MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » GİRESUN DOĞANKENT HABERLERİ

GİRESUN DOĞANKENT HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Temizlik İşçisi Öldü, Babası İsyan Etti
  ADANA'da temizlik işçisi 20 yaşındaki Veysi Kanat, hastanede çalışırken kullanılan kimyasal maddelerden zehirlenerek yaşamını yitirdi.

 • Bordo Bereliler de Operasyona Katıldı
  Karadeniz'de PKK'ya karşı yürütülen operasyonlar devam ediyor.

 • Eren Bülbül'ün Katillerinin Yakalanması İçin Bordo ...
  Trabzon'da bir astsubayı ve 15 yaşındaki Eren Bülbül'ü şehit eden terörist grubun yakalanması için Bordo Bereliler'den oluşan özel bir grup, Gümüşhane ve Giresun kırsalına kaydırıldı.

 • Eren Bülbül Operasyonu 120 Kilometre Alana Genişletildi, ...
  Eren Bülbül operasyonu 120 kilometre alana genişletildi, çember daralıyor Bordo Bereliler Doğu Karadeniz dağlarında JÖAK ve JÖPER'in ardından Bordo Bereliler de Trabzon, Gümüşhane, Giresun üçgeninde operasyonlara başladıGİRESUN - Karadeniz'de PKK'ya karşı yürütülen operasyonlar devam ediyor.

 • Onlar da Operasyonlara Katılıyor
  Karadeniz’de PKK’ya karşı yürütülen operasyonlar devam ediyor.

 • Muğla Valiliği'nden, Giresunlu Firmaya Yatırım Çengeli
  Muğla Vali Yardımcısı Kamil Köten, Giresun Organize Sanayi Bölgesi’nde yanmaz sıva ve yalıtım sektöründe faaliyet gösteren bir firmayı ziyaret etti.

 • Erdoğan'dan Ödül Alan Proje! Tarım İşçilerinin Çocukları ...
  Tarım işçilerinin çocukları burada eğitiliyor Adana'da Yüreğir Belediyesi'nce mevsimlik tarım işçilerin çocuklarının eğitim bilinci kazanması amacıyla hayata geçirdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödül alan 'Tarladan Okula Çocukevi' projesi, kapsamında aileler çocuklarını...

 • Tarım İşçilerinin Çocukları Burada Eğitiliyor
  Yüreğir Belediyesi tarafından mevsimlik tarım işçilerin çocuklarının eğitim bilinci kazanması amacıyla hayata geçirilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödül alan 'Tarladan Okula Çocukevi' projesi kapsamında aileler çocuklarını okula gönderirken kendileri de tarlada...

 • Çelikcan'a Çiçekli Karşılama
  Yüreğir Belediye Başkanı Mamut Çelikcan, önceki gün Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ’Tarladan Okula Çocukevi’ projesiyle ödül alıp Adana’ya döndü.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başkan Çelikcan'a Ödül
  Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan AK Parti Yerel Yönetimler Proje Yarışması’nda dereceye giren ’Tarladan Okula Çocukevi’ projesi ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

 • Kazalar "Model Araç" ile Azalacak
  Tirebolu İlçe Jandarma Komutanlığınca uygulanan Model Araç Projesi ile kazaların en aza indirilmesi hedefleniyor.

 • Jandarma Özel Ekipleri, Maçka'da Gıda Maddesi Çalınan ...
  TRABZON'un Maçka İlçesi kırsal kesiminde Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün şehit olduğu saldırının ardından kaçan PKK'lı teröristleri yakalamak için başlatılan kapsamlı operasyonlar sürerken, özel ekipler terörist grubun saldırdıkları yere 5...

 • Trabzon - Jandarma Özel Ekipleri, Maçka'da Gıda Maddesi ...
  Jandarma özel ekipleri, Maçka'da gıda maddesi çalınan evlerde terörist izi sürüyorTRABZON'un Maçka İlçesi kırsal kesiminde Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün şehit olduğu saldırının ardından kaçan PKK'lı teröristleri yakalamak için başlatılan...

 • Dha Yurt Bülteni-5
  Jandarma özel ekipleri, Maçka'da gıda maddesi çalınan evlerde terörist izi sürüyor TRABZON'un Maçka İlçesi kırsal kesiminde Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün şehit olduğu saldırının ardından kaçan PKK'lı teröristleri yakalamak için başlatılan...

 • Jandarma Özel Ekipleri, Maçka'da Gıda Maddesi Çalınan ...
  Trabzonda Astsubay Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül'ü şehit eden teröristlerin izine, olayın yaşandığı yere 5 kilometre uzaklıktaki 2 evden yapılan hırsızlık üzerine ulaşıldı.

 • Milletvekili Öztürk, Doğankentliler ile Bayramlaştı
  AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Doğankent ilçesinde bayramlaşma törenine katıldı.

 • Eren Bülbül'ün Katillerinin Yeri Tespit Edildi
  Eren Bülbül'ün şehit düştüğü bölgedeki operasyonda terörist grubun telsiz konuşması tespit edilince özel birlikler, Gümüşhane sınırındaki Doğankent- Kürtün mevkiine kaydırıldı.

 • Dha Yurt Bülteni-3
  Özel ekipler Maçka'da terörist avında (Tekrar) Operasyon görüntüleri TRABZON'un Maçka İlçesi kırsal kesiminde Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün şehit olduğu saldırının ardından kaçan PKK'lı teröristleri yakalamak için başlatılan kapsamlı operasyonlar sürüyor.

 • Özel Ekipler Maçka'da Terörist Avında (Tekrar)
  TRABZON'un Maçka İlçesi kırsal kesiminde Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün şehit olduğu saldırının ardından kaçan PKK'lı teröristleri yakalamak için başlatılan kapsamlı operasyonlar sürüyor.

 • Trabzon Özel Ekipler Maçka'da Terörist Avında
  Özel ekipler Maçka'da terörist avında (Tekrar)Operasyon görüntüleriTRABZON'un Maçka İlçesi kırsal kesiminde Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün şehit olduğu saldırının ardından kaçan PKK'lı teröristleri yakalamak için başlatılan kapsamlı operasyonlar sürüyor.

NAMAZ VAKİTLERİ