MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » HATAY BELEN HABERLERİ

HATAY BELEN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Kiracısının Kızını Kaçıran Genç, Yakalanıp Tutuklandı
  HATAY'ın Reyhanlı ilçesinde 31 Ağustos'ta, Suriyeli uyruklu kiracısının 12 yaşındaki kızını kaçıran O.İ., düzenlenen operasyonla, yanında kaçırdığı çocukla birlikte yakalandı.

 • Değirmenin Taşı Yarım Asırdır Şelale Suyuyla Dönüyor
  Samsun'un Ayvacık ilçesinde bulunan yarım asırlık değirmenin taşlarını şelalenin suyu döndürüyor.

 • Dha Yurt Bülteni - 1
  Ağrı'da çatışma: 1 uzman çavuş şehit (EK)ŞEHİT MEMLEKETİNE UĞURLANDIAğrı'nın Eleşkirt ilçesi ile Erzurum'un Karayazı ilçesi arasında bulunan Eyüpkomu köyü yakınlarında teröristlerle girilen çatışmada şehit olan 23 yaşındaki Uzman Çavuş İbrahim Hakkı Doğan için Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı'nda...

 • Dha Yurt Bülteni - 15
  (ÖZEL) Osmaniye'de 2 kuzenin hayatını kaybettiği feci kaza güvenlik kamerasında Kazada hayatını kaybeden Abdullah Beylen'in Şanlıurfa'da asker olduğu öğrenildi Osmaniye'de 6 Kasım tarihinde 2 kuzenin hayatını kaybettiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

 • Osmaniye'de 2 Kuzenin Hayatını Kaybettiği Feci Kaza ...
  Osmaniye'de 2 kuzenin hayatını kaybettiği feci kaza güvenlik kamerasındaKazada hayatını kaybeden Abdullah Beylen'in Şanlıurfa'da asker olduğu öğrenildiOsmaniye'de 6 Kasım tarihinde 2 kuzenin hayatını kaybettiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

 • Dha Yurt - Osmaniye'de 2 Kuzenin Hayatını Kaybettiği ...
  Kazada hayatını kaybeden Abdullah Beylen'in Şanlıurfa'da asker olduğu öğrenildi Osmaniye'de 6 Kasım tarihinde 2 kuzenin hayatını kaybettiği trafik kazasının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

 • İtalya'yı Sallayan Yarışmacı, Ünlü Futbolcudan Ahlaksız ...
  İtalya'da yayınlanan Big Borther'da meşhur olan Belen Etchart, İnterli futbolcu İcardi'nin kendisine ahlaksız teklifte bulunduğunu belirterek 'Mesajlar iltifat için değildi' dedi.

 • Meryem, Evlilik Vaadiyle 20 Bin Lira Dolandırdı
  BURDUR'un Yeşilova ilçesinde mermer işçisi 35 yaşındaki Mustafa Karan, evlenme vaadiyle kendisini kandırıp 20 bin lira dolandırdığını iddia ettiği 'Meryem' adlı kadın hakkında polise şikayette bulundu.

 • Burdur Meryem, Evlilik Vaadiyle 20 Bin Lira Dolandırdı
  Burdur'un Yeşilova ilçesinde mermer işçisi 35 yaşındaki Mustafa Karan, evlenme vaadiyle kendisini kandırıp 20 bin lira dolandırdığını iddia ettiği 'Meryem' adlı kadın hakkında polise şikayette bulundu.

 • Dha Yurt Bülteni-11
  ANTALYA' DA BABA DEHŞETİ; 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ(EK)1)ANNENİN FERYADI: GÜL GİBİ 2 YAVRUM ÖLDÜ GİTTİANTALYA'da babaları 40 yaşındaki Göksel Akşeker tarafından öldürülen 3 yaşındaki Hira ile 5 yaşındaki Elasu'nun cenazeleri, anneleri Şura Akkök Akşeker tarafından morgdan alındı.

 • Meryem, Evlilik Vaadiyle 20 Bin Lira Dolandırdı
  BURDUR'un Yeşilova ilçesinde mermer işçisi 35 yaşındaki Mustafa Karan, evlenme vaadiyle kendisini kandırıp 20 bin lira dolandırdığını iddia ettiği 'Meryem' adlı kadın hakkında polise şikayette bulundu.

 • Ereğli'de Atık Getirme Merkezi Kuruldu
  Ereğli ilçesinde atık getirme merkezi kurulduğu bildirildi.

 • Kdz. Ereğli Belediyesi'nden Bir İlk Daha
  Bir süre önce “Elektrikli ve elektronik atıkların geri dönüşümü, geleceğimizi çöpe atmayalım” projesi ile kısa adı (MİARGEM) olan Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Merkezi tarafından düzenlenen, “Etkin Belediye Proje Yarışması”nda birincilik ödülü alan Kdz. Ereğli Belediyesi, 1.

 • Devlet Opera ve Balesi'nden; Hovardanın Sonu
  Dünyada ilk kez 1951 yılında sahnelenen, geçtiğimiz sezon Türkiye Prömiyeri yapılan ve büyük ilgi gören opera eseri 'The Rake's Progress', bu sezonda da seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

 • Beyin Damarına Akım Çevirici Stent Yerleştirilen Hasta ...
  Beyin damarına akım çevirici stent yerleştirilen hasta sağlığına kavuştu Ordu'da yaşayan 62 yaşındaki Mustafa Belen'in beyin damarında baloncuk oluştu.

 • Beyin Kanaması Geçiren Hastaya Akım Çevirici Stent ...
  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde ilk kez uygulanan bir yöntemle, 62 yaşındaki hastanın beyin damarına akım çevirici stent takıldığı bildirildi.

 • Derede Mahsur Kalan Balıkçıyı Umke Kurtardı
  Bolu’da, balık tutmak için gittiği derede ayağı kırılınca mahsur kalan 53 yaşındaki Mehmet Balaban isimli şahsı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) kurtardı.

 • Derede Mahsur Kalan Balıkçıyı Umke Kurtardı
  BOLU'nun Kıbrıscık İlçesi'nde, balık tutmak için gittiği derede düşüp ayağı kırılınca mahsur kalan 53 yaşındaki Mehmet Balaban, Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) tarafından kurtarıldı.

 • Ayağı Kırılan Balıkçı Umke Tarafından Kurtarıldı
  Bolu'nun Kıbrıscık ilçesinde balık tutarken ayağını kıran kişi UMKE ekipleri tarafından kurtarıldı.

 • Tarihi Miras Bakras Kalesi, Keşfedilmeyi Bekliyor ...
  Hatay'da Antakya-İskenderun yolu üzerinde yer alan ve geçmişte, önemli bir konumda olması nedeniyle Bizanslılar, Haçlılar ve Romalılar tarafından kullanıldığı düşünülen Bakras Kalesi, mimari yapısı ve doğal güzelliklerle iç içe konumuyla keşfedilmeyi bekliyor.