MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » GAZİANTEP NİZİP HABERLERİ

GAZİANTEP NİZİP HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Nizip-Gaziantep Yolu Duble Oluyor
 • Gaziantep Nizip-Gaziantep Yolu Duble Oluyor
  Nizip-Gaziantep yolu duble oluyorNİZİP ile Gaziantep arasındaki yol yapılan düzenleme ile duble hale getirilecek.

 • Dha Yurt Bülteni - 14
  Bursa'da 12 DAEŞ mensubu tutuklandıBURSA il merkezi İnegöl ve Orhangazi ilçelerinde 15 gün önce DAEŞ terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde alınan ifadelerinin ardından Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edilen 14 şüpheliden...

 • Gaziantep 15 Temmuz'da Saldırıya Hazırlanan Deaş'lılardan ...
  15 Temmuz'da saldırıya hazırlanan DEAŞ'lılardan 5'i tutuklandıOperasyondan sıcak görüntülerGAZİANTEP'te, polis tarafından düzenlenen operasyonda;

 • 15 Temmuzu Kana Bulamak İsteyen Daeş'lilerden 5'i ...
  15 Temmuzu kana bulamak isteyen DAEŞ'lilerden 5'i tutuklandıGAZİANTEP - Gaziantep'te 15 Temmuz anma etkinliklerine yönelik, örgütün silahlı ve bombalı eylemler yapacağı ve bu eylemler için uzun zamandır hazırlık içerisinde oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 18 kişiden 5'i çıkarıldığı...

 • 15 Temmuz'u Kana Bulamak Isteyen 5 Deaş'lı Tutuklandı
  Gaziantep'te 15 Temmuz anma etkinliklerine yönelik, örgütün silahlı ve bombalı eylemler yapacağı ve bu eylemler için uzun zamandır hazırlık içerisinde oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 18 kişiden 5'i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 • 15 Temmuz'u Kana Bulamak İsteyen Deaş'lılardan 5'i ...
  Gaziantep’te 15 Temmuz anma etkinliklerine yönelik, örgütün silahlı ve bombalı eylemler yapacağı ve bu eylemler için uzun zamandır hazırlık içerisinde oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 18 kişiden 5’i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 • 15 Temmuz'da Saldırıya Hazırlanan Deaş'lılardan 5'i ...
  GAZİANTEP'te, polis tarafından düzenlenen operasyonda; 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde yapılacak anma etkinliklerine silahlı ve bombalı eylem hazırlığında oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 18 kişiden 5'i tutuklandı.

 • Dha Yurt Bülteni 9
  Türkiye sınırı karşısındaki Bab-Al Hava'da hakimiyetin el değiştirmesi ulaşımı durdurduHATAY'ın Reyhanlı İlçesi Cilvegözü Sınır Kapısı'nın karşısındaki Suriye'nin Bab-Al Hava Sınır Kapısı bölgesindeki hakimiyetin yeni bir örgütün eline geçmesi ile oluşan belirsizlik nedeniyle 2 sınır...

 • Dha Yurt - 15 Temmuz'da Saldırıya Hazırlanan Deaş'lılardan ...
  Operasyondan sıcak görüntüler GAZİANTEP'te, polis tarafından düzenlenen operasyonda; 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde yapılacak anma etkinliklerine silahlı ve bombalı eylem hazırlığında oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 18 kişiden 5'i tutuklandı.

 • 15 Temmuz'da Saldırıya Hazırlanan Deaş'lılardan 5'i ...
  GAZİANTEP'te, polis tarafından düzenlenen operasyonda; 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde yapılacak anma etkinliklerine silahlı ve bombalı eylem hazırlığında oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 18 kişiden 5'i tutuklandı.

 • Tarihi Rumkale Turizme Kazandırılacak
  Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve İncil'in nüshalarının çoğaltıldığı yer olarak rivayet edilen Rumkale, turizme kazandırılacak.

 • Şahin, Ortak Canlı Yayın da Soruları Cevapladı
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ortak Yayın Platformunun canlı yayın konuğu oldu.

 • Tarihi Rumkale Turizme Kazandırılacak
  Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve İncil'in nüshalarının çoğaltıldığı yer olarak rivayet edilen Rumkale, turizme kazandırılacak.

 • Avukat Çiftin Nişan Yüzüklerini Adalet Bakanı Abdulhamit ...
  Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Bakan olarak ilk ziyaretini gerçekleştirdiği memleketi Gaziantep’te, meslektaşları Av. Ali Kemal Akdoğan ile Av. Neslihan Candemir çiftinin nişan yüzüklerini taktı.

 • Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün Babası Cemil Gül: ...
  Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün babası Cemil Gül: 'Dershaneler başlamıştı ama oğlum hiç dershaneye gitmedi'GAZİANTEP - Yeni Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün Gaziantep'in Nizip ilçesinde yaşayan babası Cemil Gül, oğlunun çocukluk hayali olan Hukuk Bölümünü kazanmak için gece gündüz ders...

 • Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün Gençliğindeki İlginç ...
  Yeni Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ün babası Cemil Gül, oğlunun çocukluk hayali olan hukuk bölümünü kazanmak için gece gündüz ders çalıştığını ve hiç dershaneye gitmediğini anlattı.

 • Toroslar Edaş'ın Yatırım ve Hizmetleri
  Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (EDAŞ) tarafından Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis'te kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti verilmesi için çalışmalar yapıldığı bildirildi.

 • Tarladan Türkiye Şampiyonluğuna
  Gaziantep'in Nizip ilçesine bağlı Kumla köyünde yaşayan ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki Saadet Arslan, tarla, ev işleri ve hayvan bakımından fırsat buldukça katıldığı turnuva ve şampiyonalarda büyük başarılara imza attı.

 • Dha Yurt Bülteni - 1
  1)KADIN POLİS MEMURU 'ŞAKA KURŞUNU' KURBANI ANTALYA'da 23 gün önce göreve başlayan kadın polis memuru 28 yaşındaki Ümran Yetişken, meslektaşı Sait Ş.'nin iddiaya göre şaka amaçlı doğrulttuğu tabancasından çıkan kurşunla hayatını kaybetti.

NAMAZ VAKİTLERİ