MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » GÜMÜŞHANE KÜRTÜN HABERLERİ

GÜMÜŞHANE KÜRTÜN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Gümüşhane'nin Muhtarları Özel İdare'nin Kapatılmasına ...
  Gümüşhane Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Gürbüz Demir, İl Genel Meclisi kürsüsünden yaptığı konuşmada muhtarların bütünşehir yasasıyla İl Özel İdarelerinin kapatılması konusunda son derece rahatsız olduklarını söyledi.

 • Gümüşhane'de Amatör Spor Kulüpleri Yemekte Bir Araya ...
  Gümüşhane’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Gümüşhane Şubesi tarafından düzenlenen yemek programında şehir yöneticileriyle kulüp temsilcileri bir araya geldi.

 • Çağlayandibi Şelalesi Yılın Her Mevsim Güzel
  Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi sınırlarında bulunan ve doğal ağaç müzesi olarak nitelendirilen Örümcek Ormanları'nın eteklerindeki Çağlayandibi Şelalesi yılın her mevsiminde ziyaretçilerine eşsiz güzellikler sunuyor.

 • Eşsiz Güzellikteki Çağlayandibi Şelalesi Havadan Görüntülendi
  Eşsiz güzellikteki Çağlayandibi Şelalesi havadan görüntülendiGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi sınırlarında bulunan ve doğal ağaç müzesi olarak nitelendirilen Örümcek Ormanları'nın eteklerindeki Çağlayandibi Şelalesi yılın her mevsiminde ziyaretçilerine eşsiz güzellikler sunuyor.

 • Örümcek Ormanları'nda Doğa Yürüyüşü, Enfes Manzaralar ...
  Örümcek Ormanları'nda doğa yürüyüşü, enfes manzaralar eşliğinde gerçekleştirildi Sonbahar mevsiminde binbir renge bürünen ormanda renk cümbüşü içerisinde 40 sporcu yürüyüş gerçekleştirdi Tanıtımların da etkisiyle son yılların en kalabalık doğa yürüyüşü gerçekleştirildiGÜMÜŞHANE -...

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Gümüşhane'ye Geliyor
  AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Kasım'da Gümüşhane'ye geliyor.

 • Bu Kılıç ve Zırh Gömleği 700 Yıllık
  Bu kılıç ve zırh gömleği 700 yıllık Orta Asya evliyalarından Ahmet Yesevi'nin Anadolu'ya gönderdiği talebelerinden olduğu belirtilen Güvenç Abdal'a ait olduğu belirtilen kılıç ve zırh gömleği 700 yılı aşkın süredir torunları tarafından korunuyorGÜMÜŞHANE - Anadolu'nun ve Karadeniz'in...

 • Bu Kılıç ve Zırh 700 Yıllık
  Anadolu'nun ve Karadeniz'in İslamlaşmasında önemli bir rol oynayan Orta Asya evliyalarından Ahmet Yesevi'nin Anadolu'ya gönderdiği talebelerinden Güvenç Abdal'a ait olduğu belirtilen kılıç ve zırh gömleği 700 yılı aşkın süredir torunları tarafından korunuyor.

 • Örümcek Ormanları Sonbaharda Büyülüyor
  Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi sınırlarında bulunan ve Arap turistlerin ‘hayalimdeki cennet’ diye tanımladığı, Avrupa ve Kafkaslar’ın en uzun ladin ve göknar ağaçlarının bulunduğu Örümcek Ormanları sonbahar mevsimiyle renk cümbüşüne döndü.

 • Örümcek Ormanları Sonbaharda Bir Başka Güzel
  Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi sınırlarında bulunan ve Arap turistlerin 'hayalimdeki cennet' diye tanımladığı, Avrupa ve Kafkaslar'ın en uzun ladin ve göknar ağaçlarının bulunduğu Örümcek Ormanları sonbahar mevsimiyle renk cümbüşüne döndü.

 • Doğa Harikası Örümcek Ormanları Havadan Görüntülendi
  Doğa harikası Örümcek Ormanları havadan görüntülendi Avrupa ve Kafkaslar'ın en uzun ladin ve göknar ağaçlarının bulunduğu Gümüşhane'nin Kürtün ilçesindeki Örümcek Ormanları sonbahar mevsimiyle renk cümbüşüne döndüGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi sınırlarında bulunan ve Arap...

 • Örümcek Ormanları"Nda Sonbahar Bir Başka Güzel
  Yüksek köknarlar ve uzun ladin ağaçlarının yer aldığı 'Örümcek Ormanları'nda, sonbaharla birlikte renk cümbüşü yaşanıyor.

 • Şehitler Tepesi'ndeki Eskimiş Türk Bayrağını Yenisi ...
  Giresun Off-Road kulübü üyeleri ve Off-Road tutkunları, Gümüşhane’ye bağlı Kürtün ilçesi Yeşilköy köyünde bulunan Kabaktepe Şehitliği’nde eskiyen Türk bayrağını yenisi ile değiştirerek göndere çektiler.

 • Köy Yollarındaki Tehlikeli Kayalar Temizleniyor
  Gümüşhane'de köy yollarında trafik ve yaya güvenliğini tehdit eden kayalar, İl Özel İdaresince temizleniyor.

 • Gümüşhane'nin Köy Yollarındaki Tehlikeler Bertaraf ...
  Gümüşhane köy yollarında trafik ve yaya güvenliğini tehdit eden kaya blokları İl Özel İdaresi tarafından yapılan çalışmayla temizleniyor.

 • Otogar Kavşağı İnşaatında "Tapulu Arazi" Sıkıntısı
  Samsun’da, Doğu ve Orta Karadeniz’in İç Anadolu’ya bağlantı noktası olan “Otogar Kavşağı”nda 2 yıl önce başlatılan “Kürtün Katlı Kavşağı ve Bağlantı Yolu Projesi” çalışmalarında “tapulu arazi” sıkıntısı yaşanıyor.

 • Hayalindeki Makineyi Türkiye'nin Dört Bir Tarafından ...
  Hayalindeki makineyi Türkiye'nin dört bir tarafından malzeme toplayarak yaptı Gümüşhaneli Zübeyir Yılmaz, odun yarma makinesiyle bel ağrısından kurtuldu 600 TL'ye mal ettiği makine için isteyene teknik destek verecekGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde yaşayan Zübeyir Yılmaz, hayalini...

 • Gümüşhane'nin Yüksekleri Beyaza Büründü
  Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi sınırlarındaki Kazıkbeli yaylası ve yüksek kesimlerde kar yağışı başladı.

 • Beyaza Bürünen Gümüşhane Havadan Görüntülendi
  Beyaza bürünen Gümüşhane havadan görüntülendiGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi sınırlarındaki Kazıkbeli yaylası ve yüksek kesimlerde kar yağışı başladı.

 • Gümüşhane'nin Yüksekleri Beyaza Büründü
  Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi sınırlarındaki Kazıkbeli yaylası ve yüksek kesimlerde kar yağışı başladı.