MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » HATAY DÖRTYOL HABERLERİ

HATAY DÖRTYOL HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Hatay'daki Terör Operasyonu
  Hatay'ın İskenderun ilçesinde terör örgütü PKK mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz'in cenazesi Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde toprağa verildi.

 • Dha Yurt Bülteni--8
  1)ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ABDULLAH AKDENİZ'E UĞURLAMA TÖRENİHATAY'ın İskenderun İlçesi Amanos Dağları eteklerinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş 29 yaşındaki Abdullah Akdeniz'in cenazesi, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

 • Hatay Şehit, Daha Önce PKK'nın Diyarbakır Sorumlusunu ...
  Şehit, daha önce PKK'nın Diyarbakır sorumlusunu öldürmüşHATAY'ın İskenderun İlçesi Amanos Dağları eteklerinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş 29 yaşındaki Abdullah Akdeniz, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

 • Şehit Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz'e Uğurlama Töreni
  HATAY'ın İskenderun İlçesi Amanos Dağları eteklerinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş 29 yaşındaki Abdullah Akdeniz'in cenazesi, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

 • Şehit Uzman Çavuş Memleketine Uğurlandı
  Hatay'ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

 • Şehit Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz Memleketine ...
  Hatay’ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz, düzenlenen törenle memleketi Osmaniye’ye gönderildi.

 • PKK'nın Diyarbakır Sözde Sorumlusunu Öldüren Şehit ...
  PKK'nın Diyarbakır sözde sorumlusunu öldüren şehit asker törenle memleketine uğurlandı Törende ayakta güçlükle duran Şehidin eşi Mükerrem Akdeniz'e yakınları ve destek olurken 1 yaşındaki oğlu İhsan Yiğit ise görenleri duygulandırdıHATAY - Hatay'ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında...

 • Hatay'daki Terör Operasyonu
  Hatay'ın İskenderun ilçesinde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada yaralanan ve kaldırıldığı İskenderun Devlet Hastanesinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz için tören düzenlendi.

 • İlçede 'Terör Propagandası Gerginliği
  Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde, Güneydoğu Anadolu illerinden baraj inşaatında çalışmak amacıyla gelen bazı kişilerin terör örgütü PKK propagandası yaptığı iddiası üzerine ilçede gerginlik yaşandı.

 • Başkan Savaş İmza Kampanyası Hakkında Basın Toplantısı ...
  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş önderliğinde Hatay'ın geleceğine önemli katkı sunacak olan 'Hatay Halkı Hakkını İstiyor' adlı teşvik kampanyası ile ilgili basın toplantısını Antakya Ottoman Palace Otel'de gerçekleştirildi.

 • Kütahya'da Terör Örgütü Propagandası İddiası
  Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde, başka illerinden çalışmak amacıyla gelen bazı kişilerin terör örgütü PKK propagandası yaptığı iddiası üzerine gerginlik yaşandı.

 • Terör Örgütü PKK Propagandası İddiası Gerginliği
  Terör örgütü PKK propagandası iddiası gerginliği Altıntaş'ta, başka illerden gelen bir grup işçinin terör örgütü PKK propagandası yaptığı iddiası üzerine bazı ilçe sakinleri bu kişilerin kaldığı evin önünde toplandı Yaşanan gerginlik, İl Emniyet Müdürü Çevik'in şüphelilerin gözaltına...

 • Kütahya'da İnşaat İşçilerinin PKK Propagandası Yaptığını ...
  Kütahya'ya doğu illerinden gelen inşaat işçilerinin, PKK'nın propagandasını yaptığı söylentisini duyan vatandaşlar ayaklandı. İlçeye çok sayıda polis ve jandarma sevk edildi.

 • Kütahya'da Terör Örgütü Propagandası İddiası
  Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde, başka illerinden çalışmak amacıyla gelen bazı kişilerin terör örgütü PKK propagandası yaptığı iddiası üzerine gerginlik yaşandı.

 • Hatay'da Çatışma: 1 Asker Yaralı
  Hatay'da çatışma: 1 asker yaralı -Bölgede operasyon başlatıldıHATAY - Hatay'ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 1 asker yaralandı.

 • Hatay'da Çatışma: 1 Asker Yaralı
  Hatay'ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 1 asker yaralandı.

 • Hatay'da Çatışma: 1 Asker Yaralı
  Hatay’ın İskenderun ilçesi Karayılan kırsalında PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada 1 asker yaralandı.

 • Bir Günde 600 Afet Gönüllüsü
  'Zor Günlerin Dost Eli' ESKAT, 17 Ağustos depreminin 18’inci yılında, Esenlerlileri olası bir depreme karşı bilinçlendirip 'Afet Gönüllüsü' yaptı.

 • Bir Günde 600 Afet Gönüllüsü
  'Zor Günlerin Dost Eli' ESKAT, 17 Ağustos depreminin 18. yılında, Esenlerlileri olası bir depreme karşı bilinçlendirip 'Afet Gönüllüsü' yaptı.

 • Buharkent'tin Dünyaca Ünlü Taze İnciri Festivalle ...
  Buharkent'tin dünyaca ünlü taze inciri festivalle tanıtıldıAYDIN - Türkiye'nin taze incir deposu Buharkent'te, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin de katılımıyla düzenlenen festival, hem taze incirin hem de Buharkent'in tanıtılmasına katkı sağladı.

NAMAZ VAKİTLERİ