MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » HATAY İSKENDERUN HABERLERİ

HATAY İSKENDERUN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Hatay'daki Terör Operasyonu
  Hatay'ın İskenderun ilçesinde terör örgütü PKK mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz'in cenazesi Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde toprağa verildi.

 • Dha Yurt Bülteni--8
  1)ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ABDULLAH AKDENİZ'E UĞURLAMA TÖRENİHATAY'ın İskenderun İlçesi Amanos Dağları eteklerinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş 29 yaşındaki Abdullah Akdeniz'in cenazesi, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

 • Hatay Şehit, Daha Önce PKK'nın Diyarbakır Sorumlusunu ...
  Şehit, daha önce PKK'nın Diyarbakır sorumlusunu öldürmüşHATAY'ın İskenderun İlçesi Amanos Dağları eteklerinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş 29 yaşındaki Abdullah Akdeniz, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

 • Borsada Günün İlk Yarısı (1)
  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

 • Şehit Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz'e Uğurlama Töreni
  HATAY'ın İskenderun İlçesi Amanos Dağları eteklerinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş 29 yaşındaki Abdullah Akdeniz'in cenazesi, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

 • İskenderun'a Bölgenin En Büyük Diş Hastanesi
  Hatay’ın İskenderun ilçesine bölgenin en büyük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yapılıyor.

 • Musiad İnşaat Demirine Gelen Zammı Değerlendirdi
  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Başkanı Mehmet Çelenk, İnşaat demirine üst üste gelen zamlar üzerine açıklama yaptı.

 • Şehit Uzman Çavuş Memleketine Uğurlandı
  Hatay'ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

 • Göçükte Toprak Altında Kalıp Ölen İşçinin Cenazesi ...
  Hatay’ın Arsuz ilçesinde bir özel okul inşaatında yaşanan göçük sonucu toprak altında kalan ve hayatını kaybeden işçinin cenazesi yakınlarına teslim edildi.

 • Şehit Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz Memleketine ...
  Hatay’ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye’ye gönderildi.

 • PKK'nın Diyarbakır Sözde Sorumlusunu Öldüren Şehit ...
  PKK'nın Diyarbakır sözde sorumlusunu öldüren şehit asker törenle memleketine uğurlandı Törende ayakta güçlükle duran Şehidin eşi Mükerrem Akdeniz'e yakınları ve destek olurken 1 yaşındaki oğlu İhsan Yiğit ise görenleri duygulandırdıHATAY - Hatay'ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında...

 • Hatay'daki Terör Operasyonu
  Hatay'ın İskenderun ilçesinde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı İskenderun Devlet Hastanesinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz için tören düzenlendi.

 • Hatay'da Adliyeye Sevk Edilen 39 Fetö Zanlısından ...
  Hatay'da adliyeye sevk edilen 39 FETÖ zanlısından 13'ü tutuklandı Gözaltına alınan biri emniyet amiri, biri doktor 29 zanlının Bylock kullandığı tespit edildiHATAY - Hatay'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen 39 kişiden 13'ü tutuklandı.

 • Fetö Operasyonunda 13 Tutuklama
  Hatay'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen 39 kişiden 13'ü tutuklandı.

 • Hatay'da Adliyeye Sevk Edilen 39 Fetö Zanlısından ...
  Hatay’da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen 39 kişiden 13’ü tutuklandı.

 • Dha Yurt Bülteni- 1
  1)FINDIK İŞÇİLERİNİ TAŞIYAN TRAKTÖR DEVRİLDİ: 7 ÖLÜ, 20 YARALI (1)SAKARYA'nın Hendek İlçesi Çamlıca Mahallesi'nde fındık işçilerini taşıyan traktör sürücüsünün direksiyon hakimiyetine kaybetmesi sonucu yol kenarında bulunan dere yatağına devrildi.

 • Başkan Savaş İmza Kampanyası Hakkında Basın Toplantısı ...
  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş önderliğinde Hatay'ın geleceğine önemli katkı sunacak olan 'Hatay Halkı Hakkını İstiyor' adlı teşvik kampanyası ile ilgili basın toplantısını Antakya Ottoman Palace Otel'de gerçekleştirildi.

 • Eşi 2. Çocuklarına Hamileydi
  Hatay'ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş Abdullah Akdeniz'in acı haberi Osmaniye'deki baba ocağına ulaştı.

 • Düziçi'ne Şehit Ateşi Düştü
  HATAY'ın İskenderun İlçesi Amanos Dağları eteklerinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş 29 yaşındaki Abdullah Akdeniz'in, Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki ailesine acı haber ulaştı.

 • Dha Yurt Bülteni - 22
  Düziçi'ne şehit ateşi düştü HATAY'ın İskenderun İlçesi Amanos Dağları eteklerinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş 29 yaşındaki Abdullah Akdeniz'in, Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki ailesine acı haber ulaştı.

NAMAZ VAKİTLERİ