MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » GÜMÜŞHANE TORUL HABERLERİ

GÜMÜŞHANE TORUL HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Arapgir Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Töreni Yapıldı
  İnönü Üniversitesi bünyesindeki Arapgir Meslek Yüksekokulu’nda 2016-2017 akademik yılı mezuniyet töreni yapıldı.

 • İnegöl Türkiye Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapıyor
  İnegöl, Belediyespor ev sahipliğinde 'Festival Voleybol' adıyla Bursa ve ilçelerinde düzenlenen Altyapılar Türkiye Şampiyonası Genç Erkekler Final müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.

 • Gümüşhaneli Dağcılardan Bulutların Üzerinde Yürüyüş
  Gümüşhaneli dağcılardan bulutların üzerinde yürüyüş 18 sporcu 15 kilometrelik parkuru 7 saatte yürüdüGÜMÜŞHANE - Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyesi sporcular, Torul ilçesine bağlı Yücebelen köyü zirvelerinde yürüyüş gerçekleştirdi.

 • Gümüşhaneli Dağcılardan Bulutların Üzerinde Yürüyüş
  Gümüşhane (İHA) – Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) üyesi sporcular, Torul ilçesine bağlı Yücebelen köyü zirvelerinde yürüyüş gerçekleştirdi.

 • Marangozluk Can Çekişiyor
  Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Gülaçar köyünde 45 yıldır marangozluk yapan Murat Aydın (56), hazır kapı, pencere, lambri ve laminantların marangozluk mesleğini bitirme noktasına getirdiğini söyledi.

 • Gümüşhane'nin Pamukkalesi'nde 'Ayazma' Şenliği Yapıldı
  Gümüşhane'nin Pamukkalesi'nde 'Ayazma' şenliği yapıldıGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'nin Torul ilçesine bağlı İnkılap ve Dedeli köyü sınırları içerisinde yer alan Aktaş mevkindeki ve şehrin 'Pamukkalesi' olarak nitelendirilen 'Ayazma' taşında asırlardır devam eden şenlik geleneği yeniden canlandırıldı.

 • Gümüşhane'nin Pamukkalesi'nde 'Ayazma' Şenliği Yapıldı
  Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı İnkılap ve Dedeli köyü sınırları içerisinde yer alan Aktaş mevkindeki ve şehrin ‘Pamukkalesi’ olarak nitelendirilen ‘Ayazma’ taşında asırlardır devam eden şenlik geleneği yeniden canlandırıldı.

 • Karasabandan Vazgeçmiyorlar
  Denizden 3 bin 331 metrelik yüksekliğiyle Gümüşhane'nin en yüksek noktası olan Abdalmusa zirvesinin eteklerinde kurulu Gümüştuğ köyünde tarım ve hayvancılık atadan kalma usullerle devam ettiriliyor.

 • Bu Köy Karasabandan Vazgeçmiyor
  Bu köy karasabandan vazgeçmiyorGÜMÜŞHANE - Denizden 3 bin 331 metrelik yüksekliğiyle Gümüşhane'nin en yüksek noktası olan Abdalmusa zirvesinin eteklerinde kurulu Gümüştuğ köyünde tarım ve hayvancılık atadan kalma usullerle devam ettiriliyor.

 • Karasabandan Vazgeçmiyorlar
  Denizden 3 bin 331 metrelik yüksekliğiyle Gümüşhane’nin en yüksek noktası olan Abdalmusa zirvesinin eteklerinde kurulu Gümüştuğ köyünde tarım ve hayvancılık atadan kalma usullerle devam ettiriliyor.

 • Terör Örgütü Çirkin Yüzünü Karadeniz'de Bir Kere Daha ...
  Bölücü terör örgütü PKK çirkin yüzünü Karadeniz’de bir kez daha gösterdi.

 • Engeli Çalışmasına Engel Olamadı
  Engeli çalışmasına engel olamadı Gümüşhane'de görme engelli 68 yaşındaki Salim Şahiner odun kırıyor, ahşap ürünleri yapıyorGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'nin Torul ilçesine bağlı Gümüştuğ köyünde yaşayan 68 yaşındaki Salim Şahiner, 51 yıldır görme engelli olmasına rağmen odun kırıyor, balta ve keser...

 • Limni Gölü'nde Turizm Sezonu Hızlı Başladı
  Limni Gölü'nde turizm sezonu hızlı başladı Bölgeye hafta sonu yerli, hafta içi Arap turistler akın ediyor Son 40 günde 10 bin kişi Limni Gölü Tabiat Parkı'nı ziyaret etti AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşa Sula Köseoğlu: 'Yeni Uzungöller yapmak, yeni Sümelaları turizme açmak...

 • Limni Gölü Tabiat Parkı Huzur Vadediyor
  Gümüşhane'nin Torul ilçesinde, Zigana Dağı'nın eteklerindeki Limni Gölü Tabiat Parkı, ilkbaharın gelmesi ile ziyaretçilerini bekliyor.

 • Limni Gölü Tabiat Parkı Huzur Vadediyor
  Gümüşhane'nin Torul ilçesinde, Zigana Dağı'nın eteklerindeki Limni Gölü Tabiat Parkı, ilkbaharın gelmesi ile ziyaretçilerini bekliyor.

 • Limni Gölü'nde Turizm Sezonu Hızlı Başladı
  Gümüşhane'nin Torul ilçesine bağlı Zigana köyü sınırlarındaki Limni Gölü Tabiat Parkı'na 10 Nisan'da başlayan turizm sezonu ile birlikte bugüne kadar yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti.

 • Limni Gölü'nde Turizm Sezonu Hızlı Başladı
  Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Zigana köyü sınırlarındaki Limni Gölü Tabiat Parkı’na 10 Nisan’da başlayan turizm sezonu ile birlikte bugüne kadar yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti.

 • Engeli Çalışmasına Engel Olamadı
  Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Gümüştuğ köyünde yaşayan 68 yaşındaki Salim Şahiner, 51 yıldır görme engelli olmasına rağmen odun kırıyor, balta ve keser sapı yapıyor.

 • Annesinin Hayali İçin Okudu, Kendi Hayali İçin Fırın ...
  Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Zigana köyünde yaşayan genç, annesinin hayalini gerçekleştirmek için üniversite okuduktan sonra kendi hayalinin peşinden koşarak 60 yıllık fırını yeniden faaliyete geçirdi.

 • 600 Yıllık Caminin Ilginç Özellikleri
  Gümüşhane'nin Torul ilçesine bağlı Büyükçit köyünde adını mahalleye veren 600 yıllık tarihi camii, ilginç özellikleriyle dikkat çekiyor.

NAMAZ VAKİTLERİ