MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ERZİNCAN İLİÇ HABERLERİ

ERZİNCAN İLİÇ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Erzincan'da 66 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
  Erzincan’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 66 köy yolu ulaşıma kapandı.

 • İliç Belediye Başkanı Fetö'den Tutuklandı
  FETÖ/PDY ile ilişkisi olduğu iddiasıyla gözaltına alınıp görevinden uzaklaştırılan Erzincan’ın İliç Belediye Başkanı Muhlis Doğan tutuklandı.

 • Erzincan'daki Fetö/pdy Operasyonu
  Erzincan ve Şanlıurfa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen 4 zanlıdan, aralarında İliç Belediye Başkanı Muhlis Doğan'ın da yer aldığı 3'ü tutuklandı.

 • İliç Belediye Başkanı Fetö'den Tutuklandı
  ERZİNCAN Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü FETÖ/ PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve İliç İlçesi Belediye Başkanlığı görevinden alınan Muhlis Doğan, sevkedildiği mahkemece tutuklandı.

 • Erzincan'daki İliç Belediyesi'ne Kayyum Atandı
  Erzincan'ın İliç Belediye Başkanı Muhlis Doğan'ın FETÖ'den gözaltına alınmasının ardından, İliç Kaymakamı, 'Belediye Başkan Vekili' olarak görevlendirildi.

 • İliç Belediyesine Kayyum
  İliç Belediyesine, Başkan Vekili olarak Kaymakam Mehmet Kemal Akpınar görevlendirildi.

 • İliç Belediyesine Görevlendirme
  İliç Belediyesine İlçe Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar'ın vekil olarak görevlendirildiği bildirildi.

 • İliç Belediyesine Kayyum Atandı
  FETÖ/PDY ile ilişkisi olduğu iddiasıyla gözaltına alınıp görevinden uzaklaştırılan Erzincan’ın İliç Belediye Başkanı Muhlis Doğan’ın yerine İliç Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar görevlendirildi.

 • AK Parti'den İhraç Edilen İliç Belediye Başkanı Fetö'den ...
  ERZİNCAN (İHA) – AK Partiden ihraç edilen Erzincan’ın İliç ilçesi belediye Başkanı Muhlis Doğan, sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

 • Erzincan Merkezli Fetö/pdy Operasyonu
  Erzincan ve Şanlıurfa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda, aralarında İliç Belediye Başkanı Muhlis Doğan'ın da yer aldığı 3 zanlı gözaltına alındı.

 • İliç Belediye Başkanı'na Fetö'den Gözaltı
  ERZİNCAN'ın İliç ilçesi belediye Başkanı Muhlis Doğan, sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

 • Genç Çiftçilere Hibe Hayvan Dağıtımı
  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülen kırsal kalkınma destekleri kapsamında hibe büyükbaş hayvan almaya hak kazanan başvuru sahibi çiftçilere düzenlenen törenle Erzincan Valisi Ali Arslantaş tarafından hayvanları teslim edildi.

 • Savcı Bozkurt'un Eşi Doç. Dr. Hatice Bozkurt da Tutuklandı
  İZMİR'de, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında aranırken, yerini tespit eden polisten kaçmak isterken düşüp ayağını kırınca yakalanan eski savcı Bayram Bozkurt'un ardından, bugün adliyeye sevk edilen eşi Yrd. Doç. Dr. Hatice Bozkurt da tutuklandı.

 • İzmir'de Fetö/pdy Soruşturması
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen ve geçen hafta tutuklanan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt'un eşi de İzmir'de gözaltına alınarak tutuklandı.

 • 3 Ekim 2016 Haberleri
  3 Ekim 2016 Manşet Haberleri.

 • Polisten Kaçarken Ayağı Kırılan Eski Savcı Mahkemeye ...
  ESKİ SAVCI TUTUKLANDIBornova'da FETÖ/PDY operasyonu kapsamında yakalanan Ergenekon davasında gizli tanık 'Efe' olarak ifade verdiği iddia edilen ve eski İliç Savcısı olan Bayram Bozkurt, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

 • Kaçarken Ayağı Kırılan "Savcı" Tutuklandı
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen, İzmir'de kendisini gözaltına almak isteyen polislerden kaçmaya çalışırken ayağı kırılan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt tutuklandı.

 • Polisten Kaçarken Ayağı Kırılan Eski Savcı Mahkemeye ...
  İzmir'in Bornova İlçesi'nde FETÖ'ye yönelik düzenlenen operasyon kapsamında yakalanan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt mahkemeye sevk edildi.

 • Kaçarken Ayağını Kıran "Savcı"
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen, İzmir'de kendisini gözaltına almak isteyen polislerden kaçmaya çalışırken ayağı kırılan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, savcılık ifadesinin ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

 • Kaçarken Ayağını Kıran "Savcı" Adliyeye Sevk Edildi
  Erzincan'da 2009 yılında 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla 14 kişi hakkında açılan ve beraatle sonuçlanan davada gizli tanık olarak ifade verdiği öne sürülen, İzmir'de kendisini gözaltına almak isteyen polislerden kaçmaya çalışırken ayağı kırılan eski İliç Savcısı Bayram Bozkurt, adliyeye sevk edildi.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ