MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ISPARTA YALVAÇ HABERLERİ

ISPARTA YALVAÇ HABERLERİ

Haberler.Com

 • Pilot Askerler Şehit Düşen Silah Arkadaşlarını Unutmadı
  Isparta'nın Yalvaç ilçesinde askeri nakliye uçağının düşmesi sonucu şehit olan Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa, Hava Pilot Yüzbaşı Ali Şahin Odabaşı ve Hava Uçak Bakım Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Kadir Arlı'nın silah arkadaşları Zeytin Dalı Harekatı'ndaki uçakların üzerilerindeki...

 • Pilot Askerler Şehit Düşen Silah Arkadaşlarını Unutmadı
  Isparta’nın Yalvaç ilçesinde askeri nakliye uçağının düşmesi sonucu şehit olan Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa, Hava Pilot Yüzbaşı Ali Şahin Odabaşı ve Hava Uçak Bakım Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Kadir Arlı’nın silah arkadaşları Zeytin Dalı Harekâtı’ndaki uçakların üzerilerindeki...

 • Burdurlu Terzi ve Konfeksiyoncular Oda Başkanlarını ...
  Burdur Terziler ve Kasketçiler, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyon Esnaf Odası Genel Kurulu yapıldı.

 • Elektrik Kontağı İmamın Evini Yaktı
  AYDIN (İHA) – Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde görev yapan imamın kaldığı lojman, elektrik kontağından çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.

 • Askeri Yargıdaki Fetö Yapılanması Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri yargıdaki yapılanmasını oluşturdukları ve darbecilerin 'Yurtta Sulh Konseyi'nce sözde sıkıyönetim mahkemelerinde görevlendirildikleri belirtilen 33 sanığın yargılandığı davada tutuklu 6 sanıktan ikisinin tahliyesi kararlaştırıldı.

 • İçişleri Bakanı Soylu Eskişehir'de
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Isparta'nın Yalvaç ilçesinde CN-235 CASA tipi askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan Teknisyen Kıdemli Astsubay Başçavuş Ömer Kadir Arlı'nın Eskişehir'deki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

 • Şehit Arlı'nın Çocukları Karnelerini Aldı
  Isparta'nın Yalvaç ilçesinde CN-235 CASA tipi askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan Teknisyen Kıdemli Astsubay Başçavuş Ömer Kadir Arlı'nın kızı ve oğlu karnelerini aldı.

 • Şehit Babaya Yürek Yakan Bakış
  Isparta'nın Yalvaç ilçesinde askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan Binbaşı Ümit Karamustafa'nın kızı Öykü'nün babasının fotoğrafına bakışı yürekleri dağladı.

 • Nakil Olmazsa 'Öleceksin' Dediler, Uygun Nakil Bulundu, ...
  Nakil olmazsa 'Öleceksin' dediler, uygun nakil bulundu, hayata döndü Ölüme ramak kala, nakille hayatı kurtuldu Karaciğer nakli yapılan Hüseyin Yıldız: 'Yeni doğmuş gibiyim'ISPARTA - Isparta'da uzun yıllardır siroz hastası olan ve son olarak karaciğer kanseri teşhisi konulan ve doktorlar...

 • Babasının Fotoğrafına Son Bakışı Yürekleri Yaktı
  Isparta’nın Yalvaç ilçesinde düşen askeri uçağın pilotu Şehit Binbaşı Ümit Karamustafa’nın(39) tabutuna sarılı Türk bayrağı ve fotoğraf Bakanlar Canikli ve Kurtulmuş tarafından yakınlarına teslim edildi.

 • Dha Yurt  Bülteni-15
  Şehit Yüzbaşı Odabaşı'yı 4 bin kişi uğurlandıIsparta'nın Yalvaç ilçesinde askeri nakliye uçağının düşmesi sonucu şehit olan Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa ile Hava Pilot Yüzbaşı Ali Şahin Odabaşı'nın cenazesi, askeri uçakla Ordu- Giresun Havalimanı'na getirildi.

 • Dha Yurt - Şehit Binbaşı'yı Ordu'da 10 Bin Kişi Dualarla ...
  Isparta'nın Yalvaç ilçesinde askeri nakliye uçağının düşmesi sonucu şehit olan Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa'nın cenazesi, Ordu'nun Fatsa ilçesinde yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı törenin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 • Dha Yurt - Şehit Yüzbaşı Odabaşı'yı 4 Bin Kişi Uğurlandı
  Isparta'nın Yalvaç ilçesinde askeri nakliye uçağının düşmesi sonucu şehit olan Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa ile Hava Pilot Yüzbaşı Ali Şahin Odabaşı'nın cenazesi, askeri uçakla Ordu- Giresun Havalimanı'na getirildi.

 • Şehit Hava Pilot Binbaşı Karamustafa Son Yolculuğuna ...
  Isparta'nın Yalvaç ilçesinde CN-235 CASA tipi askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan 3 askerden Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa (39), memleketi Ordu'nun Fatsa ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

 • Isparta Düşen Uçağın Enkazını Kaldırma Hazırlıkları ...
  Düşen uçağın enkazını kaldırma hazırlıkları başladı (ek)YOĞUN KAR YAĞIŞI ÇALIŞMALARI ZORLAŞTIRDIIsparta'nın Yalvaç İlçesi'ne bağlı Yukarıkaşıkara Köyü'nde dün düşen askeri nakliye uçağının enkazının bulunduğu bölgede incelemeler yapmak üzere 24 kişilik kaza kırım ekibi köye geldi.

 • Minik Öykü'den Şehit Babaya Son Dokunuş!
  Isparta'da düşen askeri uçakta şehit olan Binbaşı Ümit Karamustafa'nın kızı Öykü Karamustafa, babasının tabutuna sarılarak ağladı, herkes gözyaşlarına boğuldu.

 • Minik Öykü'den Şehit Babaya Son Dokunuş
  Isparta'da askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan Binbaşı Ümit Karamustafa, Ordu'nun Fatsa ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

 • Şehit Binbaşı'yı Ordu'da 10 Bin Kişi Dualarla Uğurladı
  ISPARTA'nın Yalvaç ilçesinde askeri nakliye uçağının düşmesi sonucu şehit olan Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa'nın cenazesi, Ordu'nun Fatsa ilçesinde yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı törenin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 • Minik Öykü'den Şehit Babaya Son Dokunuş
  Isparta’da askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan Binbaşı Ümit Karamustafa, Ordu’nun Fatsa ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

 • Şehit Binbaşı Son Yolculuğuna Uğurlandı
  Isparta'nın Yalvaç ilçesinde CN-235 CASA tipi askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan 3 askerden Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa (39), memleketi Ordu'nun Fatsa ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.