MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ISPARTA EĞİRDİR HABERLERİ

ISPARTA EĞİRDİR HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Yayaya Çarpan Otomobil, Direğe Çarparak Durabildi
  Isparta’nın Eğirdir ilçesinde bir otomobil, dolmuşa binmek için yolun karşısına geçmek isteyen lise öğrencisine, ardından da elektrik direğine çarptı.

 • Eğirdir'in Yeni, Alternatif Tarım Ürünü; "Safran"
  Geçtiğimiz yıl Safranbolu İlçesinden getirilerek Eğirdir Sorkuncak Köyünde deneme amaçlı dikimi yapılan safran bitkisi, geçtiğimiz günlerde çiçek açarak bölge ekosistemi içerisinde yetiştirilebilir bir bitki olduğunu kanıtladı.

 • Pazarlar Müftüsü Murat Hasankahyaoğlu Görevine Başladı
  Kütahya’nın Pazarlar İlçe Müftüsü Murat Hasankahyaoğlu, görevine başladı.

 • Sonbaharın Vazgeçilmez 2 Adresi
  ANTALYA'ya 130 kilometre uzaklıktaki Kovada Gölü Milli Parkı ve Kasnak Meşesi Tabiatı Koruma Alanı, doğa yürüyüşçüleri ile fotoğrafçıların sonbaharda vazgeçilmez adresi oldu.

 • Darbeci Askerlerin Yargılandığı Dava
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığında eğitim gören 700 Harbiyeli öğrenciyi darbecilere destek için Ankara'ya götürmeye çalıştıkları öne sürülen 27 kişinin yargılanmasına devam edildi.

 • Isparta'daki Fetö Davasında Ara Karar Verildi
  Isparta'daki FETÖ davasında ara karar verildiISPARTA - Fethullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı'nda eğitim gören 700 Harbiyeli öğrencinin Ankara'ya destek için götürülme girişimi davasındaki 14'ü tutuklu, 27 sanığın...

 • 700 Harbiyelinin Ankara'ya Götürülme Girişimi Davasında ...
  ISPARTA (İHA) – 15 Temmuz gecesi Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı’nda eğitim gören 700 Harbiyeli öğrencinin Ankara’ya destek için götürülme girişimi davasında ara karar verildi.

 • Kültür Mantarcılığı Beldenin Geçim Kaynağı Oldu
  ISPARTA'nın Eğirdir İlçesi'ne bağlı, Sarıidris Beldesi'nde 10 yıl önce başlatılan kültür mantarcılığı halkın geçim kaynağı oldu.

 • Batı Akdeniz'de Sonbahar
  SONBAHARIN en güzel günlerinin görüldüğü Batı Akdeniz'de sararan yaprakların oluşturduğu muhteşem manzaraların bulunduğu bölgeler, doğaseverlerin akınına uğradı.

 • Gündem / 16 Kasım 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Libya Temsilciler Meclisi Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Komisyonu heyeti ile Başbakan Binali Yıldırım ve Lübnan Dışişleri ve Göçmenler Bakanı Gibran Bassil'i ayrı ayrı...

 • Gündem Özeti / 16 Kasım 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, JW Marriott Otel'de düzenlenecek Türk Eczacıları Birliği 41. Olağan Büyük Kongresi'ne katılacak.

 • Oğlu Öldürülen Anne: Çocuğumu Versinler Hepsini Bağışlayacağım
  ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde geçen yıl 34 yaşındaki Murat Ünal'ın öldürülmesiyle ilgili 6'sı tutuklu, 11 sanığın yargılandığı dava başladı.

 • Darbeci Askerlerin Yargılandığı Dava
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığında eğitim gören 700 Harbiyeliyi darbecilere destek için Ankara'ya götürmeye çalıştıkları iddia edilen 27 kişinin yargılanmasına devam edildi.

 • Dha Yurt Bülteni - 15
  (ÖZEL) Osmaniye'de 2 kuzenin hayatını kaybettiği feci kaza güvenlik kamerasında Kazada hayatını kaybeden Abdullah Beylen'in Şanlıurfa'da asker olduğu öğrenildi Osmaniye'de 6 Kasım tarihinde 2 kuzenin hayatını kaybettiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

 • Antalya Oğlu Öldürülen Anne: Çocuğumu Versinler Hepsini ...
  Oğlu öldürülen anne: Çocuğumu versinler hepsini bağışlayacağımANTALYA'nın Manavgat ilçesinde geçen yıl 34 yaşındaki Murat Ünal'ın öldürülmesiyle ilgili 6'sı tutuklu, 11 sanığın yargılandığı dava başladı.

 • Isparta Valisi, 700 Harbiyelinin Ankara'ya Götürülmesi ...
  ISPARTA'da darbe gecesi 700 Harbiyeliyi Ankara'ya götürmeye çalışmakla suçlanan 27 sanığın yargılandığı davada, Vali Şehmus Günaydın tanık olarak dinlendi.

 • Oğlu Öldürülen Anne: Çocuğumu Versinler Hepsini Bağışlayacağım
  ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde geçen yıl 34 yaşındaki Murat Ünal'ın öldürülmesiyle ilgili 6'sı tutuklu, 11 sanığın yargılandığı dava başladı.

 • Isparta'da Darbeci Askerlerin Yargılandığı Dava
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığında eğitim gören 700 Harbiyeliyi darbecilere destek için Ankara'ya götürmeye çalıştıkları iddia edilen 27 kişinin yargılanmasına devam edildi.

 • Vali'den Sanık Avukatının Sorusuna Sert Tepki
  Vali'den sanık avukatının sorusuna sert tepki Vali Günaydın, sanık avukatının tutuklu Tümgenerali kast ederek 'Sizinle sıkıyönetim komutanı gibi mi yoksa normal mi konuştu sorusuna sert tepki gösterdi: ' Ben bu ilin Valisiyim, öyle bir şeye fırsat vermezdim'ISPARTA - 15 Temmuz hain ve kanlı...

 • Validen Sanık Avukatının Sorusuna Sert Tepki
  15 Temmuz darbe girişimi gecesi, Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığında 700 harbiyelinin Ankara’ya götürülme girişimi davasında Isparta Valisi Şehmus Günaydın tanık sıfatıyla ifade verdi.