MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ERZİNCAN İLİÇ HABERLERİ

ERZİNCAN İLİÇ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Savcı Bozkurt'un Eşi Doç. Dr. Hatice Bozkurt da Tutuklandı
  İZMİR'de, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında aranırken, yerini tespit eden polisten kaçmak isterken düşüp ayağını kırınca yakalanan eski savcı Bayram Bozkurt'un ardından, bugün adliyeye sevk edilen eşi Yrd. Doç. Dr. Hatice Bozkurt da tutuklandı.

 • İzmir'de Fetö/pdy Soruşturması
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen ve geçen hafta tutuklanan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt'un eşi de İzmir'de gözaltına alınarak tutuklandı.

 • 3 Ekim 2016 Haberleri
  3 Ekim 2016 Manşet Haberleri.

 • Polisten Kaçarken Ayağı Kırılan Eski Savcı Mahkemeye ...
  ESKİ SAVCI TUTUKLANDIBornova'da FETÖ/PDY operasyonu kapsamında yakalanan Ergenekon davasında gizli tanık 'Efe' olarak ifade verdiği iddia edilen ve eski İliç Savcısı olan Bayram Bozkurt, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

 • Kaçarken Ayağı Kırılan "Savcı" Tutuklandı
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen, İzmir'de kendisini gözaltına almak isteyen polislerden kaçmaya çalışırken ayağı kırılan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt tutuklandı.

 • Polisten Kaçarken Ayağı Kırılan Eski Savcı Mahkemeye ...
  İzmir'in Bornova İlçesi'nde FETÖ'ye yönelik düzenlenen operasyon kapsamında yakalanan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt mahkemeye sevk edildi.

 • Kaçarken Ayağını Kıran "Savcı"
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen, İzmir'de kendisini gözaltına almak isteyen polislerden kaçmaya çalışırken ayağı kırılan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, savcılık ifadesinin ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

 • Kaçarken Ayağını Kıran "Savcı" Adliyeye Sevk Edildi
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen, İzmir'de kendisini gözaltına almak isteyen polislerden kaçmaya çalışırken ayağı kırılan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, adliyeye sevk edildi.

 • Görüntülü Haber) Fetö Şüphelisi Savcı Bozkurt, Tekerlekli ...
  İZMİR'de, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik aranırken, yerini tespit eden polisten kaçmak isterken düşüp ayağını kırınca yakalanan İliç eski Savcısı Bayram Bozkurt, adliyeye sevk edildi.

 • Kaçarken Ayağını Kıran "Savcı" Adliyeye Sevk Edildi
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen, İzmir'de kendisini gözaltına almak isteyen polislerden kaçmaya çalışırken ayağı kırılan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, adliyeye sevk edildi.

 • Kaçarken Ayağını Kıran Eski Savcı Adliyede
  Emniyet güçlerinden kaçarken ayağını kıran Ergenekon'un gizli tanığı eski savcı Bayram Bozkurt, gözaltındaki işlemlerinin ardından bugün İzmir adliyesinde görüldü.

 • Karadeniz PKK'ya Kabus Oldu
  Doğu ve Güneydoğu’da uğradığı başarısızlıkları gölgelemek, bölgede 12 Eylül öncesinden kalan sol tabanı harekete geçirmek, dini inanç ayrılıklarını körüklemek ve bölgeye terör korkusu salmak amacıyla Karadeniz’e sızmaya çalışan terör örgütü PKK’nın hayalleri kabusa dönüştü.

 • Meteorolojiden Kuvvetli Yağış Uyarısı
  Meteoroloji, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır, Erzincan ve Ardahan için kuvvetli yağış uyarısı yaptı.

 • Erzurum'da Meteorolojik Uyarı
  Erzurum Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü Bölge tahmin ve uyarı merkezince meteorolojik uyarıda bulunuldu.

 • Kaçarken Ayağını Kıran "Savcı" Gözaltına Alındı
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen, kendisini gözaltına almak isteyen polislerden kaçmaya çalışırken ayağı kırılan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, hastaneden taburcu edilmesinin ardından gözaltına alındı.

 • Eski Savcı Bayram Bozkurt'un Eşi de Gözaltına Alındı
  İzmir'de FETÖ'ye yönelik aranırken, yerini tespit eden polisten kaçmak isterken düşüp ayağını kırınca yakalanan eski savcı Bozkurt'un ardından, kendisini ziyarete gelen eczacı eşi de gözaltına alındı.

 • İzmir'de Fetö/pdy Soruşturması
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt'un eşi, İzmir'de yakalandı.

 • Eski Savcı Bozkurt, Polisten Kaçmak İsterken Ayağını ...
  İZMİR'de, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyon kapsamında aranan, İliç eski Savcısı Bayram Bozkurt, Bornova'da kaldığı evi belirleyen polisten kaçmak isterken ayağını kırdı.

 • Kazada İki Aile Yok Oldu; 4 Ölü, 1 Yaralı
  ERZİNCAN'ın merkeze bağlı Çukurkuyu Beldesi'nde kamyonla çarpışan hafif ticari araçta bulunan Gülsüm- Bektaş Doğru ile Songül- Ali Kolukısa çiftleri yaşamını yitirdi.

 • Eski Savcı Polisten Kaçarken Ayağını Kırdı
  İzmir’de FETÖ’ye yönelik düzenlenen operasyonda hakkında yakalama kararı bulunan Ergenekon davasında gizli tanık 'Efe' olarak ifade verdiği iddia edilen eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, polisten kaçmak isterken ayağını kırdı.