MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » DİYARBAKIR SİLVAN HABERLERİ

DİYARBAKIR SİLVAN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Silvan'daki Camilerde Ramazan Temizliği
  Diyarbakır’ın Silvan İlçe Belediyesince, camilerde Ramazan temizliği başlatıldı.

 • PKK'nın Kaçırıp Bıraktığı Kepçe Operatörü Ölü Bulundu
  PKK'nın kaçırıp bıraktığı kepçe operatörü ölü bulunduDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde 6 ay önce terör örgütü PKK mensupları tarafından kaçırılan ve 3 gün alıkonulduktan sonra bırakılan kepçe operatörü Mahmut Taşkıran, bugün silahla vurulmuş şekilde ölü bulundu.

 • PKK'nın Kaçırıp Bıraktığı Kepçe Operatörü Ölü Bulundu
  Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde 6 ay önce terör örgütü PKK mensupları tarafından kaçırılan ve 3 gün alıkonulduktan sonra bırakılan kepçe operatörü Mahmut Taşkıran, bugün yol kenarında ölü bulundu.

 • Diyarbakır'da PKK'nın Kaçırıp Bıraktığı Kepçe Operatörü ...
  Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde 6 ay önce teröristler tarafından kaçırılan ve 3 gün alıkonulduktan sonra bırakılan kepçe operatörü Mahmut Taşkıran, bugün yol kenarında ölü bulundu.

 • PKK'lı Teröristler Kepçe Operatörünü İkinci Kez Kaçırıp ...
  DİYARBAKIR'ın Silvan İlçesi'nde bir süre önce PKK terör örgütü tarafından kaçırılıp serbest bırakılan kepçe operatörü 30 yaşındaki Mahmut Taşkıran dün teröristler tarafından ikinci kez kaçırılarak öldürüldü.

 • Gebze'den Silvan'a Ziyaret
  Kocaeli’nin Gebze İlçe Belediye Başkanı Adnan Köşker, Diyarbakır’ın Silvan ilçesine kazandırılacak projeler hakkında İlçe Kaymakam Adem Çelik ile istişarelerde bulundu.

 • Van'da Buruk Sergi
  Van’ın İpekyolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen sergide, trafik kazasında hayatını kaybeden usta öğretici Nebahat Yayla anıldı.

 • Taşınan Zeynel Bey Türbesi'ne Ziyaretçi Akını
  Taşınan Zeynel Bey Türbesi'ne ziyaretçi akını Yerli turistler, türbenin açılmasını beklemediBATMAN - Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yapımı devam eden Ilısu Barajı suları altında kalmaması için geçtiğimiz günlerde taşınan 650 yıllık Zeynel Bey Türbesi, ziyaretçi akınına uğruyor.

 • Silvan'de Basma Düzenekli El Yapımı Patlayıcı İmha ...
  DİYARBAKIR'ın Silvan İlçesi kırsal alanında bulunan 3 odalı bir mağarada, 4 piknik tüpüyle 20 kilo amonyum nitrat kullanılarak hazırlanan basma düzenekli el yapımı patlayıcı, güvenli bir şekilde imha edildi.

 • Taşınan Zeynel Bey Türbesi'ne Ziyaretçi Akını
  Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yapımı devam eden Ilısu Barajı suları altında kalmaması için geçtiğimiz günlerde taşınan 650 yıllık Zeynel Bey Türbesi, ziyaretçi akınına uğruyor.

 • TSK'dan Terör Örgütüne Geçit Yok
  Türk Silahlı Kuvvetleri'nden (TSK), terörle mücadele operasyonları ve icra edilen arama tarama faaliyetlerinde, çok sayıda RPG-7 roketatar, kalaşnikof piyade tüfeği ve mühimmatı ile patlayıcı yapımında kullanılan malzemenin ele geçirildiğini bildirdi.

 • TSK'dan Terör Örgütüne Geçit Yok
  Türk Silahlı Kuvvetleri’nden (TSK), Doğu ve Güneydoğu’da devam eden terörle mücadele operasyonları ve icra edilen arama tarama faaliyetlerine ilişkin yapılan açıklamada, çok sayıda RPG-7 roketatar, kalaşnikof piyade tüfeği ve mühimmatı ile patlayıcı yapımında kullanılan malzemenin ele...

 • Terörle Mücadele Operasyonları
  Hakkari'de bölücü terör örgütü mensubu iki teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.

 • PKK'nın 3 Odalı Mağarası Ele Geçirildi
  Diyarbakır'ın Silvan ilçesindeki terör operasyonunda üç odalı bir mağarada 260 kilogram muhtelif yiyecek ile 20 kilogram amonyum nitrat ve şeker kullanılarak 4 adet piknik tüpü ile hazırlanmış 1 adet basma düzenekli El Yapımı Patlayıcı (EYP) tespit edilerek imha edildi.

 • Üç Odalı Mağarada 260 Kilogram Yiyecek ile 1 Adet ...
  Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde güvenlik kuvvetleri tarafından terör örgütüne yönelik sürdürülen operasyonlarda üç odalı bir mağarada 260 kilogram muhtelif yiyecek ile 20 kilogram amonyum nitrat ve şeker kullanılarak 4 adet piknik tüpü ile hazırlanmış 1 adet basma düzenekli El Yapımı Patlayıcı...

 • 10 Günde 93 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
  Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), son 10 gün içinde bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlarda, 93 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

 • Diyarbakır'da Terör Operasyonu
  Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda bir mağarada basma düzenekli el yapımı patlayıcı ele geçirildi.

 • Son 10 Günde 93 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
  TÜRK Silahlı Kuvvetleri son 10 günde terörle mücadel kapsamında sürdürülen operasyonlarda 93 teröristin etlisiz hale getirildiği ve teröristler tarafından kullanılan 71 sığınak, barınak, mağara ve depo bulunarak kullanılamaz hale getirildiğini açıkladı.

 • Dha Ankara - Son 10 Günde 93 Terörist Etkisiz Hale ...
  TÜRK Silahlı Kuvvetleri son 10 günde terörle mücadel kapsamında sürdürülen operasyonlarda 93 teröristin etlisiz hale getirildiği ve teröristler tarafından kullanılan 71 sığınak, barınak, mağara ve depo bulunarak kullanılamaz hale getirildiğini açıkladı.

 • TSK'dan Haftalık Bilgilendirme
  TSK'dan haftalık bilgilendirme '7 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 27 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır' '93 terörist etkisiz hale getirilmiş' 'Terör örgütleriyle mücadele, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar sürdürecek'ANKARA - Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), son bir...

NAMAZ VAKİTLERİ