MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ELAZIĞ AĞIN HABERLERİ

ELAZIĞ AĞIN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Medyada Türkçenin Güzel Kullanımına Yönelik Çalışmalar
  Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu ile Türk Dil Kurumu öncülüğünde başlatılan 2017 Türk Dili Yılı çalışmaları kapsamında RTÜK, TDK, TRT ve MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün proje ortağı olduğu 'Radyo ve Televizyonlarda Doğru, Güzel ve Anlaşılır Türkçe Kullanımının...

 • AFAD Deprem Dairesi Başkanı Çanakkale'de
  Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanı Dr. Murat Nurlu Çanakkale AFAD'ı ziyaret etti.

 • Bakan Yılmaz'dan Afrika Ülkelerine Fetö Uyarısı
  Bakan Yılmaz'dan Afrika ülkelerine FETÖ uyarısı Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Afrika ülkelerinin büyükelçileri ile kahvaltıda bir araya geldiANKARA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, kahvaltıda bir araya geldiği Afrika ülkelerinin büyükelçilerine FETÖ konusunda uyarılarda bulundu.

 • Bakan Yılmaz, Afrika Ülkelerinin Büyükelçileri ile ...
  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye'de deşifre olan FETÖ unsurlarının yoğun şekilde Afrika ülkelerine gittiklerini, buradaki sözde masumane yapılanmaları kullandıklarını ve Türkiye'ye yönelik kampanyaya devam ettiklerini belirterek, 'Söz konusu örgütün ilişkilerimiz arasında sorun...

 • Afrika Ülkelerine 'Fetö' Uyarısı
  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Afrika ülkelerinin büyükelçilerini FETÖ konusunda uyararak, 'Dost ve kardeş ülkelerimiz olan siz Afrikalı muhataplarımızın FETÖ okullarından arınmanızı istiyoruz' dedi.

 • Türk Telekom, Onf'nin Yönetiminde
  Türk Telekom, yeni nesil iletişim teknolojilerinin geliştirilmesine öncülük eden, dünyanın sayılı açık platformlarından Open Networking Foundation'ın (ONF) yönetimine girdi.

 • Van'da 'Toplumsal Barış Ağı' Toplantısı
  Dicle Toplumsal Araştırma Merkezi (DİTAM) tarafından ‘Türkiye’de Barış ve Güvenliği Güçlendirmek İçin Toplumsal Barış Ağını Geliştirme Projesi’nin bölge çalıştayı yapıldı.

 • Edirne Valiliği'nden 'Casus Tekne' Açıklaması
  Edirne Valiliği, bazı bayın yayın kuruluşlarında, “Sahil Güvenlik Ekipleri Saroz Körfezi Açıklarında Casus Bir Tekne Tespit Etti”, “Saroz’ta Casus Tekne” başlıklarla çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

 • Enez'de Halkı Meraklandıran Tekne, Tatbikatta Batmış ...
  EDİRNE VALİLİĞİ'NDEN 'CASUS TEKNE' AÇIKLAMASIEdirne Valiliği, Saros Körfezi açıklarında bulunan ve uzaktan kumanda edilebilen tekneyle ilgili yazılı açıklama yaptı.

 • Saros'ta Bulunan "İnsansız Su Üstü Aracı"
  Edirne'nin Enez ilçesinde 'casus tekne bulundu' şeklinde haberlere konu olan tekneyle ilgili Edirne Valiliği açıklama yaptı.

 • Facebook'ta "Instant Videos" Dönemi!
  Facebook, 'Instant Videos' adını verdiği yeni özelliğini test etmeye başladı.

 • 12 Eylül Askeri Darbesinin 37. Yılı
  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, 12 Eylül askeri darbesinde 650 bin kişi gözaltına alındığını, 1 milyon 683 bin kişi fişlendiğini, çok sayıda mağduriyet yaşandığını ifade ederek, 'Bu ülkeye karşı bir sorumluluğunuz varsa bir daha darbelerin olmaması için yeni bir anayasa yapalım.' dedi.

 • Wi-Fi 802.11ax Geliyor!
  Wi-Fi standartları gelişmeye devam ederken sıra 6. nesil olan 802.11ax standardına gelmiş durumda.

 • Ditam, Sur'dan Göç Etmek Zorunda Kalan Ailelerle Görüşecek
  DİTAM, Sur'dan göç etmek zorunda kalan ailelerle görüşecek DİTAM Başkanı Mehmet Kaya: 'Çatışmalar nedeni ile 6 bine yakın aile Sur'dan göç etmek zorunda kaldı' 'Bu ailelerden 500'üne ulaşıldı, başvurmaları gereken kamu kurumları, eğer bir hak ihlalleri yaşamışsa baro gibi İHD gibi STK'lara...

 • Ditam, Sur'dan Göç Etmek Zorunda Kalan Ailelerle Görüşecek
  Dicle Toplumsal Araştırmalar Merkezi (DİTAM), Diyarbakır’ın Sur ilçesinde terör nedeniyle evlerinden göç etmek zorunda kalan ailelerle görüşüp, sorunlarının çözümü noktasında kendilerine yol gösterecek.

 • Facebook Yorumları Bambaşka Olacak!
  Facebook, renkli arka plana sahip metin gönderilerinin kullanım alanını genişletmeye niyetlenmiş gibi gözüküyor.

 • Azerbaycan Çamaşırhanesi': Bakü'nün Gizli Fonu Hakkında ...
  İngiliz Guardian gazetesinin haberine göre, Azerbaycan'da 2,9 milyar dolar değerindeki gizli bir fon, lobicilik faaliyetleri ve kara para aklamak için kullanıldı.

 • İzban'ın Çifte Bayramı
  İZBAN, 7. yılını geride bırakmanın gururunu yaşarken Zafer Bayramı'nı ve yaşgününü 'Aklımızda Vatan, Kalbimizde Atam' diyerek çifte bayramla kutluyor.

 • AK Parti Konya İl Başkanı Arat: "Konya Bir Dava Şehridir"
  AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, son günlerde Konya’ya karşı yürütülen algı operasyonuna tepki göstererek, Konya’nın bir dava şehri olduğunu, her zaman ülkesine, milletine ve değerlerine sahip çıktığını söyleyerek, “Masa başından ahkam kesenlere, şehrimizi ve insanımızı birtakım...

 • Özel Ekibin Titiz Çalışması ile Suç Makinesi Yakalandı
  Özel ekibin titiz çalışması ile suç makinesi yakalandı Cezaevi firarisi olan ve 36 suçtan aranan şüpheli, son olarak kahvehaneye silahlı saldırı düzenlemişti Tutuklanan şüphelinin saklandığı evde çeşitli silahlar ve mühimmat ele geçirildiBİLECİK - Bilecik'te hakkında 36 ayrı suçtan aranması olan...

NAMAZ VAKİTLERİ