MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ERZURUM PASİNLER HABERLERİ

ERZURUM PASİNLER HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Fetö Elebaşının Amcası Hayatını Kaybetti
  FETÖ elebaşının amcası hayatını kaybettiERZURUM - Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın elebaşı Fetullah Gülen'in öz amcası Seyfeddin Gülen hayatını kaybetti.

 • Fetö Elebaşının Amcası Hayatını Kaybetti
  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) elebaşı Fetullah Gülen'in öz amcası Seyfeddin Gülen hayatını kaybetti.

 • Fetö Elebaşının Amcası Hayatını Kaybetti
  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) elebaşı Fetullah Gülen’in öz amcası Seyfeddin Gülen hayatını kaybetti.

 • Fetö Elebaşının Köyündeki Evine El Konulması Moralini ...
  FETÖ elebaşının köyündeki evine el konulması moralini bozmuş ERZURUM - FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in son konuşmasında umudunu hayli tükendiği ve köyündeki evine devlet tarafından el konulmasının moralini bozduğu ortaya çıktı.

 • Fetö Elebaşının Köyündeki Evine El Konulması, Moralini ...
  FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in son konuşmasında umudunun hayli tükendiği ve köyündeki evine devlet tarafından el konulmasının moralini bozduğu ortaya çıktı.

 • Fetö Elebaşının Köyündeki Evine El Konulması Moralini ...
  FETÖ elebaşının köyündeki evine el konulması moralini bozmuşERZURUM - FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in son konuşmasında umudunu hayli tükendiği ve köyündeki evine devlet tarafından el konulmasının moralini bozduğu ortaya çıktı.

 • Şehit Yakup Sürücü Unutulmadı
  Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafın 15 Temmuz 2016 yılında kalkışılan darbe girişiminde Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki Özel Harekât Daire Başkanlığı’na düzenlenen saldırıda şehit düşen Polis Memuru Yakup Sürücü için Pasinler İlçesi Yakup Sürücü Camii’nde mevlit okutuldu.

 • Erzurum Gülen Kardeşlerin Erzurum'daki Duruşmasına ...
  Erzurum 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki FETÖ /PDY davasında, ağırlaştırılmış müebbet ve 22.5 yıla kadar hapis cezası istenen Fetullah Gülen ve 10 yıla kadar hapsi istenen matbaacı kardeşi Salih Gülen'in gıyabi yargılanmasına devam edildi.

 • Gülen Kardeşlerin Erzurum'daki Duruşmasına Avukatları ...
  ERZURUM 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki FETÖ /PDY davasında, ağırlaştırılmış müebbet ve 22.5 yıla kadar hapis cezası istenen Fetullah Gülen ve 10 yıla kadar hapsi istenen matbaacı kardeşi Salih Gülen'in gıyabi yargılanmasına devam edildi.

 • Dha Yurt Bülteni-8
  (YENİDEN)1)AFAD : DEPREMİN BÜYÜKLÜĞÜ 6.5 OLARAK GÜNCELLENDİ.

 • Gülen Kardeşlerin Erzurum'daki Duruşmasına Avukatları ...
  ERZURUM 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki FETÖ /PDY davasında, ağırlaştırılmış müebbet ve 22.5 yıla kadar hapis cezası istenen Fetullah Gülen ve 10 yıla kadar hapsi istenen matbaacı kardeşi Salih Gülen'in gıyabi yargılanmasına devam edildi.

 • Fetö Üyesi Olmakla Suçlanan Eski Hakim Çift Hakkında ...
  Erzurum'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) cemaat yapılanmasında baş denetçi anlamına gelen 'ser murakıp' olarak, hakim adaylığı sınavına girecek örgüt mensuplarından sorumlu olan eski hakim Fatih Hüseyin İnal ve eşi Gözde İnal'a 'silahlı terör örgütüne üye...

 • Sınav Sorularını Veren Fetö Sanığı Hakim ve Eşine ...
  FETÖ/ PDY terör örgütü üyelerine askeri, idari ve adli yargı hakimlik sınav sorularını Kuran-ı Kerim'e el bastırdıktan sonra yemin ettirerek dağıttığı öne sürülen Erzurum'un Pasinler İlçesi hakimi Fatih Hüseyin İnal ile katolog evlilik yaptığı iddia edilen Vergi Mahkemesi üye hakimi eşi Gözde...

 • Erzurum Vatan Nöbetinde Yine Destan Yazdı
  Erzurum’da düzenlenen milli mücadele nöbetinde Dadaşlar tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi yine destan yazdı.

 • Oltu ve Pasinler'de"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik ...
  Fetullahçı terör örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz’daki darbe girişiminin birinci yılında, Erzurum’un Oltu ve Pasinler ilçelerinde vatandaşlar ’Demokrasi Nöbeti’ tuttu.

 • Etso'dan Dev '15 Temmuz' Afişi
  Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), FETÖ terör örgütünün hain darbe girişiminin yıldönümünde kurum binasını, 15 Temmuz Destanı’nı anlatan dev afişler ve bayraklarla donattı.

 • Erzurum'da Stk'lardan Ortak Açıklama: "15 Temmuz'u ...
  Erzurum’daki meslek kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve sendikalar yaptıkları ortak basın açıklamasında, FETÖ terör örgütünün yaptığı hain darbe girişimini unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını dile getirdiler.

 • Çok Şükür Ki Şehit Bir Evladım Var"
  Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit düşen özel harekat polisi Yakup Sürücü'nün annesi Çiğdem Sürücü, 'Ya benim evladım vatan haini olsaydı da sinerek dolaşsaydım, ne yapardım o zaman? Çok şükür ki şehit bir evladım var.' dedi.

 • Pasinler Protokolünden Şehitliğe Ziyaret
  Tüm yurtta olduğu gibi Erzurum’un Pasinler ilçesinde “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında kutlamalar devam ediyor.

 • Bakan Akdağ, 15 Temmuz Şehidinin Mezarı Başında Kuran ...
  AKDAĞ: 'KONTROLLÜ DARBE' DİYEREK TARİHİ HATA YAPANLAR VARSağlık Bakanı Recep Akdağ, AK Parti Erzurum milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, Vali Seyfettin Azizoğlu ile birlikte Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı'na yapılan saldırıda şehit olan Özel Harekat...

NAMAZ VAKİTLERİ