimi ...
  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin’de hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı atıkları taşıyan firma ve şahıslara yönelik ‘Hafriyat Toprağı, İnşaat ve Yıkıntı Atıkları Yönetimi’ eğitimi verdi.

 • Mersin'in 4 İlçesinde S ve T Plaka İhalesi Yapıldı
  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Gülnar, Aydıncık ve Çamlıyayla ilçelerinde S serisinden, Tarsus ilçesinde de T serisinden plaka ihalesi yaptı.

 • Bakan Elvan: "Dünya, Myanmar'daki Katliama Sessiz ...
  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, dünyanın Myanmar’da yaşananlara sessiz kaldığını belirterek, 'Myanmar’da, Arakan’da Müslüman kardeşlerimizin binlercesi katledildi.

 • Kalkınma Bakanı Elvan: "(Arakan) Açıkçası Orada Soykırım ...
  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, 'Çoluk, çocuk demeden, yaşlı, kadın demeden Myanmar'da, Arakan'da Müslüman kardeşlerimizin binlercesi katledildi.

 • Kalkınma Bakanı Elvan Açıklaması
  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, 'Çoluk, çocuk demeden, yaşlı, kadın demeden Myanmar'da, Arakan'da Müslüman kardeşlerimizin binlercesi katledildi.

 • Gündem / 3 Eylül 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Karşıyaka Köprüsü'nün Temel Atma, Karşıyaka Mesire Alanı Açılış ve bayramlaşma törenlerine katılacak.

 • Gündem Özeti / 3 Eylül 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İhsaniye, Dazkırı, Dinar ve Sinanpaşa ilçelerindeki bayramlaşma programlarına katılacak.

 • Karakucak Güreşleri Yağmur Altında Yapıldı
  Bu yıl 4.’sü gerçekleştirilen Karakucak Güreşleri Çamlıyayla’da yağmur altında gerçekleştirildi.

 • Başkan Kocamaz, Tarsus'ta İki Açılış Gerçekleştirdi
  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Pamuklu-Eshab-ı Kehf Grubu 2. Kısım İçme suyu İsale Hattı ve Terfi Hattı çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen hizmetler ile Yenice Mahallesi’nde sıcak asfalt açılışlarını gerçekleştirdi.

 • Kurbanlar 3 Dakikada Kesilip Teslim Edilecek
  Mersin Büyükşehir Belediyesinin, Kurban Bayramı'nda vatandaşların daha sağlıklı ve güvenli kesim hizmeti alabilmesi amacıyla ücretsiz hayata geçirdiği Mobil Kesim Üniteleri ve mezbahalarda kurbanlar 3 dakika kesilip vatandaşlara teslim edilecek.

 • Mersin'de Belediyeden Ücretsiz Kurban Kesim Hizmeti
  Mersin Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da vatandaşların daha sağlıklı ve güvenli kesim hizmeti alabilmesi amacıyla, mobil kesim üniteleri ve mezbahaları ile ücretsiz kesim hizmeti sunacak.

 • Motofest Nefes Kesti
  Mersin'nin Çamlıyayla İlçesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Çamlıyayla Belediyesi ve Tarsus Motor Sporları Derneğinin birlikte düzenlediği Uluslararası 3. Motofest Zevzek Tepesinde gerçekleştirildi.

 • Mersin Motofest Nefes Kesti
  Motofest nefes kestiMersin'nin Çamlıyayla İlçesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Çamlıyayla Belediyesi ve Tarsus Motor Sporları Derneğinin birlikte düzenlediği Uluslararası 3. Motofest Zevzek Tepesinde gerçekleştirildi.

 • Dha Yurt Bülteni-10
  1)MUZAFFER İZGÜ'YE SAYGI TÖRENİ BÜYÜK bölümü çocuklar için olmak üzere 150'ye yakın kitap yazan ve cumartesi akşamı 84 yaşında yaşama veda eden Muzaffer İzgü için İzmir'de İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde saygı töreni düzenlendi.

 • Mersin'i Nakış Nakış İşliyoruz' Sloganıyla Başlatılan ...
  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, ‘Mersin’i Nakış Nakış İşliyoruz’ sloganıyla başladığı ilçe programlarının ilkini Aydıncık ilçesinde, üreticiye ürün satış tezgahı dağıtım töreni yaparak gerçekleştirdi.

 • Karakucak Güreşleri, 24 Ağustos'ta Abanoz Yaylası'nda ...
  Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Büyük Taarruz ve Zafer Haftası’nda bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek Geleneksel Karakucak Güreşleri, 24 Ağustos Perşembe günü Anamur ilçesinin Abanoz Yaylası’nda başlayacak.

 • Toroslar Edaş'tan 6 İlde Bakım ve Onarım Çalışması
  Toroslar Elektirik Dağıtım AŞ (Toroslar EDAŞ), sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis'te, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmaları yaptı.

NAMAZ VAKİTLERİ