MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » GAZİANTEP ISLAHİYE HABERLERİ

GAZİANTEP ISLAHİYE HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Islahiye'de Öğrenciler, 116 Yaşındaki Nineyi Ziyaret ...
 • Islahiye'de Öğrenciler, 116 Yaşındaki Nineyi Ziyaret ...
  Islahiye'de öğrenciler, 116 yaşındaki nineyi ziyaret ettiGaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, Yesemek Anaokulu öğrencileri, 'Yaşlılar Haftası' kapsamında, öğretmenleriyle birlikte 116 yaşındaki Ayşe Uskar'ı evinde ziyaret ederek sağlıklı ve uzun yaşamanın sırrını öğrendi.

 • Islahiye'de, ABD Desteğiyle Yapılan Katı Atık Tesisi ...
  Islahiye'de, ABD desteğiyle yapılan katı atık tesisi açıldıGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, ABD Nüfus, Sığınmacılar ve Göç İdaresi desteğiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Katı Atık Aktarma İstasyonu, düzenlenen törenle açıldı.

 • Ev Sahibi Topluluklar İçin Atık Yönetimi Projesi Açılışı
  ABD tarafından finanse edilen ve UNDP tarafından yürütülen 'Ev sahibi topluluklar için etkin kentsel atık yönetimi' projesi kapsamında Gaziantep, Fevzipaşa'daki katı atık transfer istasyonunun inşası tamamlandı.

 • Gaziantep Islahiye'de Diplomalı Çobanlar Yetişiyor
  Islahiye'de diplomalı çobanlar yetişiyorGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, 'Sürü yönetimi elemanı' eğitimi ile diplomalı çobanlar yetiştiriliyor.

 • Gaziantep Islahiye'de 40 Kişilik Işe 500 Kişi Başvurdu
  Islahiye'de 40 kişilik işe 500 kişi başvurduGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında 8 ay süreyle çalıştırılmak üzere alınacak 40 kişilik işe 500 kişi başvurunca, izdiham yaşandı.

 • //// Yeniden ///// Dha Yurt Bülteni-3
  (TEKRAR)BATMAN'DA 8 AYLIK İŞ İÇİN BİNLERCE KİŞİ BAŞVURDUBATMAN'da, İŞKUR'un Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 8 aylık süreyle alınacak olan 380 kişi için açılan kadroya binlerce kişi kayıt yapmak için başvuru yaptı.

 • Dha Yurt Bülteni-3
  (TEKRAR)1)BATMAN'DA 8 AYLIK İŞ İÇİN BİNLERCE KİŞİ BAŞVURDUBATMAN'da, İŞKUR'un Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 8 aylık süreyle alınacak olan 380 kişi için açılan kadroya binlerce kişi kayıt yapmak için başvuru yaptı.

 • Gaziantep Islahiye'de, Metruk Ev Yıkıldı
  Islahiye'de, metruk ev yıkıldıGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, vatandaşların şikayetçi olduğu metruk bina, sahibinin onayının ardından belediye ekipleri tarafından yıkıldı.

 • Islahiye - Tır'ın Çarptığı Motosikletli Öldü
  Tır'ın çarptığı motosikletli öldüGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, TIR'ın çarptığı elektrikli motosikletin sürücüsü 33 yaşındaki özel güvenlik görevlisi Mustafa Ataş yaşamını yitirdi.

 • Islahiye'de Hırsızlık Girişimi Iddiası
  Gaziantep'in İslahiye ilçesinde kuyumcular çarşısındaki dükkanları hedef olan hırsızların güvercinlerine bakmak üzere olay yerine gelen kişiyi görünce kaçtığı belirtildi.

 • Cenazeden Ürken Din Görevlilerine Uygulamalı Kurs
  Gaziantep’te cenazeden ürken din görevlileri, uygulamalı ölü yıkama kursuna katılıyor.

 • Gaziantep - Özel) Din Görevlilerinin En Zor Kursu
  (GAZİANTEP - ÖZEL) Din görevlilerinin en zor kursu Cenazeden ürken din görevlileri uygulamalı olarak gösterilen kursla, ölülere alıştırılıyorGAZİANTEP (İHA) - Gaziantep'te cenazeden ürken din görevlileri, uygulamalı olarak gösterilen ölü yıkama kursları ile ölülere alıştırılıyor.

 • Islahiye'de 'Sivil Trafik Uygulaması'
  Islahiye'de 'Sivil trafik uygulaması'GAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, toplu taşıma araçları ve şehirlerarası yolcu otobüslerinde başlatılan 'Sivil trafik uygulaması' hayata geçirildi.

 • Islahiye'de Bakkalda Hırsızlığa 2 Tutuklama
  Islahiye'de bakkalda hırsızlığa 2 tutuklamaVIDEO YOKGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, bir bakkaldan bin 500 liralık sigara ile madeni para çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı.

 • Islahiye'de Belediye Işçilerinden Referanduma Destek
  Gaziantep'in İslahiye Belediyesi'nde çalışan işçiler, Anayasa değişikliği referandumuna destek amacıyla taş ve kireçle 'Evet' yazıp Türk bayrağı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan posteri açtı.

 • Gaziantep Islahiye'de, Suriyelilerin Envanteri Çıkarılıyor
  Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Hizmetler ilçe Müdürlüğü tarafından kamp dışında yaşayan Suriyelilerin sağlık ve eğitim envanterine yönelik çalışma başlatıldı.

 • Islahiye'de 650 Paket Kaçak Sigara Ele Geçti
  Islahiye'de 650 paket kaçak sigara ele geçtiGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, polisin genel asayiş uygulamasında şüphe üzerine durdurulan otomobilde 650 paket kaçak sigara ele geçti.

 • Gaziantep - Islahiye'de Soba Zehirlenmelerine Karşı ...
  Islahiye'de soba zehirlenmelerine karşı uyarıGaziantep'in İslahiye İlçesi'nde belediye tarafından hoparlörler aracılığıyla sabodan sızan karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı uyarı anonsu yapıldı.

 • 5 Yıldızlı Oda/borsa Sayısı 250'ye Ulaştı
  TOBB tarafından 2001 yılından itibaren yürütülen Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 2016 yılında gerçekleştirilen faaliyetler sonucu akredite oda/borsa sayısı 250 oldu.

NAMAZ VAKİTLERİ