MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » EDİRNE İPSALA HABERLERİ

EDİRNE İPSALA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Dha Yurt Bülteni-14
  KYB Kerkük Temsilcisi Mamend: Haşdi Şabi, yarın Kerkük'ten çekilecek Kürdistan Yurtseverler Birliği'nin (KYB) Kerkük Temsilcisi Aso Mamend, Iraklı güçlerin, Kerkük'e vali atanması için yarın il meclisini toplayacaklarını belirttiklerini ve Haşdi Şabi'nin yarın Kerkük'ten çekileceğini söyledi.

 • Edirne'de 186 Kaçak ve Sığınmacı Yakalandı
  Edirne'de yasa dışı yollardan Yunanistan ve Bulgaristan'a geçmeye çalışan 186 kaçak ve sığınmacı yakalandı.

 • Fetö Şüphelisi Sınırı Geçemedi
  İpsala Sınır Kapısı'nda pasaport kontrolü sırasında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu şüphesiyle gözaltına alınan kişi tutuklandı.

 • Sınır Kapısında Yakalanan Fetö Şüphelisi Tutuklandı
  EDİRNE'de İpsala Sınır Kapısı'ndan Yunanistan'a çıkış yapmak isterken, polis tarafından yakalanan FETÖ/PDY şüphelisi M.Ö., mahkemece tutuklandı.

 • Yunan Gümrükçüler Grev Yapacak, Sınır Kapıları 24 ...
  YUNANİSTAN'ın Kipi ve Kastanies Gümrük Kapısı'nda görevli gümrük personelinin yapacağı grev nedeniyle yarın saat 07.00'den itibaren, 24 saat süreyle Edirne'nin İpsala Sınır Kapısı'ndan TIR geçişlerine izin verilemeyecek.

 • Yunan Gümrükçülerin Grevi Yaya Geçişlerini de Etkileyecek
  Yunanistan gümrük çalışanlarının yarın yapacağı grev nedeniyle, daha önce tır geçişlerinde yaşanacak aksaklığın yayaları da etkileyeceği bildirildi.

 • Akademisyen, Motosikletle Dünyayı Geziyor
  YAŞAR Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. Özhan Ünverdi'nin, 2003 yılında İngiltere'de doktora öğrencisiyken okula daha ucuza gidip gelebilmek için aldığı mopetle başlayan motosiklet yolculuğu, kısa sürede bir tutkuya dönüştü.

 • 4 Kıta ve 43 Ülkeyi Motosikletle Gezdi
  İzmir'de bulunan özel bir üniversitede öğretim üyesi olan Yrd. Doç. Dr. Özhan Ünverdi, 13 yılda Gobi Çölünden Sahra Çölüne, Sibirya'dan Norveç'e, Fas'tan Kırgızıstan'a kadar 4 kıta, 43 ülke gezip motosikletiyle yaklaşık 160 bin kilometre yol katetti.

 • İzmirli Akademisyen 4 Kıta ve 43 Ülkeyi Motorla Gezdi
  İzmir’de bulunan özel bir üniversitede öğretim üyesi olan Yrd. Doç. Dr. Özhan Ünverdi, 13 yılda Gobi Çölünden Sahra Çölüne, Sibirya’dan Norveç’e, Fas’tan Kırgızıstan’a kadar 4 kıta, 43 ülke gezip motosikletiyle yaklaşık 160 bin kilometre yol katetti.

 • Kipi Gümrük Kapısında Grev Yapılacak
  Edirne’nin İpsala ilçesinde Yunanistan’ın Kipi Gümrük Kapısı’nda görevli personelin yapacağı grev nedeniyle İpsala Gümrük Kapısı’ndan bazı araçların geçişine izin verilmeyecek.

 • İpsala Sınır Kapısı, 24 Saat Kapatılacak
  Yunanistan'ın Kipi ve Kastanies Gümrük Kapısında görevli gümrük personelinin yapacağı grev nedeniyle yarın saat 07.00'den itibaren, 24 saat süreyle Edirne'nin İpsala Sınır Kapısı kapatılacak.

 • Yunan Gümrükçüler Greve Gidiyor
  Yunanistan gümrük çalışanlarının 19 Ekim Perşembe günü yapacağı grev nedeniyle İpsala Sınır Kapısı'nda tır çıkışlarında aksama yaşanabileceği bildirildi.

 • Edirne'de Asayiş
  Edirne'nin Keşan ilçesindeki trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

 • Yunanistan'a Kaçarken Yakalanan Fetö'cü Eski Emniyet ...
  FETÖ/PDY soruşturma kapsamında, Diyarbakır'ın Sur İlçe Emniyet Müdürü iken meslekten ihraç edilen ve Yunanistan'a kaçmak için geldiği Edirne'nin Keşan İlçesi'nde jandarma tarafından yakalanan 42 yaşındaki Sadettin Koçak ile kardeşi 37 yaşındaki Sadi Koçak, adliyeye sevk edildi.

 • Yunanistan'a Kaçarken Yakalanan Fetö'cü Eski Emniyet ...
  FETÖ/PDY soruşturma kapsamında Diyarbakır'un Sur İlçe Emniyet Müdürü iken meslekten ihraç edilen ve yasa dışı yollardan Yunanistan'a kaçmak için geldikleri Edirne'nin Keşan İlçesi'nde jandarma tarafından yakalanan 42 yaşındaki Sadettin Koçak ile kardeşi 37 yaşındaki Sadi Koçak, adliyeye sevk edildi.

 • Edirne Yunanistan'a Kaçarken Yakalanan Fetö'cü Eski ...
  Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ'cü eski emniyet müdürü adliyedeFETÖ/PDY soruşturma kapsamında Diyarbakır'un Sur İlçe Emniyet Müdürü iken meslekten ihraç edilen ve yasa dışı yollardan Yunanistan'a kaçmak için geldikleri Edirne'nin Keşan İlçesi'nde jandarma tarafından yakalanan 42...

 • Dha Yurt Bülteni-11
  Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ'cü eski emniyet müdürü adliyedeFETÖ/PDY soruşturma kapsamında Diyarbakır'un Sur İlçe Emniyet Müdürü iken meslekten ihraç edilen ve yasa dışı yollardan Yunanistan'a kaçmak için geldikleri Edirne'nin Keşan İlçesi'nde jandarma tarafından yakalanan 42...

 • Edirne'de 450 Kaçak ve Sığınmacı Yakalandı
  Edirne'de yasa dışı yollardan Yunanistan ve Bulgaristan'a geçmeye çalışan 450 kaçak ve sığınmacı yakalandı.

 • Edirne'de 264 Kaçak ve Sığınmacı Yakalandı
  Edirne'de yasa dışı yollardan Yunanistan ve Bulgaristan'a geçmeye çalışan 264 kaçak ve sığınmacı yakalandı.

 • 287 Hakim ve Savcının Görev Yeri Değiştirildi
  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSK), 287 adli ve idari hakim ve savcının görev yerini değiştirdi.

NAMAZ VAKİTLERİ