MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ELAZIĞ AĞIN HABERLERİ

ELAZIĞ AĞIN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Süs Tavuklarına Gözü Gibi Bakıyor
  BESTAMİ BODRUK / MEHMET AĞIN - Elazığ'da, hobi olarak süs tavuğu besleyen Murat Sinan, yılın belirli dönemlerinde paça ve tüylerini keserek, pedikürlerini yaparak hayvanlarının süsüne süs katıyor.

 • İit Dışişleri Bakanları Konseyi'nde Fetö Kararları ...
  ÖZBEKİSTAN'ın başkenti Taşkent'te, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Dışişleri Bakanları 43. Konseyi Eğitim ve Aydınlanma-Barış ve Yaratıcılığa Giden Yol oturumunda, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün terör örgütü olarak sınıflandırılması kararı alındı.

 • İit 43. Dışişleri Bakanları Konseyi Toplantısı
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun yoğun girişimiyle İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) 43. Dışişleri Bakanları Konseyi Toplantısı'nda Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ), terör örgütü ilan edildi.

 • Bakan Işık, Sedm Toplantısı'na Katıldı
  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : SEDM Toplantısı Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın konuşması Milli Savunma Bakanı Işık İtalya'da Bakan Işık, Roma'da SEDM Toplantısı'na katıldı Işık: 'Partnerlerimizi ve dostlarımızı, kendi ülkelerinde FETÖ ile bağlantılı yapılara yönelik önlemleri alması için uyarma zorunluluğu hissediyoruz' 'Biz, sınır bölgelerimizde herhangi bir terör grubunun varlığını istemiyoruz' ROMA (AA) – Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) karşı partner ülkeleri uyarma zorunluluğu hissettiklerini söyledi.

 • Milli Savunma Bakanı Işık İtalya'da
  ROMA (AA) – Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) karşı partner ülkeleri uyarma zorunluluğu hissettiklerini söyledi.

 • Elazığlı Fırıncı, Eşine "İnat" Oklavayı Eline Aldı; ...
  Elazığ'ın Ağın ilçesinde yaşayan 40 yaşındaki Hüseyin Bakır, eşi kendisine pasta yapmadığı için kavga etmekten yoruldu, eşine inat oklavayı eline aldı; pastacılık kursuna yazıldı!

 • Burdur Valisi Yılmaz Açıklaması
  Burdur Valisi Şerif Yılmaz, 'İlimizde 15 Temmuz sonrası göreve başlayan bir askerde 'ByLock' tespit edildi ve tutuklandı.

 • Elazığlı Üreticilerden Fransız Bademi Atağı Tuttu, ...
  Elazığ'ın Ağın ilçesinde girişimci iki ortağın çorak arazilere ektikleri Fransız bademi ağaçlarından yüksek verim elde etmeleri, pek çok üreticiyi badem yetiştirmeye yönlendirdi.

 • Elazığlı Üreticilerden 'Fransız Bademi' Atağı
  Ağın ilçesinde girişimci iki ortak verim alamazsınız denmesine rağmen ektikleri Fransız bademi ağaçlarından yüksek verim elde edince, birçok üretici bademe yöneldi.

 • Elazığlı Üreticilerin "Fransız Bademi" Atağı
  İSMAİL ŞEN/MEHMET AĞIN - Elazığ'ın Ağın ilçesinde girişimci iki ortağın çorak arazilere ektikleri Fransız bademi ağaçlarından yüksek verim elde etmeleri, pek çok üreticiyi badem yetiştirmeye yönlendirdi.

 • Müzeyle Sanat Dünyasını Keşfetmek
  'Müzeyle Sanat Dünyasını Keşfetmek', ekim ayı boyunca Akbank Sanat'ta sizlerle...'1960'lı yıllardan itibaren sanat tarihi ve sosyolojisi sanat yapıtını anlamak ve tanımlamak konusunda yeni arayışlar içine girdi.

 • Müzeyle Sanat Dünyasını Keşfetmek
  'Müzeyle Sanat Dünyasını Keşfetmek', ekim ayı boyunca Akbank Sanat'ta sizlerle...'1960'lı yıllardan itibaren sanat tarihi ve sosyolojisi sanat yapıtını anlamak ve tanımlamak konusunda yeni arayışlar içine girdi.

 • İzmir'de "Hayalet Ağ" Temizliği
  İzmir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, 'Denizlerin Terk Edilmiş Av Araçlarından Temizlenmesi Projesi' kapsamında bu yıl içinde 120 bin metrekarelik alandaki tarama faaliyetinde, denizde bırakılmış 35 bin metrekarelik av aracını çıkarttı.

 • Maden ve Doğal Taş İhracatçılarına Eximbank Güvencesi
  Katma değerli ürün ihracatında Türkiye'nin önemli sektörleri arasında yer alan maden ve doğal taş sektörünün ihracatta alacağı riskin, Eximbank'ın 'Kısa Vadeli İhracat Kredi Sigortası' ile ortadan kaldırılacağı bildirildi.

 • Maden İhracatçıları, 238 Ülkede Tahsilat Riskini Eximbank'a ...
  Katma değerli ürün ihracatında Türkiye’nin lider sektörleri arasında yer alan maden ve doğaltaş sektörü, yaptığı ihracatta alacak riskini Eximbank’ın “Kısa Vadeli İhracat Kredi Sigortası” ile ortadan kaldıracak.

 • Üzüm Festivali
  Elazığ'da gerçekleştirilen üzüm festivali kapsamında düzenlenen 'en güzel üzüm yarışması'nda dereceye giren yetiştiriciler ödüllendirildi.

 • Elazığ'da Üzüm Festivali
  Elazığ'da gerçekleştirilen üzüm festivali kapsamında düzenlenen 'en güzel üzüm yarışması'nda dereceye giren yetiştiriciler ödüllendirildi.

 • Yunus Emre Enstitüsü, Gpdnet'in Dönem Başkanı Oldu
  Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş, Küresel Kamu Diplomasisi Ağı'nın (GPDNet) kültürel diplomasinin imkanlarını geliştirmek, yeni iletişim kanalları açmak, bilgi paylaşımı sağlamak, ikili ve çok yönlü projeler hazırlamak amacıyla oluşturulan bir organizasyon olduğunu belirtti.

 • Nehirde 'Balık Akını' Kameraya Yansıdı
  Balık yakalamak isteyen şahıslar, balık akınına uğradı.

 • Baraj Gölünde Bilgisayar ile Dokümanlar Bulundu
  Keban Baraj Gölü'nde kimliği belirsiz kişilerce atılan 2 bilgisayar ile dokümanlar bulundu.