MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ELAZIĞ MADEN HABERLERİ

ELAZIĞ MADEN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • ABD'den Ruslara ve Çinlilere Kuzey Kore Yaptırımı
  ABD yönetimi, Kuzey Kore'nin nükleer silah ve balistik füze programlarını destekledikleri gerekçesiyle çoğu Rus ve Çinli 16 kişi ile kuruluş hakkında yaptırım kararı aldı.

 • Borsada İşlem Hacmi Sıralaması
  Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: (BIST 100) En yüksek işlem hacmi ilk 20 Günlük İşlem Hacmi Türk Hava Yolları 852.930.141 Koza Madencilik 448.266.

 • Borsada Endekslerin Değişimi
  Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ SANAYİ 61.806 -1,58 BIST SINAİ 118.683 0,19 BIST GIDA, İÇECEK 128.277 -0,18 BIST TEKSTIL, DERİ 24.

 • Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler
  Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok yükselen ilk 20 Kapanış Fiyatı Önceki Kapanış Değişim (%) Koza Madencilik 6,70 5,66 18,37 İpek Doğal Enerji 4,91...

 • Borsada Günlük İşlemler (2)
  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

 • Asırlık "Varagel" Turizme Kazandırılacak
  Ereğli ilçesine bağlı Kandilli beldesinde, yaklaşık 150 metrelik tepeden sahildeki madene 130 yılı aşkın süre işçi ve malzeme nakli gerçekleştiren raylı sistemin ülke turizmine kazandırılması için çalışma başlatıldı.

 • Borsa Günü Yatay Tamamladı
  Borsa İstanbul'un BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,02 azalışla 108.594,45 puandan tamamladı.

 • Jandarmadan Kumar Operasyonu
  Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda slot oyun makineleri ve kumar oynatılan şarj cihazı görünümlü cihazlara el koydu.

 • Tekirdağ'da Kumar Operasyonu
  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde düzenlenen kumar operasyonunda 'telefon şarj etme ve sakız makinesi' görünümü verilmiş, özel şifreyle kumar oynanabilen 7 cihaz ele geçirilirken 5 kişi yakalandı.

 • Altının Kilogramı 145 Bin 900 Liraya Yükseldi
  Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMTP) altının kilogramı 145 bin 900 liraya yükseldi.

 • Edirne'de 15 Temmuz Hatıra Parasına Hakaret İddiası
  EDİRNE'nin Havsa İlçesi'nde çay bahçesi işletmecisi H.G., hesap öderken 15 Temmuz şehit ve gazileri anısına hatıra olarak basılan 1 liralık madeni paraları ayırdığı ve 'Ne anlamı var o paranın' dediğini öne sürdüğü müşterisi K.T.'yi polise şikayet etti.

 • Bes'te Kategorilerine Göre En Fazla Kaybettiren Fonlar
  Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları Garanti Em. Hay. İk.Glr Am. Es. EYF 0,036363 -0,30 Anadolu Hayat Em. Grup Glr Am.Kar.Brç.Ar.

 • Bes Fonu İstatistikleri
  Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları bugün ortalama yüzde 0,15 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 1,25 ile 'Hisse Senedi' fonları oldu.

 • Kategorilerine Göre En Fazla Kaybettiren Yatırım Fonları
  Yatırım fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Yatırım Fonları - Borçlanma Araçları Fonları Finans Portföy A.

 • Yatırım Fonu İstatistikleri
  Yatırım fonları bugün ortalama yüzde 0,06 değer kazanırken, türlerine göre bakıldığında en fazla kazandıran yüzde 0,74 ile 'Hisse Senedi Fonları' oldu.

 • Amerika Kıtasına Batı Akdeniz'den 7.4 Milyon Dolarlık ...
  Batı Akdeniz’den en fazla ihracat Avrupa Birliği (AB) ülkelerine gerçekleşirken, en fazla ihracat artışı Amerika kıtasında yaşandı.

 • Günün İlk Yarısında En Çok Değer Kazanan Hisseler
  Borsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, sürekli müzayedeye ara verilen saat 13.00'e kadar BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (BIST 100) En çok yükselen ilk 20 Kapanış Fiyatı Önceki Kapanış Değişim (%) ...

 • Günün İlk Yarısında İşlem Hacmi Sıralaması
  Borsa İstanbul'da bugün yapılan işlemlerde, sürekli müzayedeye ara verilen saat 13.00'e kadar BIST 100 endeksi içinde en fazla işlem hacmine sahip 20 hisse senedi ve işlem hacimleri şöyle: (BIST 100) En yüksek işlem hacmi ilk 20 Günlük İşlem Hacmi İpek Doğal Enerji 272.617.

 • Günün İlk Yarısında Endekslerin Değişimi
  Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son değerleri ve günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ SANAYİ 62.075 -1,15 BIST SINAİ 118.285 -0,14 BIST GIDA, İÇECEK 127.

 • Borsada Günün İlk Yarısı (2)
  Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

NAMAZ VAKİTLERİ