MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » DİYARBAKIR HAZRO HABERLERİ

DİYARBAKIR HAZRO HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Diyarbakır'da 46 Köy ve Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı
  Diyarbakır'ın Lice, Hazro, Kulp ve Silvan ilçelerine bağlı 46 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

 • Kırsaldaki Bazı Yerleşimlerde Sokağa Çıkma Yasağı
  Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon dolayısıyla Hazro, Kulp, Silvan ve Lice ilçelerine bağlı 23 kırsal mahalle ve 23 mezrada sokağa çıkma yasağı ilan edildiği bildirildi.

 • Diyarbakır'da 46 Köy ve Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı ...
  Diyarbakır'da 46 köy ve mezrada sokağa çıkma yasağı başladı Diyarbakır'ın 4 ilçesine bağlı 46 köy ve bazı mezralarda sokağa çıkma yasağı ilan edildiDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Lice, Hazro, Kulp ve Silvan ilçelerine bağlı 46 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

 • Diyarbakır'da 46 Köy ve Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı
  Diyarbakır’ın Lice, Hazro, Kulp ve Silvan ilçelerine bağlı 46 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

 • Dha Yurt Bülteni-1
  1)DİYARBAKIR'DA OPERASYON HAZIRLIĞI; 46 KÖY VE MEZRADA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞIDİYARBAKIR'ın Hazro, Kulp, Silvan ve Lice ilçelerine bağlı kırsal kesimdeki 46 mahalle ve mezrada, yapılacak operasyondan sivil halkın zarar görmemesi için, saat 05.

 • Diyarbakır'da Operasyon Hazırlığı! 46 Köy ve Mezrada ...
  Diyarbakır'da yapılacak olan terör operasyonu için 46 mahalle ve mezrada, saat 05.00'ten itibaren ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

 • Dha Yurt - Diyarbakır'ın 4 İlçesine Bağlı 46 Köy ve ...
  DİYARBAKIR'ın Hazro, Kulp, Silvan ve Lice ilçelerine bağlı 46 kırsal mahalle ve mezrada yapılacak büyük operasyon öncesi sivil vatandaşarın zarar görmemesi için, 21 Eylül Perşembe günü saat 05.00'ten itibaren geçerli olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

 • Yavru Şahin Koruma Altına Alındı
  Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde yaralı olarak bulunan yavru şahin, koruma altına alındı.

 • Kulp'ta Operasyon: 1 PKK'lı Terörist Öldürüldü
  DİYARBAKIR Valiliği, Kulp İlçesi kırsalında güvenlik güçleriyle çatışmaya giren 1 PKK'lı teröristin ölü ele geçirildiğini, Dicle İlçesi kırsal kesiminde ise örgüte ait silah ve mühimmatların yanı sıra yaşam malzemelerinin bulunduğunu açıkladı.

 • Diyarbakır Dicle ve Kulp'ta Operasyon: 1 Terörist ...
  Dicle ve Kulp'ta operasyon: 1 terörist öldürüldüDİYARBAKIR Valiliği, Kulp İlçesi kırsalında güvenlik güçleriyle çatışmaya giren PKK'lı 1 teröristin öldürüldüğünü, Dicle İlçesi kırsalında yapılan aramalarda ise, örgüte ait silah ve mühimmat ile yaşam malzemesi ele geçirildiğini açıkladı.

 • Diyarbakır'da Terör Operasyonu
  Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda bir terörist etkisiz hale getirildi.

 • Dha Yurt Bülteni - 3
  1)DİCLE VE KULP'TA OPERASYON: 1 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜDİYARBAKIR Valiliği, Kulp İlçesi kırsalında güvenlik güçleriyle çatışmaya giren PKK'lı 1 teröristin öldürüldüğünü, Dicle İlçesi kırsalında yapılan aramalarda ise, örgüte ait silah ve mühimmat ile yaşam malzemesi ele geçirildiğini açıkladı.

 • 3 İlçede Düzenlenen Operasyonlarda 1 Terörist Etkisiz ...
  3 ilçede düzenlenen operasyonlarda 1 terörist etkisiz hale getirildi Operasyonda 1 terörist etkisiz hale getirildi, silah, mühimmat ve kenevir ele geçirildiDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Dicle, Kulp ve Hazro ilçeleri kırsalında gerçekleştirilen operasyonlarda bir terörist etkisiz hale getirildi,...

 • Kulp'ta Operasyon: 1 PKK'lı Terörist Öldürüldü
  DİYARBAKIR Valiliği, Kulp İlçesi kırsalında güvenlik güçleriyle çatışmaya giren 1 PKK'lı teröristin ölü ele geçirildiğini, Dicle İlçesi kırsal kesiminde ise örgüte ait silah ve mühimmatların yanı sıra yaşam malzemelerinin bulunduğunu açıkladı.

 • Diyarbakır'ın 3 İlçesinde Terör Operasyonları
  Diyarbakır'ın Dicle, Kulp ve Hazro ilçeleri kırsalında gerçekleştirilen operasyonlarda bir terörist etkisiz hale getirildi, silah, mühimmat ve kenevir ele geçirildi.

 • Diyarbakır'ın 3 İlçesinde Terör Operasyonları
  Diyarbakır’ın Dicle, Kulp ve Hazro ilçeleri kırsalında gerçekleştirilen operasyonlarda bir terörist etkisiz hale getirildi, silah, mühimmat ve kenevir ele geçirildi.

 • AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar ...
  Parti yöneticileri ile birlikte CHP Diyarbakır İl Başkanlığını ziyaret eden AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, herkesin ortak paydasının Diyarbakır olması gerektiğini ifade etti.

 • Askerler, Toprağa Gömülü 527 Kilo Uyuşturucuyu Bulup ...
  DİYARBAKIR'ın Kocaköy ile Hazro İlçesi'nin kırsal kesiminde jandarma ekiplerinin düzenlediği narko-terör operasyonu kapsamında toprağa gömülü plastik varillerde 618 bin 453 kök kenevir bitkisi ve 527 kilo 150 gram esrar maddesi ele geçirildi.

 • 618 Bin Kök Kenevir, 527 Kilo Esrar Ele Geçirildi
  Diyarbakır'ın Kocaköy ve Hazro ilçeleri kırsalında uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, 618 bin 453 kök kenevir bitkisi ile 527 kilo 150 gram kubar esrar ele geçirdi.

 • Diyarbakır'da Uyuşturucu Operasyonu
  Diyarbakır'da uyuşturucu operasyonu Uyuşturucu tacirlerine darbe üstüne darbeDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Kocaköy ve Hazro ilçeleri kırsalında uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon düzenleyen jandarma ekipleri 618 bin 453 kök kenevir bitkisi ile 527 kilo 150 gram kubar esrar ele geçirdi.

NAMAZ VAKİTLERİ