MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » IĞDIR ARALIK HABERLERİ

IĞDIR ARALIK HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Ekonomi Bakanlığından Çin Malı İthalatına İlişkin ...
  Ekonomi Bakanlığı, Çin'e özel korunma önlemi uygulamasına 11 Aralık 2013 tarihinden itibaren son verildiğini, Çin'den gerçekleştirilen ithalatın da tüm ülkelerin dahil olduğu Korunma Önlemleri Mevzuatı kapsamında değerlendirildiğini bildirdi.

 • Erzurum'da Sendikacı Dönmez'in Yargılandığı "Fetö" ...
  Erzurum'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile irtibatlı olduğu gerekçesiyle kapatılan Aktif Eğitim Sendikasının (Aktif Eğitim-Sen) Tekman Şube Başkanı Şafak Dönmez, sendika üyesi Yusuf Korkut ve Muhsin Mayda'nın 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 7,5...

 • Halk Oylamasına Doğru
  Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, 'Türkiye'de bir daha darbe ve terör hadiselerinin yaşanmaması için bir daha kardeş kanının dökülmemesi ve coğrafyamızın terörle anılmaması için oyumuzun rengi 'evet' olacak.

 • Bakan Yardımcısı'nın Toplantı Yaptığı Otelin Yakınlarında ...
  İÇİŞLERİ Bakan Yardımcısı Sabahattin Özdemir'in, Mardin'de toplantı yaptığı otelin yakınlarında bulunan karayolu kenarındaki su tankerinin arkasına tuzaklanmış 50 kilo ağırlığında TNT patlayıcı bulunarak imha edildi.

 • Dha İstanbul - "25 Aralık Kumpas" Davası Yarına Ertelendi
  '25 Aralık Soruşturması' nda usulsüzlükler yaparak, aralarında Suudi iş adamı Yasin El Kadı ile Fatih Saraç, Latif Topbaş, Nihat Özdemir, Orhan Cemal Kalyoncu ve Faruk Kalyoncu'nun da bulunduğu iş adamlarına kumpas kurdukları iddia edilen sanıkların yargılanmasına devam edildi.

 • 25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettiği iddiasıyla, firari sanık Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında...

 • Kayıtlı Istihdamın Teşviki" Çalıştayı
  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sigorta Primleri Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz, çalışma hayatındaki milli seferberlik çalışmalarına ilişkin, '2016 yılı Aralık ayına ilave olarak istihdam edilecek her sigortalının devlete ödenecek tüm prim ve vergileri devlet tarafından karşılanacak.

 • Rus Turistlerin Türkiye'ye Duyduğu İlgi Yüzde 324 ...
  – 2017 yılının Ocak ayında Yandex kullanan Rusların, 'Türkiye turları' kelimelerini içeren 52 bin arama yaptığı bildirildi.

 • Kayıtlı İstihdamın Teşviki" Çalıştayı
  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sigorta Primleri Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz, çalışma hayatındaki milli seferberlik çalışmalarına ilişkin, '2016 yılı Aralık ayına ilave olarak istihdam edilecek her sigortalının devlete ödenecek tüm prim ve vergileri devlet tarafından karşılanacak.

 • Geleceğin Diyetisyenleri Kariyer Günlerinde
  Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Beslenme ve Diyetetik Bölümü Nane Limon Sağlıklı Yaşam Kulübü tarafından “Kariyer Günleri” düzenlendi.

 • Fındık Destek Ödemeleri Mart Ayında Yapılacak
  AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, fındık üreticilerinin beklediği alan bazlı gelir desteği ödemelerinin Mart ayında yapılacağını açıkladı.

 • Başkan Savaş Doğaka 76.Yönetim Kurulu Toplantısına ...
  Yapılan yönetim kurulu toplantısında 2016 yılında yürütülen Teknik Destek Programında Kasım Aralık döneminde yapılan başvurular değerlendirilerek başarılı projelerin ilanına yer verildi.

 • Omü'den Bir Uluslararası Proje Daha
  Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Ziraat Fakültesi koordinatörlüğünde yürütülen uluslararası 'Bitki Koruma Makinelerinin İşletilmesi ve Pestisit Kullanımının Entegre Yönetimi' projesinin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

 • Dha İstanbul Bülteni - 3
  1- GAZİOSMANPAŞA'DA KAHVEHANEYE SİLAHLI SALDIRI (1)Haber-Kamera: İbrahim AKTÜRK - Erhan TEKTEN - İSTANBUL DHAGaziosmanpaşa'da bir kahvehaneye silahlı saldırı gerçekleşti.

 • Antalya - Özel) Şike Davasında Tek Şikayetçi Olarak ...
  (ANTALYA - ÖZEL) Şike davasında tek şikayetçi olarak dilekçe veren Fenerbahçe kongre üyesi, o sürçte yaşadıklarını İHA'ya anlattı Kongre üyesi Sadettin Sakızca: 'Savcı talimatıyla sabaha kadar nezarette bağıra bağra zaman gazetesi okuttular' 'Örgütün amacı Fenerbahçe kulübünü ele...

 • Anadolu Endüstri Holding'den İştirak Satışı
  Yazıcılar Holding AŞ, bağlı ortaklığı Anadolu Endüstri Holding AŞ'nin (AEH) Ana Gıda İhtiyaç Maddeleri Sanayi ve Ticaret AŞ (Ana Gıda) şirketinde sahip olduğu yüzde 55,25 oranındaki hisselerini Koninklijke Bunge BV'ye (Bunge) satarak 56 milyon TL satış bedelini tahsil etti.

 • Kürdsiad'a Kapatma, Başkanına 10 Ay Hapis Cezası
  DİYARBAKIR'da 4 Nisan 2014 tarihinde Valiliğe kuruluş dilekçesi verilen Kürdistan Sanayici ve İşadamları Derneği (KÜRDSİAD) mahkeme kararı ile fesh edilirken, geçici Yönetim Kurulu Başkanı Abdülbaki Karadeniz'e, 'Dernekler kanununa muhalefet' suçundan 10 ay hapis ve 820 lira adli para...

 • F.bahçeli Kongre Üyesi: Zaman Gazetesi Okuma Cezası ...
  Şike davasından dolayı FETÖ'den ilk şikayetçi olan Fenerbahçe Kongre Üyesi Sadettin Sakızcı'ya, davaya bakan savcı tarafından sabaha kadar nezarette Zaman Gazetesi okuma cezası verildiği ortaya çıktı.

 • Sabaha Kadar Zaman Gazetesi Okuma Cezası
  Şike davasından dolayı FETÖ’den ilk şikayetçi olan Fenerbahçe Kongre Üyesi Sadettin Sakızcı’ya, davaya bakan savcı tarafından sabaha kadar nezarette Zaman Gazetesi okuma cezası verildiği ortaya çıktı.

 • Fetö Sanığı Bank Asya'ya 1 Milyon 500 Bin Lira Yatırmış
  Erzurum'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) mütevelli heyetinden olduğu, örgüte en fazla himmet yardımında bulunan kişiler arasında yer aldığı belirtilen kapatılan Erzurum Girişimci İş Adamları Derneğinin (ERGİAD) yönetim kurulu üyesi Mustafa Polat'ın yargılanmasına devam edildi.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ