MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ERZURUM UZUNDERE HABERLERİ

ERZURUM UZUNDERE HABERLERİ

Haberler.Com

 • Arı Otu ve Süt Otu Tarla Günü Düzenlendi
  Erzurum’un Narman ilçesinde İl Tarım ve Orman Müdürlüğün’ce bitkisel üretimi geliştirme projesi kapsamında hazırlanan ve Narman İlçe Tarım Müdürlüğü işbirliği ile Kuruçalı mahallesinde arı otu ve süt otu tarla günü düzenlendi.

 • Akıllı Saatle "Silikon Vadisi"Nin Kapısını Araladılar
  Gaziantep'te mühendis Mustafa Tülü ve Enes Çaldır, 3 ayda ürettikleri ve imkanlarıyla dünyanın dört bir yanına sattıkları akıllı saat 'watchX' ile Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde bulunan, yüksek teknoloji üreten firmaların yer aldığı Silikon Vadisi'ne açılmayı planlıyor.

 • Yavru Ayıyı "Gel Buraya Oğlum" Diyerek Çağırdı
  Yavru ayıyı 'gel buraya oğlum' diyerek çağırdı BOLU - Bolu'nun Seben İlçesi'nde ormanlık alanda gezerken karşılaştığı yavru ayıyı 'gel oğlum buraya' diyerek görüntüleyen Mürsel Yılmaz, sosyal medyada yayınladığı video ile ilgi odağı oldu.

 • Ormanda Gördüğü Ayıyı 'Gel Buraya Oğlum' Diyerek Çağırdı
  BOLU'nun Seben ilçesinde Mürsel Yılmaz isimli bir vatandaş ormanlık alanda karşılaştığı ayıyı cep telefonuyla görüntüledi.

 • Bolu Ormanda Gördüğü Ayıyı 'Gel Buraya Oğlum' Diyerek ...
  Ormanda gördüğü ayıyı 'Gel buraya oğlum' diyerek çağırdıBOLU, (DHA) - BOLU'nun Seben ilçesinde Mürsel Yılmaz isimli bir vatandaş ormanlık alanda karşılaştığı ayıyı cep telefonuyla görüntüledi.

 • Yavru Ayıyı "Gel Buraya Oğlum" Diyerek Çağırdı
  Yavru ayıyı 'gel buraya oğlum' diyerek çağırdıBOLU - Bolu'nun Seben İlçesi'nde ormanlık alanda gezerken karşılaştığı yavru ayıyı 'gel oğlum buraya' diyerek görüntüleyen Mürsel Yılmaz, sosyal medyada yayınladığı video ile ilgi odağı oldu.

 • Yavru Ayıyı "Gel Oğlum Buraya" Diyerek Çağıran Vatandaş ...
  Bolu’nun Seben ilçesinde ormanlık alanda gezerken karşılaştığı yavru ayıyı “Gel oğlum buraya” diyerek görüntüleyen Mürsel Yılmaz, sosyal medyada yayınladığı video ile ilgi odağı oldu.

 • Ege'nin Yapay Cennetleri
  DEVLET Su İşleri (DSİ) tarafından, tarımsal sulama, doğal hayatı koruma, içme suyu ihtiyacını karşılamak gibi amaçlarla yapılan çeşitli sulama projeleri, yeşilin maviyle buluştuğu, eşsiz manzaraya sahip yapay cenet görünümünde.

 • Ege'nin Yapay Cennetleri
  DEVLET Su İşleri (DSİ) tarafından, tarımsal sulama, doğal hayatı koruma, içme suyu ihtiyacını karşılamak gibi amaçlarla yapılan çeşitli sulama projeleri, yeşilin maviyle buluştuğu, eşsiz manzaraya sahip yapay cenet görünümünde.

 • Güçlü Altyapı Felaketi Önledi
  Hafta sonu Ordu’da etkisini gösteren ve aralıksız olarak 7 saat süren sağanak yağışlar, OSKİ’nin 4 yılda ilçelerde inşa ettiği altyapı sayesinde felaketi önledi.

 • Valinin Makam Aracı Sünnet Arabası Oldu
  Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak'ın makam aracı, 2015 yılında Iğdır'da şehit düşen polis memuru Olgun Kurbanoğlu'nun oğlu Mehmet Akif'in sünnet arabası oldu.

 • Valinin Makam Aracı Sünnet Arabası Oldu
  Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak'ın makam aracı, 2015 yılında Iğdır'da şehit düşen polis memuru Olgun Kurbanoğlu'nun oğlu Mehmet Akif'in sünnet arabası oldu.

 • Sipariş Yurt Dışından Teslimat Gaziantep'ten
  Gaziantep'te inşaat mühendisi, avukat ve bilgisayar mühendisi 3 girişimci tarafından geliştirilen sanal market uygulaması, vatandaşları sıcak havada dışarı çıkmaktan ve zaman kaybından kurtarırken, ürünleri istedikleri saatte almalarına da imkan tanıyor.

 • Ödemiş Belediyesi İmar Barışı İçin Bölgesel Toplantılara ...
  Ödemiş Belediyesi, imar barışı konusunda vatandaşlara en iyi şekilde hizmet vermek için merkeze uzak mahallelerde bilgilendirme toplantılarına başladı. İlk toplantı Kaymakçı Mahallesi'nde yapıldı.

 • Uzundere Halkını Sevindiren Karar
  İZMİR'in Karabağlar ilçesi Uzundere Mahallesi'nde bir şirkete jeotermal kaynak aramak için 29 Haziran'nda ikinci kez verilen 'Çevresel etki değerlendirmesi (ÇED) gerekli değildir' kararının ardından, çalışmalar başladı.

 • Gaziantep'te "Kurutmalık Mevsimi" Başladı
  Gaziantep'te, özellikle kışın tüketmek amacıyla hazırlanan biber, kabak ve patlıcan gibi sebzeler kurutma tezgahlarındaki yerini aldı.

 • Karayolu Ulaşımında 7 Dev Proje
  Karayolu ulaşımında 7 dev proje Erzurum - Rize arasında yapılan tüneller tamamlandığında iki kent arasındaki yol 41,2 kilometre kısalacakERZURUM - Karayolları 12'inci Bölge Müdürlüğü'nce Erzurum sınırları içerisinde yapımı devam eden 7 tünelle, Doğu Anadolu Bölgesi, Karadeniz ve Güneydoğu...

 • Doğu Anadolu'da Karayolu Ulaşımında 7 Dev Proje
  Karayolları 12’nci Bölge Müdürlüğünce Erzurum sınırları içerisinde yapımı devam eden 7 tünelle, Doğu Anadolu Bölgesi, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne bağlanacak.

 • Aynı Bölgeye İkinci Kez Çed İzni
  İZMİR'in Karabağlar ilçesinin Uzundere Mahallesi'nde bir şirketin jeotermal kaynak aramak için yapacağı sondaj çalışması için verilen 'Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) gerekli değildir' kararı, Zeytinciliğin Islahı ve Yabanilerinin Aşılattırılması Kanunu'nun 20'nci maddesine aykırı...

 • Orman Yangını
  İzmir'in Ödemiş ilçesinde çıkan yangında, 3 hektar ormanlık alan ile meyve bahçesi zarar gördü.