MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » GİRESUN GÜCE HABERLERİ

GİRESUN GÜCE HABERLERİ

Haberler.Com

 • Bakan Çelik: 'Üyelik Perspektifi Vereceğiz' Desinler, ...
  'TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ GÜZELDİR'AB Bakanı Ömer Çelik, üniversite öğrencilerine ve akademisyenlere seslenerek, 'Okuduğunuz bazı haberlere kulak asmayın, Türkiye'nin geleceği güzeldir, gelecek günler daha parlaktır' dedi.

 • Bakan Yılmaz: Türkiye Okullaşma Oranıyla Avrupa'da ...
  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye'nin okullaşma oranıyla Avrupa'da birinci olduğunu söyledi Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar ve Eczacılık Fakülteleri yeni hizmet binası ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ek Hizmet Binası temel atma töreni ve Hukuk Fakültesi açılışı AB...

 • Dha Yurt Bülteni-16
  Adıyaman'dan 'Zeytin Dalı Harekatı' için JÖH sevkiyatı /EKBESNİ'DE BİNLERCE KİŞİ UĞURLADITürk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Afrin'e yönelik sürdürülen 'Zeytin Dalı Harekatı' için Adıyaman'dan sınır kentlerine gönderilen 70 kişilik Jandarma Özel Harekat (JÖH) ekibi, Besni ilçesinde binlerce...

 • Bakan Çelik: 'Üyelik Perspektifi Vereceğiz' Desinler, ...
  'TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ GÜZELDİR'AB Bakanı Ömer Çelik, üniversite öğrencilerine ve akademisyenlere seslenerek, 'Okuduğunuz bazı haberlere kulak asmayın, Türkiye'nin geleceği güzeldir, gelecek günler daha parlaktır' dedi.

 • Bakan Yılmaz: "Türkiye Okullaşma Oranıyla Avrupa'da ...
  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye’nin okullaşma oranıyla Avrupa’da birinci olduğunu söylediÇukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar ve Eczacılık Fakülteleri yeni hizmet binası ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ek Hizmet Binası temel atma töreni ve Hukuk Fakültesi açılışı AB...

 • Bayburt'un Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü
  Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ve Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 • Wikipedia Zero Sona Eriyor!
  Wikimedia'nın veri ücreti almayan Wikipedia Zero programı sona eriyor!

 • Elektrik Santrallerinde Üretim Kesintisi
  Spot elektrik piyasasında işlem yapan 13 elektrik santralinde üretim kesintisi oldu.

 • AK Parti İl Başkanı Dağdelen: "Amacımız Çözüm Odaklı ...
  Sulakyurt ilçesinde tarımsal üretime yönelik çeşitli bilgilendirme toplantılarına katılan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, amaçlarının çözüm odaklı siyaset olduğunu, bu sebeple toplumun her kesimini dinleyeceklerini söyledi.

 • Rektör Coşkun'un 21 Şubat Mesajı
  Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Selçuk Coşkun, Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

 • Güneşte İkinci Yeka İçin Niğde-Bor Öne Çıkıyor"
  GÜLŞEN ÇAĞATAY/FİRDEVS YÜKSEL - Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü (GÜNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Kutay Kaleli, Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları (YEKA) modellerinin tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de takdir gördüğünü belirterek, 'Güneşte ikinci YEKA projesi ile...

 • Bahçeli'den Çok Sert Pedofili Çıkışı: Boğazına Yağlı ...
  Son Dakika! Çocuk istismarlarına sert tepki gösteren MHP Lideri Bahçeli, 'Ya anasından doğduğuna pişman edilmeli ya da kurulacak bir darağacında boğazına yağlı urgan geçirilmelidir.' dedi.

 • Piliniz Neden "Ölüyor?"
  Cebinizin ya da laptop'unuzun pili neden zamanla 'ölüyor?' İşte bu sorunun en basit cevabı...

 • Günder Başkanı Kaleli Aa Enerji Masası'nda
  Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu Türkiye Bölümü (GÜNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Kutay Kaleli, binaların çatı ve cephelerinde üretilecek ihtiyaç fazlası elektriğin satışında engellerin kaldırıldığını belirterek, 'Çatısına güneş paneli koyacak vatandaşlar iki yöntem izleyebilir, kurulumu...

 • Kayserispor'un İlk 5 Hedefi Sürüyor
  KAYSERİSPOR Kulübü Başkanı Erol Bedir, Antalyaspor yenilgisine rağmen ligdeki ilk 5 hedeflerinden vazgeçmeyeceklerini söyledi.

 • Kangal Köpekleri Zeytin Dalı Harekatına Hazır
  Sivas'ta yetiştirilen dünyaca ünlü 'Anadolu Aslanı' olarak bilinen Kangal köpekleri Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin kentinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek verip terörle mücadele etmeye hazırlanıyor.

 • Kangal Köpekleri Zeytin Dalı Harekatı'na Hazırlanıyor
  Sivas'ta yetiştirilen dünyaca ünlü 'Anadolu Aslanı' olarak bilinen Kangal köpekleri, Zeytin Dalı Harekatı'na destek verip, terörle mücadele etmeye hazırlanıyor.

 • Kangal Köpekleri Zeytin Dalı Harekatı'na Hazır
  Sivas’ta yetiştirilen dünyaca ünlü ’Anadolu Aslanı’ olarak bilinen Kangal köpekleri Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin Afrin kentinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na destek verip terörle mücadele etmeye hazırlanıyor.

 • Başbakan Yardımcısı Işık: "Nato Müttefiklerimizin ...
  Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, 'Şimdi başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere özellikle NATO müttefiklerimizin hepsi sınavdadır.

 • Başbakan Yardımcısı Işık Açıklaması
  Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, 'Şimdi başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere özellikle NATO müttefiklerimizin hepsi sınavdadır.