MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ERZURUM HORASAN HABERLERİ

ERZURUM HORASAN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Tded Genel Başkanı Erdem: "Dünyadaki Yeni Savaş Dil ...
  Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Erzurum Şubesi, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Cumhurbaşkanlığı’nın himayelerinde ilan edilen 2017 Türk Dili vesilesiyle “Türkçe Sevdalıları ile İstişare Toplantısı” düzenledi.

 • Erzurum AK Parti'de 4 İlçenin 6. Olağan Kongresi Yapıldı
  Başbakan Yardımcısı AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımı ile AK Parti Pasinler, İspir, Pazaryolu, Horasan İlçe Teşkilatlarının 6. Olağan Kongresi delegelerin oy kullanımı ile tamamlandı.

 • Erzurum AK Parti'de 4 İlçenin 6. Olağan Kongresi Yapıldı
  Başbakan Yardımcısı AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımı ile AK Parti Pasinler, İspir, Pazaryolu, Horasan İlçe Teşkilatlarının 6. Olağan Kongresi delegelerin oy kullanımı ile tamamlandı.

 • NATO'daki Skandalın Takipçisiyiz"
  Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, NATO tatbikatındaki 'Atatürk ve Erdoğan düşmanlığı' skandalının ardından NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak özür dilediğini belirterek, 'Türkiye Cumhuriyeti olarak elbette o işin takipçisiyiz.

 • Çolakbayrakdar, "Kayseri'ye Yeni Bir Güzergah Kazandırdık"
  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Bulvarı ile Horasan Caddesi arasında yapımı devam eden yeni yolun çalışmalarını inceledi.

 • Gündem / 19 Kasım 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 6'ncı olağan il kongrelerine katılacak.

 • Dha Yurt - 19 Kasım 2017 Yurt Haber Takip Gündemi
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt, Gümüşhane ve Trabzon'daCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Bayburt ve Gümüşhane İl Kongresi'ne katıldıktan sonra Trabzon'un Maçka İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi...

 • Gündem Özeti / 19 Kasım 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 6'ncı olağan il kongrelerine katılacak.

 • Gölbaşı Alperen Ocakları'nda Devir Teslim Töreni
  Gölbaşı Alperen Ocakları İlçe Başkanı Burak Gülhan, görevini Hamit Kara'ya devretti.

 • Kaçırdıkları İş Adamını Çıplak Videoya Çeken 4 Şüpheli ...
  Erzurum'da kaçırdıkları iş adamını soyup çıplak videoya çekerek zorla senet imzalatan 4 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

 • Fatih'teki Restorasyon Projeleri Tanıtım Toplantısı
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Restorasyon deyince aklımıza içimizi acıtan nice görüntü de geliyor.

 • Horasan Belediye Meclisinden Vefa Örneği
  Horasan Belediye Meclisi Kasım ayı olağan meclis toplantısında vefa örneği sergileyerek, anlamlı bir kararın altına imza attı.

 • Kültürel Birikimlerini "Tahtacı Müzesi'nde" Yaşatıyorlar
  Mersin'in Mut ilçesine bağlı Göksu Mahallesi'nde yaşayan Tahtacı Türkmenleri, cemevinin bir bölümünü, kültürlerini yaşatmak amacıyla kendi imkanlarıyla 'tahtacı müzesi' haline getirdi.

 • 6. Uluslararası Aşık Paşa Şiir Şöleni
  Türkiye'nin farklı illerinden çok sayıda şair ve yazar, Kırşehir'de düzenlenen 6. Uluslararası Aşık Paşa Şiir Şöleni'nde bir araya geldi.

 • Dha İstanbul Bülteni - 3
  (ek görüntü ve bilgilerle) 1- ŞİLE'DE MÜRETTEBAT YAKINLARI ACI HABERLE YIKILDI.

 • Tahşiyecilere Kumpas" Davasında Karar (2)
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 'Tahşiyeciler grubuna' kumpas kurduğu gerekçesiyle aralarında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile kapatılan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve eski emniyet müdürlerinin de bulunduğu 23'ü tutuklu 33 sanık hakkında açılan ve yaklaşık iki yıl süren davada,...

 • Taşhiyecilere Kumpas" Davasında Karar Çıktı
  FETÖ'nün ilk kumpas davası olarak gösterilen, 'Tahşiyeciler grubu'na kumpas kurdukları iddiasıyla aralarında kapatılan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ve Yurt Atayün'ün de bulunduğu 33 sanığın yargılandıkları davada karar çıktı.

 • (Geniş Haber) "Tahşiyecilere Kumpas" Davasında Karar ...
  Haber: Ümit TÜRK İstanbul / DHA FETÖ'nün ilk kumpas davası olarak gösterilen, 'Tahşiyeciler grubu'na kumpas kurdukları iddiasıyla aralarında kapatılan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ve Yurt Atayün'ün de bulunduğu 33 sanığın...

 • Osmanlı Topu Erzurum Müzesine Getirildi
  Osmanlı Topu Erzurum Müzesine getirildiERZURUM - Erzurum Büyükşehir Belediyesince Horasan İlçesi'nde Camii Kebir Mahallesi Horasan Baba Türbesi yakınlarında alt yapı yenileme çalışmaları esnasında bulunan Osmanlı dönemine ait olduğu düşünülen top uzman heyet tarafından İlçe Emniyet...

 • Kazı Çalışmasında Bulunan Osmanlı Topu Erzurum Müzesine ...
  Erzurum Büyükşehir Belediyesince Horasan ilçesinde alt yapı yenileme çalışmaları esnasında bulunan ve Osmanlı dönemine ait olduğu düşünülen top, uzman heyet tarafından Erzurum’a getirildi.