MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ERZURUM UZUNDERE HABERLERİ

ERZURUM UZUNDERE HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • İzmir "Çocuk Haklarını" Unutmadı
  20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'nü farklı etkinliklerle kutlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, çocuklara haklarını 'eğlenceli yoldan' anlatıyor.

 • Suriyeli Çocuklar Telafi Eğitimleriyle Okula Kazandırılacak
  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yürütülen Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi Projesi (PİCTES) kapsamında 33 şehirde 5 bin 200 Türkçe öğretmeni görev yapacak.

 • Kadına Şiddet Tiyatro Sahnesinde
  25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü'ne sanatla dikkat çekmek isteyen Konak Belediyesi 'Suretim ve Ben' isimli tiyatro oyununu İzmirlilerle buluşturacak.

 • Erzurum'da 7 Bin 350 Dekar Alan Suya Kavuşacak
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun talimatıyla Tortum Büyükbahçe, Tortum Bağbaşı, Tortum Pehlivanlı ve Uzundere göleti sulamalarının kamulaştırma işlemlerine başlandığı bildirildi.

 • Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'ndan ...
  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun talimatlarıyla Tortum Büyükbahçe, Tortum Bağbaşı, Tortum Pehlivanlı ve Uzundere Göleti Sulamaları’nın kamulaştırma işlemlerine başlanıyor.

 • Aydın'da Köylülerin Su İsyanı
  Aydın’ın Köşk ilçesine bağlı Ilıdağ Mahallesi’nde kaynak suları ellerinden alındığını ve dağıtımda haksızlık yapıldığını ileri süren köylüler köyün su deposu önünde toplanıp eylem yaptı.

 • Köylülerin Su İsyanı...yüzlerce Kişi Su Deposunun ...
  Köylülerin su isyanı...Yüzlerce kişi su deposunun önünde toplanıp eylem yaptıAYDIN - Aydın'ın Köşk ilçesine bağlı Ilıdağ Mahallesi'nde kaynak suları ellerinden alındığını ve dağıtımda haksızlık yapıldığını ileri süren köylüler köyün su deposu önünde toplanıp eylem yaptı.

 • İSKİ'nin 2018 Bütçesi Onaylandı
  İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, '2018 yılı bütçemiz ise 7 milyar 436 milyon 446 bindir.

 • Organize Şube Polislerinin" Fetö Davası
  Takipsizlikle sonuçlanan bazı soruşturmalarda usulsüzlük yaptıkları, 'kurgulanmış soruşturmalar' kapsamında bazı polislerle bir mahkeme başkanını dinledikleri ve emniyetteki sunucuları sildikleri iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen ve dönemin İstanbul Organize Suçlarla Mücadele...

 • Dönüşümde Rantı Değil Torunlarımızı Düşünmeliyiz
  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, 'Bu işe rant olarak bakılmaz. Biz bu işi doğru yapacağız ki, çocuklarımız, torunlarımız bir daha böyle bir problemle uğraşmasın. Büyükşehir Belediyesi'nin amacı budur' dedi.

 • Kocaoğlu: "Dönüşümde Rantı Değil Torunlarımızı Düşünmeliyiz"
  Türkiye’de kentsel dönüşüme ’yap-sat’ zihniyetinin hakim olduğunu belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 'Bu işe rant olarak bakılmaz. Biz bu işi doğru yapacağız ki, çocuklarımız, torunlarımız bir daha böyle bir problemle uğraşmasın.

 • Kocaoğlu'ndan Esprili Adaylık Sinyali
  İzmir Büyükşehir Belediye Meclisinin Kasım ayının birinci birleşiminde İzmir Büyükşehir Belediyesinin kentsel dönüşüm projelerini eleştiren AK Parti Grup Başkan Vekili Bilal Doğan, 'Yoksa 'projeleri bitiremezsem yeniden aday olurum' mu diyeceksiniz' deyince İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı...

 • Kocaoğlu'ndan Esprili Adaylık Sinyali: Mecbur Olacağım, ...
  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeni dönemde yine aday olacağının sinyalini espriyle verdi: Projeleri bitiremezsem mecbur aday olacağım, bu şartlar altında elim mahkum.

 • Bakan Özlü'den Akçakoca Demir Çelik İhtisas Osb Kuruluşuna ...
  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde ’Akçakoca Demir Çelik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ kurulduğunu açıkladı.

 • 10 Kasım Curling Kupası Sahiplerini Buldu
  Türkiye Curling Federasyonu tarafından GHSİM curling salonunda düzenlenen 10 Kasım Curling Kupası müsabakaları sona erdi.

 • Osmanlı Askerleri İçin Yapılan Şehitlik Törenle Açıldı
  Erzurum'un Uzundere ilçesinde Birinci Dünya Savaşı'nda Ermeni ve Rus çetelerince şehit edilen 30 askerin defnedildiği Çağlayan Şehitliği törenle ziyarete açıldı.

 • Çağlayan Şehitlerine Yüzyıl Sonra Vefa
  Erzurum’un Uzundere ilçesine bağlı Çağlayan Mahallesi’nde 1. Dünya Savaşı’nda su ihtiyaçlarını karşılamak için dereye inerken Ermeni çeteleri tarafından pusuya düşürülerek şehit edilen 30 askerin mezarının yer aldığı bölgeye yaptırılan şehitlik anıtı için tören düzenlendi.

 • Çağlayan Şehitlerine Yüzyıl Sonra Vefa
  Çağlayan Şehitlerine yüzyıl sonra vefaERZURUM - Erzurum'un Uzundere ilçesine bağlı Çağlayan Mahallesi'nde 1.

 • Erzurum'da Osmanlı Askerleri İçin Yapılan Şehitlik ...
  Erzurum'un Uzundere ilçesinde Birinci Dünya Savaşı'nda Ermeni ve Rus çetelerince şehit edilen 30 askerin defnedildiği Çağlayan Şehitliği törenle ziyarete açıldı.

 • Mudanya Belediyesi'nden Atatürk'e Özel Anma Gecesi
  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu yıldönümünde Mudanya Belediyesi'nin düzenlediği etkinliklerle anıldı.