MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » HATAY BELEN HABERLERİ

HATAY BELEN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Darbeci Yüzbaşı 'Darbe Oldu Yönetime El Koyduk' Demiş
  Malatya’daki darbe kalkışmasına ilişkin davada tanık olarak ifade veren Astsubay Ahmet Sevincek, Yüzbaşı Kemal Keskin’in kendilerine ‘Darbe oldu, yönetime el koyduk’ dediğini ileri sürdü.

 • Darbe Oldu Yönetime El Koyduk"
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimine ilişkin, dönemin 2. Ordu Komutanı Adem Huduti'nin de aralarında yer aldığı 28'i tutuklu 76 kişinin yargılanmasına devam edildi.

 • Alaplı'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
  Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde 'pat pat' diye tabir edilen tarım aracını devrilmesi sonucu 2 kişi yaralandı.

 • Kdz. Ereğli Belediyesi, 60 Bin Ton Asfalt Dökecek
  Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi tarafından başlatılan 2017 yılı asfalt çalışmaları devam ederken, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, GüldereMahallesi ve Sarıkorkmaz Mahallesi Abalı Sokak da devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

 • Vali Ata: "Hedefimiz, 2018 Yılında İkili Eğitim Yapan ...
  Belen ilçesinde vatandaşlar ve mahalle muhtarları ile buluşup sorunlarını dinleyen Vali Erdal Ata, otoyolun Cilvegözü’ne bağlanması projesinin peşinde olduklarını söyledi.

 • Toroslar Edaş'ın Yatırım ve Hizmetleri
  Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ (EDAŞ) tarafından Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye'de, mayıs ayında kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında çeşitli yatırımlar ile bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

 • Büyükşehir'den Kumluca'ya 3 Yılda 124 Milyon Liralık ...
  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca ilçesinde 3 yılda tamamlanan ve devam eden yatırımların toplam bedelinin 124 milyon liraya ulaştığını açıkladı.

 • Hatay Valisi Ata Açıklaması
  Hatay Valisi Erdal Ata, 'Suriye'de yaşanan gelişmeler doğrultusunda birtakım Batılı ülkelerin terör örgütlerine ettiği yardımlar ve sağladıkları tüm imkanları dikkate alırsak bizim bu oyunları bozmak için mutlaka kendi içimizde birlik ve beraberliğimizi korumamız gerekir' dedi.

 • Dha İstanbul Bülteni - 3
  1- ESENYURT'TA AVM'DE 'BOMBA İHBARI' ALARMI (1)Haber-Kamera: Ersan SAN - İSTANBUL DHAEsenyurt'ta bulunan bir AVM, bomba ihbarı üzerine boşaltıldı.

 • Çağlayan Adliyesi Önünde Avukatların 11. Hafta "Adalet ...
  İSTANBUL Barosu'na bağlı bir grup avukat, yaklaşık 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatlarına destek olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 'Adalet Nöbeti' tuttu.

 • Çağlayan Adliyesi Önünde Avukatların 11. Hafta "Adalet ...
  Serpil KIRKESER - Ümit TÜRK, İstanbul DHAİstanbul Barosu'na bağlı bir grup avukat, yaklaşık 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatlarına destek olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 'Adalet Nöbeti' tuttu.

 • Çağlayan Adliyesi Önünde Avukatların 11. Hafta "Adalet ...
  İSTANBUL Barosu'na bağlı bir grup avukat, yaklaşık 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatlarına destek olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 'Adalet Nöbeti' tuttu.

 • Dha İstanbul - Çağlayan Adliyesi Önünde Avukatların ...
  Serpil KIRKESER - Ümit TÜRK, İstanbul DHA İstanbul Barosu'na bağlı bir grup avukat, yaklaşık 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Cumhuriyet Gazetesi'nin avukatlarına destek olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 'Adalet Nöbeti' tuttu.

 • Kaya Mezarları Bulunan Cami İnşaat Alanına Akın Ettiler
  Kaya mezarları bulunan cami inşaat alanına akın ettiler Bölgeye akın eden meraklı vatandaşlar çalışmaları izliyor Başkan Culha: 'Eski Roma dönemine ait çiftlik aile mezarı olduğu düşünülüyor' Hatay Arkeoloji Müdürlüğü ekipleri, kazı alanında çalışmalarını sürdürüyorHATAY - Hatay'ın Arsuz...

 • Kumluca'da İçme Suyu Sorunu
  Antalya Büyükşehir Belediyesinin 7 mahallenin içme suyu sorununu çözecek Karaağaç su kaynağı içme suyu ishale hattı çalışmaları sürüyor.

 • Kumluca'da İçme Suyu Çalışmaları
  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Kumluca Belen Mahallesi Karaağaç Su Kaynağı içme suyu ishale hattı çalışması devam ediyor.

 • 2 Milyon Solucanla Ayda 3 Ton Organik Gübre Üretiyor
  2 milyon solucanla ayda 3 ton organik gübre üretiyorÇANAKKALE - Çanakkale'de Kırmızı Kaliforniya solucanlarının dışkısından organik gübre üreten Murat Belen, 1 yıl önce 100 bin solucanla başladığı tesislerinde şu an 2 milyon adet yer alıyor.

 • 2 Milyon Solucanla Ayda 3 Ton Organik Gübre Üretiyor
  Çanakkale’de Kırmızı Kaliforniya solucanlarının dışkısından organik gübre üreten Murat Belen, 1 yıl önce 100 bin solucanla başladığı tesislerinde şu an 2 milyon solucanın olduğunu belirtti.

 • İsale Hatlarında Kayma Riskine Karşı Önlem Alınıyor
  HATSU, dağlık kesimlerde bulunan geniş çaplı içmesuyu isale şebekelerinin olası tehlikelere karşı zarar görmemesi adına önlemler alındığını duyurdu.

 • Belen'de Girişimcilik Kursları Meyvelerini Veriyor
  Hatay’ın Belen ilçesinde, DOĞAKA ve KOSGEB’in işbirliğinde düzenlenen, ‘Yeni Girişimci Eğitim Kursu’nu tamamlayan 30 kursiyer, törenle sertifikalarını aldı.

NAMAZ VAKİTLERİ