MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » GAZİANTEP OĞUZELİ HABERLERİ

GAZİANTEP OĞUZELİ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Gaziantep'te İlçelere 34 Sosyal Tesis
  Gaziantep'te ilçelere 34 sosyal tesisGAZİANTEP - Sosyal belediyeciliğin gerekliliğin yerine getirmek adına şehir merkezlerinin yanı sıra taşra ilçeleri ve bunlara bağlı yeni mahallelerde de hizmetlerini sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, nüfusu yoğun olan mahallerde 34 sosyal tesis yapıldı.

 • Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden İlçelere 34 Sosyal ...
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, merkez, ilçe ve mahallelerde sosyal tesis yapımını sürdürüyor.

 • Gaziantep'te İlçelere 34 Sosyal Tesis
  Sosyal belediyeciliğin gerekliliğin yerine getirmek adına şehir merkezlerinin yanı sıra taşra ilçeleri ve bunlara bağlı yeni mahallelerde de hizmetlerini sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, nüfusu yoğun olan mahallerde 34 sosyal tesis yapıldı.

 • Antep Lahmacunu, Fıstık Ezmesi ve Tırnaklı Pidesi ...
  Gastronomi alanında UNESCO'nun 'Yaratıcı Şehirler Ağı'nda bulunan Gaziantep'te, Antep lahmacunu, fıstık ezmesi ve tırnaklı pidenin coğrafi işaret tescil belgesi alındı.

 • Büyükşehir'den Çiftçilere Bu Kez Mercimek Tohumu
  Gaziantep’te çiftçilere buğday, nohut, biber, domates, arı otu tohumu gibi birçok alanda hizmetler veren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı, bu kez çiftçilere mercimek tohumu dağıttı.

 • Oğuzeli'nde Çiftçilere Mercimek Tohumu
  DHA) GAZİANTEP'te çiftçilere buğday, nohut, biber, domates, arı otu tohumu gibi birçok alanda hizmetler veren Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı, bu kez Oğuzeli İlçesi'nde çiftçilere mercimek tohumu dağıttı.

 • Gaziantep Oğuzeli'nde Çiftçilere Mercimek Tohumu
  Gaziantep'te çiftçilere buğday, nohut, biber, domates, arı otu tohumu gibi birçok alanda hizmetler veren Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı, bu kez Oğuzeli İlçesi'nde çiftçilere mercimek tohumu dağıttı.

 • Dha Yurt Bülteni-9
  1)AMANOS DAĞI'NDA ÇATIŞMA: 2 PKK'LI ÖLDÜRÜLDÜHATAY'ın Amanos Dağı'nda, güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada 2 terörist, öldürüldü.

 • Büyükşehir Belediyesinden Çiftçilere Mercimek Tohumu
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığınca Oğuzeli ilçesinde çiftçilere mercimek tohumu dağıtıldı.

 • Büyükşehir'den Çiftçilere Bu Kez Mercimke Tohumu
  Gaziantep'te çiftçilere buğday, nohut, biber, domates, arı otu tohumu gibi birçok alanda hizmetler veren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı, bu kez çiftçilere mercimek tohumu dağıttı.

 • Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şubesinin 6. Olağan Genel ...
  Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şubesinin 6. Olağan Genel Kurulu yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 • Tarihi Kentler Birliği Özendirme Yarışması
  Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından 16'ncısı düzenlenen 'Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması'nda kazanan belediyelere törenle ödülleri verildi.

 • Tarihi ve Kültürel Mirasa Sahip Çıkan Belediyeler ...
  Tarihi ve kültürel mirasa sahip çıkan belediyeler ödüllendirildi 69 belediyeden 143 proje değerlendirildi ANTALYA - Tarihi Kentler Birliği tarafından bu yıl 16'ıncısı düzenlenen 'Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması'nda kazanan belediyelere ödülleri,...

 • Tarihi Kentler Birliği Özendirme Yarışması
  Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından 16'ncısı düzenlenen 'Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması'nda kazanan belediyelere törenle ödülleri verildi.

 • 13 Kilo Nardan, 1 Kilo Nar Ekşisi
  GAZİANTEP'in narı ile ünlü ilçesi Oğuzeli'de, benzersiz tadıyla sofraları süsleyen ve sağlık kaynağı olarak görülen 'nar ekşisi' yapımına başladı.

 • Özel - 13 Kilo Nardan, 1 Kilo Nar Ekşisi
  Gaziantep'in narı ile ünlü ilçesi Oğuzeli'de, benzersiz tadıyla sofraları süsleyen ve sağlık kaynağı olarak görülen 'nar ekşisi' yapımına başladı.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  1)GARSON FURKAN, ÇÖP DÖKMEYİ KABUL ETMEDİĞİ İÇİN ÖLDÜRÜLMÜŞKONYA'da bir kafede garsonluk yapan 20 yaşındaki Furkan Navir'in, aynı işyerindeki bulaşıkçı 40 yaşındaki Yaşar T. adlı kadınla çöp dökme yüzünden tartıştığı, kadının oğlu 21 yaşındaki Hasan T.

 • 13 Kilo Nardan, 1 Kilo Nar Ekşisi
  GAZİANTEP'in narı ile ünlü ilçesi Oğuzeli'de, benzersiz tadıyla sofraları süsleyen ve sağlık kaynağı olarak görülen 'nar ekşisi' yapımına başladı.

 • Sınırda Öğrencilerine Oyun Oynatarak Matematik Öğretiyor
  Sınırda öğrencilerine oyun oynatarak Matematik öğretiyor Böyle öğretmen görülmedi Suriye sınırındaki Oğuzeli ilçesinde öğretmenlik yapan sınıf öğretmeni, öğrencilerine oyun oynatarak Matematik öğretiyorGAZİANTEP - Suriye sınırındaki Gaziantep'in Oğuzeli İlçesinde Yeşildere Cumhuriyet...

 • Suriye Sınırındaki Okulda Öğrencilerine Oyun Oynatarak ...
  Suriye sınırındaki Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde Yeşildere Cumhuriyet İlkokulu sınıf öğretmeni Halil İbrahim Zehir, okulun bahçesine çizdiği sayı tablosu ile öğrencilerine matematik dersini sevdiriyor.