MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » HATAY REYHANLI HABERLERİ

HATAY REYHANLI HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Şefkat Kervanı'ndan Suriyelilere Gıda ve Hijyen Paketi
  Şefkat Kervanı Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu tarafından Suriye'de bulunan 500 aileye gıda ve hijyen paketleri ulaştırıldı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne Yazık Ki Stratejik Ortaklarımız ...
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ne yazık ki stratejik ortaklarımız terör örgütleriyle ortak hareket ediyor' 'Suriye'de yıkılan binaların altında batının insanlığı da kalmıştır' 'Suriye'nin asıl kaybedeni Suriye olaylarına tepki vermeyen İslam ülkeleri olmuştur'ŞANLIURFA - Cumhurbaşkanı Recep...

 • Hatay'da Çarşıda Bayram Hareketliliği
  Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, Ramazan Bayramı öncesi çarşıda hareketlilik yaşanıyor.

 • Tso Başkanı Zaroğlu: Suriye'ye İhracat Arttı
  Ferhat DERVİŞOĞLU/(REYHANLI),HATAY, HATAY'ın Reyhanlı İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Necmettin Zaroğlu, Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan Suriye'ye yapılan ihracatın arttığını söyledi.

 • Dha Yurt  Bülteni-3
  1)BİNGÖL'DE EYP'Lİ TUZAK: 1 YÜZBAŞI ŞEHİT, 2 ASKER YARALI BİNGÖL'ün Genç İlçesi kırsalında yürütülen operasyon kapsamında, PKK'lı teröristlerin önceden tuzakladığı el yapımı patlayıcı, askerlerin geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu, Yüzbaşı Arif Kalafat şehit oldu, 2 asker yaralandı.

 • Dha Yurt Bülteni-1
  1)HAVUZDA FACİA: AKIMA KAPILAN 5 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde aqua parkta elektrik kaçağı nedeniyle, havuzda yüzen 3 çocukla, onları kurtarmak isteyen 2 kişi akıma kapılarak yaşamını yitirdi.

 • Dha Yurt Bülteni-21
  Erdoğan: Rabia'yı Kılıçdaroğlu ve Kandil'in atıkları bilmez (3) HARRAN'DA İFTAR YAPTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'nın Harran İlçesi'nde düzenlenen 'kardeşlik iftarı' programına katıldı.

 • Erdoğan, "Kardeşlik Sofrası İftarı"Na Katıldı
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Bölgemizdeki istikrarsızlıktan nemalananlar, bizim her platformda hakkı ve adaleti dillendirmemizden rahatsız oluyorlar.

 • Erdoğan: Rabia'yı Kılıçdaroğlu ve Kandil'in Atıkları ...
  HARRAN'DA İFTAR YAPTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'nın Harran İlçesi'nde düzenlenen 'kardeşlik iftarı' programına katıldı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ne Yazık Ki Stratejik Ortaklarımız ...
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde katıldığı iftar programında, “Ne yazık ki stratejik ortaklarımız terör örgütleriyle ortak hareket ediyorlar” dedi.

 • Türkiye'den Suriye'ye Geçişler Sona Erdi
  Ülkelerinde devam eden iç savaş nedeniyle yaşadıkları yerleri terk etmek zorunda kalan 120 bin 732 Suriyeli, Ramazan Bayramı'nı kutlamak için vatanlarına döndü.

 • Cilvegözü'nden 118 Bin Kişi Bayramlaşmak İçin Suriye'ye ...
  - Cilvegözü'nden 118 bin kişi bayramlaşmak için Suriye'ye geçti Suriye'den Türkiye'ye dönüş işlemleri 3 Temmuz 2017 Pazartesi günü başlayacak ve Kurban Bayramı ile birleştirilerek 30 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecekHATAY - Ramazan Bayramını ülkesinde geçirmek isteyen Suriyelilerin...

 • Bayramlaşmaya Giden Suriyeli Sayısı 118 Bini Aştı
  RAMAZAN ve Kurban Bayramı'nı vatanlarında geçirmek için Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan çıkış yapan Suriyeli sayısı 118 bini aştı.

 • Dha Yurt Bülteni-11
  1)AĞLAYAN BEBEĞİNİ SUSTURMAK İSTERKEN ÖLDÜRDÜADANA'da 33 yaşındaki Habibe Oğuz, sürekli ağlayan 6 aylık bebeği Muhammed Mahir'i susturmak için iddiaya göre ağzı ve burnunu kapatınca, ölümüne neden oldu.

 • Hatay Bayramlaşmaya Giden Suriyeli Sayısı 118 Bini ...
  Bayramlaşmaya giden Suriyeli sayısı 118 bini aştıRAMAZAN ve Kurban Bayramı'nı vatanlarında geçirmek için Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan çıkış yapan Suriyeli sayısı 118 bini aştı.

 • Dha Yurt;bayramlaşmaya Giden Suriyeli Sayısı 118 Bini ...
  RAMAZAN ve Kurban Bayramı'nı vatanlarında geçirmek için Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan çıkış yapan Suriyeli sayısı 118 bini aştı.

 • Cilvegözü'nden Bayramlaşmaya Giden Suriyeli Sayısı ...
  RAMAZAN ve Kurban Bayramı'nı vatanlarında geçirmek için Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan çıkış yapan Suriyeli sayısı 118 bini aştı.

 • Cilvegözü'nden 118 Bin Kişi Bayramlaşmak İçin Suriye'ye ...
  Ramazan Bayramını ülkesinde geçirmek isteyen Suriyelilerin Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı’ndan çıkışları bugün sona erdi.

 • Suriyeliler Ramazan Bayramı Için Dönüyor
  - Cilvegözü Sınır Kapısı'nda Suriyelilerin dönüş görüntüleri Otobüsler ve eşya taşıyan Suriyeliler Suriyeliler Ramazan Bayramı için dönüyor Ramazan Bayramı'nı ülkelerinde geçirmek için Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan 1 Haziran'dan bu yana yaklaşık 114 bin Suriyeli çıkış yaptı Suriye'de devam eden...

 • Suriyeliler Ramazan Bayramı İçin Dönüyor
  Suriye'de devam eden iç savaş nedeniyle yaşadıkları yerleri terk etmek zorunda kalan Suriyeliler, Ramazan Bayramı'nı geride bıraktıkları yakınlarıyla geçirmek için dönüş yapıyor.

NAMAZ VAKİTLERİ