MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » HAKKARİ ÇUKURCA HABERLERİ

HAKKARİ ÇUKURCA HABERLERİ

Haberler.Com

 • Hakkari'de 'İl Koordinasyon Kurulu' Toplantısı
  Hakkâri Valiliği 2018 Yılı 4. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.

 • Öldürülen Teröristlerin Kimliği Belirlendi... Kız ...
  Adıyaman İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından girilen çatışmada ölü olarak ele geçirilen teröristlerin kimlikleri belirlendi.

 • Adıyaman'da PKK'nın Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü
  Adıyaman'da PKK'nın sözde bölge sorumlusu öldürüldü (2)DİĞER TERÖRİST, TUTUKLANAN HDP İLÇE BAŞKANI'NIN OĞLUAdıyaman'da, İçişleri Bakanlığı'nın terör arananlar listesinde gri kategoride bulunan 'Zülfikar' kod adlı sözde bölge sorumlusu PKK/KCK'lı terörist Yusuf Tunç (34) ile birlikte öldürülen...

 • Adıyaman'da PKK'nın Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü ...
  DİĞER TERÖRİST, TUTUKLANAN HDP İLÇE BAŞKANI'NIN OĞLUAdıyaman'da, İçişleri Bakanlığı'nın terör arananlar listesinde gri kategoride bulunan 'Zülfikar' kod adlı sözde bölge sorumlusu PKK/KCK'lı terörist Yusuf Tunç (34) ile birlikte öldürülen diğer teröristin, 4 askerin şehit olmasının...

 • Şehit Emre Güngör İçin "7 Yemeği" Düzenlendi
  Kırıkkale’de Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör’ün ailesi tarafından '7 yemeği' düzenlendi.

 • Çukurca'da Rafting Geliştirme Merkezi Kuruluyor
  Hakkari’ni Çukurca Kaymakamlığı ve belediyesi tarafından ortak hazırlanan proje kapsamında Rafting Geliştirme Merkezi inşa ediliyor.

 • Hakkari'de Terör Operasyonu
  Hakkari'nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda, 32 dinamit lokumu, patlayıcı, anti tank ve havan mühimmatı ile roketatar fişeği bulundu.

 • Hakkari'de Çok Sayıda Patlayıcı Ele Geçirildi
  Hakkari il merkezi ile Çukurca ilçesinde polis ekiplerince yapılan operasyonda çok sayıda mühimmat ile bir miktar C-4 patlayıcı madde ele geçirildi.

 • Hakkari'de Terör Operasyonu
  Hakkari il merkezi ile Çukurca ilçesinde polis ekiplerince yapılan operasyonda çok sayıda mühimmat ile bir miktar C-4 patlayıcı madde ele geçirildi.

 • Şehit Kepçe Operatörü İçin Mevlit Okutuldu
  Hakkari ili Çukurca ilçesi Güven Dağı Üs Bölgesine bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen saldırı sonucu şehit olan iş makinesi operatörü Ali Çam için Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde mevlit okutuldu.

 • Çukurca'nın 400 Yıllık Su Değirmeni Restore Ediliyor
  Hakkari’nin Çukurca Kaymakamlığı ve belediyesi tarafından ortaklaşa hazırlanan proje kapsamında 400 yıllık tarihi su değirmeninin restorasyonu devam ediyor.

 • Vali Toprak, Yaralı Asker ve İşçileri Ziyaret Etti
  HAKKARİ (AA - Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, PKK'lı teröristlerce Çukurca'da üs bölgesine güdümlü füze ile düzenlenen saldırıda yaralanan 2 işçi ile farklı zamanlarda yaralanan askerleri tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

 • Şehit Emre Güngör Son Yolcuğuna Uğurlandı
  Şehit Emre Güngör son yolcuğuna uğurlandı Şehit dayısının tabutu başından bir dakika bile olsun ayrılmadı KIRIKKALE - Hakkari'de PKK'lı teröristlerce üs bölgesine düzenlenen saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör (26), memleketi Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı.

 • Kırıkkaleli Şehit Emre Güngör Gözyaşlarıyla Uğurlandı ...
  Kırıkkaleli şehit Emre Güngör gözyaşlarıyla uğurlandı - AKTÜEL KAMERA Kırıkkaleli şehit Emre Güngör gözyaşlarıyla uğurlandı HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde, PKK'lı teröristlerin Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinden güdümlü füze ile yaptıkları saldırıda şehit olan Sözleşmeli Er Emre Güngör...

 • Şehit İşçi Ali Çam, Son Yolculuğuna Uğurlandı
  Şehit işçi Ali Çam, son yolculuğuna uğurlandı HAKKARİ'nin Çukurca ilçesindeki Güvendağı Üst Bölgesine PKK'lı teröristlerin Kuzey Irak'ın Zap bölgesinden güdümlü füze ile yaptıkları saldırıda şehit olan iş makinesi operatörü sivil işçi Ali Çam(18), memleketi Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde...

 • Çukurca'da Şehit Olan Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör ...
  Hakkari'nin Çukurca ilçesinde PKK'lı teröristlerce üs bölgesine düzenlenen saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör (26), memleketi Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı.

 • Şehit Emre Güngör Son Yolcuğuna Uğurlandı
  Hakkari'de PKK'lı teröristlerce üs bölgesine düzenlenen saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör (26), memleketi Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı.

 • Şehit Sözleşmeli Er Emre Güngör, Gözyaşlarıyla Uğurlandı
  Hakkari'nin Çukurca ilçesinde şehit olan Sözleşmeli Er Emre Güngör, memleketi Kırıkkale'de düzenlenen törenle, son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin 9 yaşındaki yeğeninin, 'Dayımın intikamını alacağım.' sözleri cenazeye katılanları duygulandırdı.

 • Şehit Emre Güngör Son Yolcuğuna Uğurlandı
  Hakkari’de PKK’lı teröristlerce üs bölgesine düzenlenen saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör (26), memleketi Kırıkkale’de son yolculuğuna uğurlandı.

 • Kırıkkaleli Şehit Emre Güngör Gözyaşlarıyla Uğurlandı ...
  Kırıkkaleli şehit Emre Güngör gözyaşlarıyla uğurlandıErhan GÖĞEMKIRIKKALE, (DHA)- HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde, PKK'lı teröristlerin Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinden güdümlü füze ile yaptıkları saldırıda şehit olan Sözleşmeli Er Emre Güngör (26), memleketi Kırıkkale'de düzenlenen...