MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ HABERLERİ

DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Sodes'ten Çüngüş'e İstihdama Yönelik Proje
  Diyarbakır’ın Çüngüş İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün istihdama yönelik hazırladığı ’Sevdiğine sözü olan bir kilim dokusun’ projesi SODES tarafından kabul edildi.

 • Çüngüş, Pötürge Arası Yol Çalışmasında Sona Gelindi
  Diyarbakır’ın Çüngüş ilçesinin çehresini değiştirecek, ekonomik ve sosyal yönden gelişimini sağlayacak olan sahil yolu projesi çerçevesinde Çüngüş ilçesi ile Malatya’nın Pötürge ilçesini birbirine bağlayacak yol çalışmalarında sona yaklaşıldı.

 • Grafikli - PKK'nın Sözde "Sorumluları Sahaya Sürme ...
  Türkiye'nin barış ve huzur ortamını bozmayı hedefleyen ve saldırılarında sivilleri de katleden terör örgütü PKK'ya yönelik son 14 ayda düzenlenen operasyonlarda, aralarında örgütün sözde sorumlularının da bulunduğu 4 bin 316 teröristin etkisiz hale getirildi.

 • Başkan Arslanca İlçelerdeki Su Sorununa Dikkat Çekti
  AK Parti Diyarbakır İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Çüngüş Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca ilçede 2014 yılından beri yapılan bütün seçimlerden alınlarının akıyla çıktıklarını belirterek, “Vekillerimiz buradayken işin detayına girmeden altını çizerek bir şey ifade etmek istiyorum;

 • AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, ...
  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, 'İYİ Parti bir projedir ve hainler bunları parlatmaya çalışıyor'DİYARBAKIR - AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, İYİ Parti'ye eleştirilerde bulunarak, 'MHP'nin İYİ Parti'deki siyasetçilerle ve genel başkanıyla birlikte en...

 • AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı
  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, İYİ Parti’ye eleştirilerde bulunarak, “MHP’nin İYİ Parti’deki siyasetçilerle ve genel başkanıyla birlikte en son seçimlerde aldığı oy oranı yüzde 13. Bunlar yeni falan değil, bunlar eskimiş.

 • Susuzluk Yüzünden Göç Ediyorlar
  Susuzluk yüzünden göç ediyorlar Çüngüş'te vatandaşlar, susuzluk yüzünden köylerini terk ediyor 2 senedir haftada 1 saat suyun aktığı köyde, öğrenciler dere suyu içiyor Kalan köylüler göç etmemek için su sorunlarını çözülmesini istiyorDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesine bağlı bir köyde...

 • Susuzluk Yüzünden Göç Ediyorlar
  Diyarbakır’ın Çüngüş ilçesine bağlı bir köyde ikamet eden vatandaşlar, susuzluk yüzünden köylerini terk ediyor.

 • Dha Yurt Bülteni-14
  Düğünde takı yüzünden çıkan kavgada gelin yaralandı SAMSUN'daki bir düğünde gelinle damada takılan takıların, kız tarafında kalması nedeniyle çıkan kavgada gelin ve 11 kişi, hafif yaralandı.

 • Pikniğe Giden Polisler Kaza Yaptı: 1 Ölü, 1 Yaralı
  DİYARBAKIR'ın Çermik İlçesi'nde pikniğe giden kuzen 2 polisin içinde bulunduğu araç, kontrolden çıkıp uçuruma yuvarlandı.

 • Diyarbakır'da İçinde Polislerin de Olduğu Araç Çaya ...
  Diyarbakır'ın Çermik ile Çüngüş ilçeleri arasında içinde iki polis memurunun bulunduğu otomobil, çaya uçtu. Bir polis şehit oldu, bir polis yaralandı.

 • Otomobil Çaya Uçtu: 1 Polis Hayatını Kaybetti, 1 Polis ...
  Diyarbakır’ın Çermik ile Çüngüş ilçeleri arasında otomobilin çaya uçması sonucu 1 polis hayatını kaybetti, 1 polis yaralandı.

 • Çermik'in 30 Yıllık Sorunu Çözüldü
  - Çermik'in 30 yıllık sorunu çözüldü İlçede halkı rahatsız eden çöp alanı mesire alanına dönüştürülüyorDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Çermik İlçe Belediyesi, kokusundan ve dumanından dolayı insanları rahatsız eden çöp alanını mesire alanına dönüştürmek için çalışmalara başlayarak, halkın 30...

 • Çermik'in 30 Yıllık Sorunu Çözüldü
  Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediyesi, kokusundan ve dumanından dolayı insanları rahatsız eden çöp alanını mesire alanına dönüştürmek için çalışmalara başlayarak, halkın 30 yıllık sorununa çözüm buldu.

 • Grafikli - PKK'nın Sözde Sorumlularına Darbe
  Türkiye'nin barış ve huzur ortamını bozmayı hedefleyen ve hain saldırılarında sivilleri de katleden terör örgütü PKK'ya yönelik son 13 ayda düzenlenen operasyonlarda 100'ü örgütün sözde sorumlusu 3 bin 964 terörist etkisiz hale getirildi.

 • Yargıtay'da Seçim
  Yargıtay Büyük Genel Kurulunca, Yargıtay Birinci Başkanvekilliği görevine 16. Hukuk Dairesi Üyesi Mehmet Kürtül seçildi.

 • Diyarbakır'da Bylock Operasyonu
  Diyarbakır'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda, ByLock kullandıkları iddiasıyla 24 kişi gözaltına alındı.

 • Diyarbakır'da 'Bylock' Operasyonu: 24 Gözaltı
  Diyarbakır’da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) şifreli haberleşme programı “ByLock” kullananlara yönelik operasyonda, aralarında imam, ev hanımı ve işçilerin de olduğu 24 kişi gözaltına alındı.

 • Diyarbakır'da Fetö Operasyonu: 24 Gözaltı
  DİYARBAKIR'ın 10 ilçesinde FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda, 'ByLock' kullandıkları belirlenen farklı mesleklerden 24 kişi gözaltına alındı, 23 kişi aranıyor.

 • Başsavcıyı Şehit Eden O Terörist Tutuklandı
  Tunceli'nin Ovacık ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun'u şehit eden terörist, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı 29 Ağustos'ta Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesi Barış Mahallesi Bulutpınarı kırsalında güvenlik güçlerinin terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlediği operasyonda 2'si ölü, 1'i yaralı...