MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » DİYARBAKIR BİSMİL HABERLERİ

DİYARBAKIR BİSMİL HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Başkan Atilla, Bismil'de Vatandaşlarla Buluştu
  Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Bismil ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi, önerileri ve talepleri dinledi, Büyükşehir Belediyesinin ilçedeki yatırımlarını inceledi.

 • Eski Hdp Yöneticilerinden Kayyuma Teşekkür
  Eski HDP yöneticilerinden kayyuma teşekkürDİYARBAKIR - Eski HDP Bismil ilçe yöneticisi Mehmet Pınar, yaptığı güzel hizmetlerden dolayı Bismil Belediye Başkanlığı'na kayyum olarak atanan Kaymakam Turgay Gülenç'e teşekkür etti.

 • Şehit Annesi İsteğini Yerine Getiren, Kaymakam Gülenç'e ...
  DİYARBAKIR'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Turgay Gülenç, şehit annesi Hacı Muhsine Yıldız'ın isteği üzerine Esentepe Mahallesi'ndeki evine giden yola parke taşı döşemesini sağlayarak, yeni yapılan parka da şehit oğlu Erdal Yıldız adını verdi.

 • Diyarbakır'ın Su İhtiyacını Karşılayan Pompalar Enerjisini ...
  DİYARBAKIR'a su sağlayan önemli kaynaklardan biri olan Bismil İlçesi'ndeki su pompalarının enerji ihtiyacı karşılayan güneş enerji santralleri projesi için için Karacadağ Kalkınma Ajansı ve DİSKİ arasında sözleşme imzalandı.

 • Diyarbakır Şehit Annesi Isteğini Yerine Getiren, Kaymakam ...
  Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Turgay Gülenç, şehit annesi Hacı Muhsine Yıldız'ın isteği üzerine Esentepe Mahallesi'ndeki evine giden yola parke taşı döşemesini sağlayarak, yeni yapılan parka da şehit oğlu Erdal Yıldız adını verdi.

 • Dha Yurt Bülteni-8
  1)BAKAN ÖZLÜ'DEN BAYRAM TATİLİ AÇIKLAMASI: ÜRETİMDE KAYIP OLMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUMİZMİR Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü ziyaretinde konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bayram tatilinin uzaması konusunda sanayicilerin yorumları üzerine 'Bu bayram ağustosta.

 • Bismil'de Halk Günleri Halkın Yoğun Katılımı ile Devam ...
  Diyarbakır’ın Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, geleneksel hale getirdiği halk gününde vatandaşlar ile görüşüp, istek ve taleplerini dinliyor, sorunlarını çözüme kavuşturuyor.

 • Şehit Annesi Talep Etti, Başkan Yaptı
  Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, 20 yıl önce teröristlerin saldırısında şehit düşen Erdal Yıldız’ın annesi Muhsine Yıldız’ın talebi üzerine, Esentepe Mahallesi’ndeki evin yoluna parke taşı döşedi ve yeni yapılan parka şehidin ismini verdi.

 • Büyükşehir Belediyesinden 9 Kırsal Mahalleye Toplu ...
  İçişleri Bakanlığınca görevlendirilen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesince kent merkezi ve Bismil ilçesi arasındaki 9 kırsal mahalleyi kapsayan yeni toplu ulaşım güzergahı oluşturuldu.

 • Bismil'de Oto Galericiler Sitesi Yapılacak
  Bismil ilçesinde, oto galericiler için site yapılacağı bildirildi.

 • 9 Kırsal Mahalleye Yeni Toplu Ulaşım Güzergahı
  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ile Bismil ilçesi arasındaki 9 kırsal mahalleyi kapsayan yeni bir toplu ulaşım güzergahı oluşturdu.

 • Başkan Gülenç Kamyoncu Esnafıyla Buluştu
  Diyarbakır’ın Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, geçen hafta faaliyete geçen Kamyon garajı esnafını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 • Bismil'de Oto Galericiler Şehir Dışına Taşınacak
  Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç’in talimatıyla hazırlanan Oto Galericiler Sitesi projesi ile Bismil’in kanayan yarası durumundaki kent içi kaldırım işgali, yaya ve araç trafiği sorunu ve karmaşası tarihe karışıyor.

 • Körtik Tepe'den 17 Yılda 30 Bini Aşkın Eser Çıkarıldı
  Diyarbakır'ın Bismil ilçesindeki Körtik Tepe'de yürütülen kazılarda, yaklaşık 17 yılda 30 bini aşkın eser gün yüzüne çıkarıldı.

 • Haftanın Tarihine Bakış
  Türkiye, 17 Ağustos 1999'da son yüzyılın en büyük depremlerinden birini yaşadı.

 • 12 Yaşındaki Kuzeni ile Evlenen Sanığa Beraat
  DİYARBAKIR'da 2005 yılında, teyzesinin kızı 12 yaşındaki S.G. ile evlenen 22 yaşındaki O.S., 'Çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada, şüphe sınırlarını aşan kesin ve inandırıcı delil bulunamadığı için beraat etti.

 • Eski Hdp Yöneticilerinden Kayyuma Teşekkür
  Eski HDP Bismil ilçe yöneticisi Mehmet Pınar, yaptığı güzel hizmetlerden dolayı Bismil Belediye Başkanlığı'na kayyum olarak atanan Kaymakam Turgay Gülenç'e teşekkür etti.

 • Eski Hdp'li Yöneticiden Görevlendirme Yapılan Belediyeye ...
  Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde eski HDP ilçe yöneticisi Mehmet Pınar, Bismil'e Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Turgay Gülenç'e yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

 • Terör Örgütü PKK Çocukları da Hedef Alıyor
  Bölücü terör örgütü PKK, gerçekleştirdiği kanlı saldırılarıyla onlarca çocuğu katletti, yüzlerce çocuğu yaraladı veya sakat bıraktı.

 • Bismil'de Sünnet Şöleni Kayıtları Devam Ediyor
  Diyarbakır’ın Bismil İlçe Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan ücretsiz sünnet şöleni kayıtları devam ediyor.

NAMAZ VAKİTLERİ