MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ELAZIĞ KOVANCILAR HABERLERİ

ELAZIĞ KOVANCILAR HABERLERİ

Haberler.Com

 • Elazığ'da Üniversiteli Havva'nın Cesedi, Baraj Gölünde ...
  ELAZIĞ'da geçen 1 Aralık'tan beri kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Havva Deringöl'ün cansız bedeni, Karakaya Baraj Gölü'nde 50 metre derinlikte bulundu.

 • Genç Kızın Cenazesi 16 Gün Sonra Bulundu
  Genç kızın cenazesi 16 gün sonra bulundu TSK'nın özel ekibi 'ROV' cihazı ile genç kızın cesedine ulaştıELAZIĞ - Elazığ'da 16 gündür kayıp olan üniversite öğrencisinin cenazesi barajda bulundu.

 • Elazığ'da Kaybolan Genç Kızın Cesedi Bulundu
  Elazığ'da, Karakaya Baraj Gölü'ne atlayarak intihar etmiş olabileceği değerlendirilen üniversite öğrencisi Havva Deringöl'ün cesedi bulundu.

 • TSK'nın Özel Ekibi "Rov" Cihazı ile Genç Kızın Cesedine ...
  Elazığ’da 1 Aralık tarihinde kaybolan ve 5 gün sonra cüzdanı Karakaya barajında bulunan 22 yaşındaki üniversite öğrencisinin cesedi, TSK’nın 15 kişilik özel ekibi tarafından Uzaktan Kumandalı Sualtı Tespit Cihazı (ROV) ile bulundu.

 • 3 İş Yeri Kül Oldu
  Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde 3 iş yeri yanarak kullanılamaz hale geldi.

 • Soba Patladı, İşyeri Küle Döndü
  ELAZIĞ'ın Kovancılar ilçesinde madeni yağ satan bir işyerinde ısınma amacıyla kullanılan sobanın patlamasıyla iş yeri kullanılamaz hale geldi.

 • Kaybolan Genç Kızı Arama Çalışmaları Sürüyor
  Elazığ'da, Karakaya Baraj Gölü'ne atlayarak intihar etmiş olabileceği değerlendirilen üniversite öğrencisi Havva Deringöl'ün bulunması için başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.

 • Barajda Aranan Üniversiteli Havva İçin Deniz Kuvvetleri'nden ...
  ELAZIĞ'da 1 Aralık tarihinden bu yana kayıp olan ve daha sonra kimliği ile cüzdanı Karakaya Barajı'ndan çıkan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Havva Deringöl için Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndan baraj göletinde arama çalışması yapması amacıyla 15 kişilik özel ekip görevlendirildi.

 • Elazığ'da Barajda Kaybolan Kız İçin TSK Özel Ekip ...
  Elazığ'da barajda kaybolan kız için TSK özel ekip görevlendirdiElazığ'da 1 Aralık tarhinden beri kayıp olan ve daha sonra kimliği ile cüzdanı Karakaya barajından çıkan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Havva Deringöl için Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) baraj göletinde arama çalışması için 15...

 • Elazığ'da Barajda Kaybolan Kız İçin TSK Özel Ekip ...
  Elazığ'da 1 Aralık tarhinden beri kayıp olan ve daha sonra kimliği ile cüzdanı Karakaya barajından çıkan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Havva Deringöl için Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) baraj göletinde arama çalışması için 15 kişilik özel ekip görevlendirdi.

 • Elazığ'da Kaybolan Genç Kızı Arama Çalışmaları Sürüyor
  Elazığ'da, Karakaya Baraj Gölü'ne atlayarak intihar etmiş olabileceği değerlendirilen üniversite öğrencisi Havva Deringöl'ün bulunması için başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.

 • Dha Yurt Bülteni-15
  Emrah Serbes hakkında iddianame tamamlandıBİLİNÇLİ TAKSİRLE ÖLÜME SEBEBİYET VERMEKTEN HAKİM KARŞISINA ÇIKACAKİZMİR-Aydın otoyolunda, arkadan otomobillerine çarptığı Ayhan Özçelik (59), eşi Nilgün Özçelik (51) ve kızı Zeynep Özçelik'in (16) ölümüne neden olan ve kazadan 6 gün sonra suçunu...

 • Cezayir'de "Osmanlı Mirası" Sempozyumu Başladı
  CEZAYİR (AA) – Yunus Emre Enstitüsü (YEE) ile Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) desteğiyle düzenlenen 'Farklı Bakış Açıları ile Cezayir'deki Türk-Osmanlı Dönemi ve Mirası' sempozyumu Cezayir'in başkenti Cezayir'de başladı.

 • Genç Kızı Özel Ekip, Rov'la Arıyor
  Genç kızı özel ekip, ROV'la arıyorELAZIĞ - Elazığ'da 1 Aralık tarihinde kaybolan ve 5 gün sonra cüzdanı Karakaya barajında bulunan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi, TSK'nın 15 kişilik özel ekibi Uzaktan Kumandalı Sualtı Tespit Cihazı ile aramaya devam ediyor.

 • Elazığ'da Kaybolan Üniversiteli Genç Kız, Karakaya ...
  Elazığ'da 2 hafta önce kaybolan ve cüzdanı Karakaya Barajında bulunan üniversiteli genç kız, TSK tarafından Uzaktan Kumandalı Sualtı Tespit Cihazı ile aranıyor.

 • Deniz Kuvvetleri Genç Kızı Su Altı Robotu ile Arıyor
  Deniz Kuvvetleri genç kızı su altı robotu ile arıyor Elazığ'da 1 Aralık tarihinden kaybolan ve 5 gün sonra cüzdanı Karakaya barajında bulunan 22 yaşındaki üniversite öğrencisini aramak için Deniz Kuvvetlerinden gelen özel ekip kameralı su altı robotu ile arama çalışmasına başladıELAZIĞ -...

 • Genç Kızı, Deniz Kuvvetleri'nin Özel Ekibi Su Altı ...
  Elazığ’da 1 Aralık tarihinde kaybolan ve 5 gün sonra cüzdanı Karakaya barajında bulunan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığından gelen özel ekip kameralı su altı robotu ile arama çalışmasına başladı.

 • 5 Gündür Kayıp Havva'nın Kimliği ve Cüzdanı Gölette ...
  ELAZIĞ'da, 5 gündür kendisinden haber alınamayan Kovancılar Meslek Yüksekokulu İşletme Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Havva Deringöl'ün (22) kimliği ve cüzdanı Elazığ-Malatya arasındaki Kömürhan Köprüsü yakınlarındaki baraj göletinde bulundu.

 • Elazığ 5 Gündür Kayıp Havva'nın Kimliği ve Cüzdanı ...
  5 gündür kayıp Havva'nın kimliği ve cüzdanı gölette bulunduELAZIĞ'da, 5 gündür kendisinden haber alınamayan Kovancılar Meslek Yüksekokulu İşletme Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Havva Deringöl'ün (22) kimliği ve cüzdanı Elazığ-Malatya arasındaki Kömürhan Köprüsü yakınlarındaki baraj göletinde bulundu.

 • Dha Yurt Bülteni-20
  AK Partili meclis üyesine CHP'lilerden tepkiÇORUM'da 5 Aralık Kadınlara Seçme ve Seçilme hakkının verilişinin yıldönümünde Kadın İl Genel Meclis üyelerine yönelik sözlerle tepki çeken İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, kendisinin yanlış anlaşıldığını dile getirerek, 'Biz...