MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ISPARTA EĞİRDİR HABERLERİ

ISPARTA EĞİRDİR HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • 700 Harbiyeli Ankara'ya Götürülmeye Çalışılmış
  15 Temmuz darbe girişimi sırasında 700 Harbiyeli Ankara'ya götürülmeye çalışılmış.

 • 15 Temmuz'da 700 Harbiyeli Ankara'ya Götürülmeye Çalışılmış
  Isparta’da 15 Temmuz hain darbe girişiminde Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığında kursa katılan 700 harbiye öğrencisini darbecilere destek için Ankara’ya götürmeye çalışan aralarında eski Merkez Komutanı Tümgeneral Metin Akkaya’nın da bulunduğu 27 sanık hakkında...

 • Darbe Girişiminden Önce Toplantı Yapmışlar
  Isparta'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığındaki komando ihtisas kursuna katılan 700 harbiyeliyi darbecilere destek için Ankara'ya götürmeye çalışan, aralarında eski Merkez Komutanı Tümgeneral Metin Akkaya'nın...

 • Komandolar "Mavi Bere" Taktı
  Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında komando eğitimlerini tamamlayan asteğmen ve astsubaylar yemin etti.

 • Darbeci Askerlerin Üçer Kez Ağırlaştırılmış Hapsi ...
  Isparta’da 15 Temmuz hain darbe girişiminde Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığında kursa katılan 700 harbiyeliyi darbeciler destek için Ankara’ya götürmeye çalışan aralarında eski merkez komutanı Tümgeneral Metin Akkaya’nın da bulunduğu 27 sanık hakkında hazırlanan...

 • Fetö'cü Askerler İçin 3 Kez Ağırlaştırılmış Müebbet ...
  Isparta'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığındaki komando ihtisas kursuna katılan 700 harbiyeliyi darbecilere destek için Ankara'ya götürmeye çalışan, aralarında eski merkez komutanı tümgeneral Metin Akkaya'nın...

 • Bir Haftada 3 Maç Yapıyorlar
  Düzce Belediyespor Voleybol takımı bu hafta üçüncü lig maçını oynayacaklar.

 • Turgut Cansever Mimarlık Ödülleri Sonuçlandı
  Kepez Belediyesi tarafından Mimarlar Odası Antalya Şubesi koordinatörlüğünde gerçekleştirilen, 'Turgut Cansever Ulusal Mimarlık Ödülleri 2017 Proje Dalı' sonuçlandı.

 • Turgut Cansever Mimarlık Ödülleri Proje Dalında Sonuçlandı
  Kepez Belediyesi tarafından Mimarlar Odası Antalya Şubesi koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Turgut Cansever Ulusal Mimarlık Ödülleri 2017 Proje dalı sonuçlandı.

 • Devlete Olan Borcunu Madalyalarıyla Ödüyor
  - Muammer Çankaya iel röportaj Muammer Çankaya'nın antrenmanından görüntüler Devlete olan borcunu kazandığı madalyalarla ödüyor Çocukluğunu devlet korumasında geçiren ve üniversiteyi bitirdikten sonra kaldığı kuruma devlet memuru olarak atanan bedensel engelli Muammer Çankaya, 47 yaşında...

 • Devlete Olan Borcunu Kazandığı Madalyalarla Ödüyor
  Isparta'da babasının ölümünün ardından devlet korumasına alınan ve çocuk evlerinde kalan bedensel engelli Muammer Çankaya, 47 yaşında başladığı badmintonda 9 yıl üst üste şampiyonluklar kazanarak, devlete olan vefa borcunu başarılarıyla ödüyor.

 • Isparta'da Planlı Elektrik Kesintisi
  Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Isparta’nın Eğirdir ilçesinde 22 Şubat Çarşamba günü planlı elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.

 • Eğirdir 'Sakinliğiyle' Turistleri Çekecek
  Türkiye'nin en büyük dördüncü gölünden adını alan ve eşsiz doğa manzarası, plajları, adaları ve kamp alanlarıyla ilgi çeken Eğirdir, kazandığı 'sakin şehir' unvanıyla turist sayısını artırmayı hedefliyor.

 • Eğirdir "Sakinliğiyle" Turistleri Çekecek
  Isparta'nın Eğirdir ilçesi, bir süre önce kazandığı 'sakin şehir' unvanıyla turist sayısını artırmayı hedefliyor.

 • Isparta'da Planlı Elektrik Kesintisi
  Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Isparta Merkez ve Atabey ile Gönen ilçelerinde 17 Şubat Cuma günü planlı elektrik kesintisi uygulanacağı açıkladı.

 • Bakan Eroğlu'ndan Referandum Çağrısı
  ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 1923 yılından 2003 yılına kadar 65 hükümetin geldiğini belirterek, 'Böldüğünüzde ortalama bir hükümetin ömrü 15 aydır.

 • Isprta Bakan Eroğlu'ndan Referandum Çağrısı
  Bakan EROĞLU'NDAN REFERANDUM ÇAĞRISıORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 1923 yılından 2003 yılına kadar 65 hükümetin geldiğini belirterek, 'Böldüğünüzde ortalama bir hükümetin ömrü 15 aydır.

 • Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Isparta'da Açıklaması
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, anayasa değişikliği referandumunda 'Evet' sonucunun çıkmasının hükümet istikrarı açısından önemli olduğunu belirterek, '2003'e kadar 65 hükümet gelmiş, ortalama bir hükümetin ömrü 15 ay bile değil.

 • Dha Yurt Bülteni-8
  1)ADALET BAKANI BOZDAĞ İSTİNAF MAHKEMELERİ İÇİN YASA DEĞİŞİKLİĞİ GELİYORADALET Bakanı Bekir Bozdağ, 20 Temmuz 2016'da faaliyete geçen istinaf mahkemeleri için bölge adliye mahkemelerinden gelen eleştiri ve öneriler doğrultusunda bir yasa teklifinin TBMM'ye sunulacağını açıkladı.

 • Bakan Eroğlu: "Gençler Geleceğin Teminatı. Onlar Çoluk ...
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Anayasa değişikliğiyle 18 yaşındaki gençlere seçilme hakkı verilmesinin muhalefet tarafından eleştirildiğine dikkat çekerek, 'Gençler geleceğin teminatı.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ