MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » DİYARBAKIR BİSMİL HABERLERİ

DİYARBAKIR BİSMİL HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Eker'in Aile Mezarlığına Patlayıcı Yerleştiren Terörist ...
  AK Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in aile mezarlığına patlayıcı yerleştiren teröristlerden biri, Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde yakalandı.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  Dağ kadrosundan 3 terörist yol kontrolünde yakalandıYakalanlar arasında 7 ayrı bombalı eyleme katılan örgütün bombacısı da yer alıyorHafriyat alanında bekleyen polise yönelik düzenleyenen ve 5 polisin şehit olduğu 1 polisin yaralandığı terör saldırısı ile ilgili yürütülen soruşturma...

 • Şehit Eşinin Fotoğrafını Taşıdı (2) - Yeniden
  DİYARBAKIR'da, hafriyat alanında nöbet tutan polislere yönelik düzenlenen bombalı terör saldırısında ağır yaralanarak tedavi gördüğü hastanede şehit olan 23 yaşındaki polis memuru Furkan Demir için düzenlenen uğurlama töreninde, kendisi de polis olan eşi Kübra Demir, şehit eşinin fotoğrafını taşıdı.

 • PKK'nın Bombacısı Yakalandı!
  Diyarbakır Bismil'de yapılan yol kontrolleri sırasında PKK'nın dağ kadrosundan 3 terörist yakalandı. Yakalananlardan birisinin PKK'nın bombacısı olduğu öğrenildi.

 • Şehit Eşinin Fotoğrafını Taşıdı
  DİYARBAKIR'da,şehit olan 23 yaşındaki polis memuru Faruk Demir için düzenlenen uğurlama töreninde, kendisi de polis olan eşi Kübra Demir, şehit eşinin fotoğrafını taşıdı.

 • Diyarbakır Şehit Eşinin Fotoğrafını Taşıdı
  Şehit eşinin fotoğrafını taşıdıDİYARBAKIR'da, hafriyat alanında nöbet tutan polislere yönelik düzenlenen bombalı terör saldırısında ağır yaralanarak tedavi gördüğü hastanede şehit olan 23 yaşındaki polis memuru Faruk Demir için düzenlenen uğurlama töreninde polis olan eşi Kübra Demir, şehit...

 • Şehit Eşinin Fotoğrafını Taşıdı
  Diyarbakır'da, 23 yaşındaki polis memuru Faruk Demir için düzenlenen uğurlama töreninde, kendisi de polis olan eşi Kübra Demir, şehit eşinin fotoğrafını taşıdı.

 • Dha Yurt Bülteni-4
  Şehit eşinin fotoğrafını taşıdıDİYARBAKIR'da, hafriyat alanında nöbet tutan polislere yönelik düzenlenen bombalı terör saldırısında ağır yaralanarak tedavi gördüğü hastanede şehit olan 23 yaşındaki polis memuru Faruk Demir için düzenlenen uğurlama töreninde polis olan eşi Kübra Demir, şehit...

 • Diyarbakır'da 3 Terörist Silahlarıyla Birlikte Yakalandı
  Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde uygulama noktasında şüpheli görülen araçta yapılan kontrolde 3 terörist silahlarıyla birlikte yakalandı.

 • Diyarbakır'da 3 Terörist Yakalandı
  Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde 3 terörist yakalandı.

 • Diyarbakır'da Yıldızlar Voleybol Müsabakaları Sona ...
  Diyarbakır’da okullar arası yıldızlar voleybol müsabakaları tamamlandı.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  1)ALINDA BOT İZİ ÇIKARTAN POLİS DAYAĞINA YARGITAY AYARI: İŞKENCE OLABİLİRDİYARBAKIR'ın Bismil ilçesi'nde, 2013 yılında gözaltına aldıkları Meshut ve Mervan Eşen kardeşleri, alında bot izi çıkacak şekilde dövdükleri iddiasıyla haklarında dava açılan 3 polisin yargılaması uyuşmazlığına, Yargıtay...

 • Arşiv Görüntü) Alında Bot İzi Çıkartan Polis Dayağına ...
  DİYARBAKIR'ın Bismil ilçesi'nde, 2013 yılında gözaltına aldıkları Meshut ve Mervan Eşen kardeşleri, alında bot izi çıkacak şekilde dövdükleri iddiasıyla haklarında dava açılan 3 polisin yargılaması uyuşmazlığına, Yargıtay son noktayı koydu.

 • Diyarbakır Alında Bot Izi Çıkartan Polis Dayağına ...
  Alında bot izi çıkartan polis dayağına Yargıtay ayarı: İşkence olabilirFelat BOZARSLAN/ DİYARBAKIR, (DHA) - DİYARBAKIR'ın Bismil ilçesi'nde, 2013 yılında gözaltına aldıkları Meshut ve Mervan Eşen kardeşleri, alında bot izi çıkacak şekilde dövdükleri iddiasıyla haklarında dava açılan 3...

 • Alında Bot İzi Çıkartan Polis Dayağına Yargıtay Ayarı: ...
  Diyarbakır'da, 2013 yılında gözaltına aldıkları Meshut ve Mervan Eşen kardeşleri, alında bot izi çıkacak şekilde dövdükleri iddiasıyla haklarında dava açılan 3 polisin yargılaması uyuşmazlığına, Yargıtay son noktayı koydu.

 • Göletteki 100 Kazın Telef Olduğu Köyde Tedirginlik ...
  Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde gölete giren 100 civarında kaz telef oldu. Gölet suyundan şüphelen köylüler, diğer hayvanlarının da telef olmaması için yetkililerden yardım istedi.

 • Batman'da Kayyuma Saldırı Hazırlığındaki 2 Kişi Tutuklandı
  BATMAN Belediyesi'ne kayyum olarak atanan Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy'a suikast hazırlığı yaparken yakalanan terörist ile kaldığı evin sahibi sorgularının ardından sevk edildikleri adliyede tutuklandı.

 • Grafikli - Teröristler Şehirde de Kıskaçta
  Kararlılıkla yürütülen operasyonlarla kırsalda ağır yenilgiye uğrayan terör örgütü PKK, şehirde de güvenlik güçlerinin kıskacında.

 • Kayyuma Suikast Girişimindeki 2 Terörist Tutuklandı
  İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname ile (KHK) Batman Belediye Başkanlığına kayyum olarak atanan Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy’a suikast girişiminde olduğu belirlenen 1 terörist ile teröriste yardım yataklık yapan 1 kişi tutuklandı.

 • Kayyuma Suikast Hazırlığı Yapan PKK'lı Yakalandı!
  KHK kapsamında Batman'da görevlendirilen belediye başkan vekillerine saldırı hazırlığı yaptığı belirlenen terör örgütü PKK mensubu bir kişi ile ona yardım eden ev sahibi tutuklandı.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ