MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » HATAY İSKENDERUN HABERLERİ

HATAY İSKENDERUN HABERLERİ

Haberler.Com

 • Tcdd'den "İlaçlı Mücadele" Uyarısı
  Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğünce, Konya, Karaman, Niğde, Mersin, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Hatay'daki demiryolu hat ve istasyonları otlu mücadele kapsamında 26 Mart-3 Nisan'da ilaçlanacak.

 • Eski Çevik Kuvvet Şube Müdürüne 10 Yıl Hapis Cezası
  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturması kapsamında tutuklanan eski Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü Kahraman Sezer'e, 'Silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 10 yıl hapis cezası verildi.

 • Dha Yurt Bülteni-3
  1)KOCAELİ VE SAKARYA'DA HER YER TOZA BULANDIKOCAELİ ve Sakarya'da toz taşınımı nedeniyle her yer toza bulandı.

 • Okullar HBB İle Çiçek Açıyor
  Bilgi ve kültür birikimi yüksek nesillerin yetişmesi için kalıcı hizmetlerin altına imza atan HBB, geleceğin mimarı olan öğrencilerin ruh ve beden gelişimlerine katkı sunmaya devam ediyor.

 • Dha Yurt - Büyükelçinin Katiline İzin Veren Emniyet ...
  RUSYA'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'u öldüren polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş'ı, 15 Temmuz darbe girişiminin sabahında, 2 gün izin verip Ankara'ya gönderen dönemin Diyarbakır Çevik Kuvvet Şube Müdürü Kahraman Sezer, darbeye teşebbüs suçundan yargılandığı davada, 'Silahlı terör örgütüne...

 • Büyükelçinin Katiline İzin Veren Emniyet Müdürüne ...
  RUSYA'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'u öldüren polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş'ı, 15 Temmuz darbe girişiminin sabahında, 2 gün izin verip Ankara'ya gönderen dönemin Diyarbakır Çevik Kuvvet Şube Müdürü Kahraman Sezer, darbeye teşebbüs suçundan yargılandığı davada, 'silahlı terör örgütüne...

 • İzmir Bilfen Liseleri Tören İle Açıldı
  Eğitim sektörünün öncü markalarından Bilfen Eğitim Kurumları dün İzmir Bilfen Anadolu ve Fen Liseleri Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet Yılmaz'ın katılımı ile açıldı.

 • Yanan Tır'dan Yaralı Kurtuldu
  ADANA'da park halindeyken alev alan demir yüklü TIR'ın şoförü Mustafa Çam (32), araçtan yaralı olarak kurtarıldı.

 • Dha Yurt Bülteni-1
  1)AFRİN'DE EYP İNFİLAK ETTİ: 3 ŞEHİT, 3 YARALI ZEYTİN Dalı Harekatı ile terör örgütlerinden arındırılan Suriye'nin Afrin ilçesinde, teröristlerce önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu 3 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı.

 • Yanan Tır'dan Yaralı Kurtuldu
  ADANA'da park halindeyken alev alan demir yüklü TIR'ın şoförü Mustafa Çam (32), araçtan yaralı olarak kurtarıldı.

 • Adana - Yanan Tır'dan Yaralı Kurtuldu
  Yanan TIR'dan yaralı kurtulduADANA'da park halindeyken alev alıp yanan demir yüklü TIR'ın şoförü Mustafa Çam (32), yoldan geçen diğer sürücüler tarafından araçtan yaralı olarak çıkarıldı.

 • Dha Yurt - Yanan Tır'dan Yaralı Kurtuldu
  ADANA'da park halindeyken alev alıp yanan demir yüklü TIR'ın şoförü Mustafa Çam (32), yoldan geçen diğer sürücüler tarafından araçtan yaralı olarak çıkarıldı.

 • Güvenlik Korucuları ve Şehit ve Gazi Derneği" Hatay ...
  İskenderun ilçesinde Güvenlik Korucuları ve Şehit ve Gazi Derneği Şubesi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 • İskenderun'da Hatay Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri ...
  Hatay Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği İskenderun’da açıldı.

 • Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Açıklaması
  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye'nin büyük bir ülke olduğunu belirterek, 'Türkiye'nin büyüklüğünü anlayabilmek için Avrupa'ya, Amerika'ya gitmek lazım. Gerekiyorsa Uzak Doğu'ya gitmek lazım. Birçok kimse gidiyor geliyor, görüyoruz ki Türkiye Avrupa'dan da çok daha iyi noktada.

 • Gurbetçi, Mehmetçiğe 'Karavan' Bağışladı
  ALMANYA'da yaşayan Murat Güneş, Hatay'a getirdiği karavanını, Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda kullanılmak üzere Türk Silahlı Kuvvetleri'ne bağışladı.

 • Aslan Balığı 4 Yılda Yayıldı"
  Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Kliniği'nde görevli uzman doktor Selin Gamze Sümen, aslan balığının 4 yılda İskenderun Körfezi'nden Muğla kıyılarına kadar yayıldığını bildirdi.

 • İşçiler İşi Bıraktı, Belediye Başkanı Sokaklarda Temizlik ...
  Hatay’ın Dörtyol ilçesinde kentin temizlik işlerini yürüten yüklenici firmanın ilçe belediyesinin kendilerine borcu olduğunu iddia ederek temizlik işçilerini çekmesi üzerine, Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ve belediye çalışanları ellerine aldıkları süpürgelerle sokaklarda temizlik yaptı.

 • Borsada Günün İlk Yarısı (1)
  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

 • Gözdağı Vermek İsteyen İşçiler İş Bıraktı, Sokakları ...
  Hatay'ın Dörtyol ilçesinde temizlik işlerini yürüten yüklenici firma, belediyenin kendilerine borcu olduğunu iddia ederek işçilerini çekti. Dörtyol Belediye Başkanı ve bir grup belediye çalışanı sokaklarda temizlik yaptı.