MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » DENİZLİ BULDAN HABERLERİ

DENİZLİ BULDAN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Hdp'nin 'Hayır' Kampanyasının İkinci Etabı Başladı
  HDP’li Pervin Buldan ve beraberindeki heyet, Selahattin Demirtaş’ın tutuklu bulunduğu Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi önünden, referandum için ikinci etap ‘hayır’ startını başlattıklarını açıkladı.

 • Hdp'nin 'Hayır' Kampanyasının Ikinci Etabı Başladı
  HDP'li Pervin Buldan ve beraberindeki heyet, Selahattin Demirtaş'ın tutuklu bulunduğu Edirne Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi önünden, referandum için ikinci etap 'hayır' startını başlattıklarını açıkladı.

 • Hdp, Trakya'da 'Hayır' Kampanyasını Cezaevi Önünde ...
  TBMM Başkan Vekili ve HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, 'Aydınlık, demokratik bir Türkiye için 16 Nisan sabahı tercihinizi 'hayır'dan yana kullanınız. Biz inanıyoruz ki bu 18 maddelik anayasa taslağı Türkiye'ye hiçbir fayda getirmeyecektir.

 • Edirne Hdp'li Buldan Yeni Anayasa Türkiye'ye Hiçbir ...
  TBMM Başkan Vekili ve HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, 'Aydınlık, demokratik bir Türkiye için 16 Nisan sabahı tercihinizi 'hayır'dan yana kullanınız. Biz inanıyoruz ki bu 18 maddelik anayasa taslağı Türkiye'ye hiçbir fayda getirmeyecektir.

 • Dha Yurt Bülteni-7
  1)BAKAN ZEYBEKCİ, 'TBMM TÜRKİYE'NİN EN SAYGIN YERİ OLMALI'İZMİR'de CMS fabrikasında işçilerle buluşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci anayasa değişikliği referandumu ile ilgili konuşarak, 'Bu bir milli meseledir.

 • Üzüm Üreticileri Tetikte
  Üzüm üreticileri tetikte Manisa'da geçen hafta yaşanan don olayının ardından üzüm üreticileri nisan ayının ilk haftasını bekliyor Manisa Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İbrahim Demran: 'Bu dönemde yaşanacak don olayında ürünün zararından bahsetmek mümkün değildir' 'Hiç kimse '2017 yılı...

 • Üzüm Üreticileri Tetikte
  Manisa Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İbrahim Demran geçtiğimiz hafta üzüm bağlarında yaşanan don olayında verimi etkileyecek bir zarardan bahsetmenin doğru olmayacağını belirtti.

 • Cizre'de Nevruz Etkinliği
  ŞIRNAK'ın Cizre ilçesinde düzenlenen Nevruz etkinliğinde konuşan HDP Iğdır Milletvekili Pervin Buldan, 'Buradan Ankara'ya çağrı yapıyoruz.

 • Cizre'de Nevruz Etkinliği
  Cizre'de Nevruz etkinliğiRamazan İMRAĞ/CİZRE,(Şırnak),(DHA) - ŞIRNAK'ın Cizre ilçesinde düzenlenen Nevruz etkinliğinde konuşan HDP Iğdır Milletvekili Pervin Buldan, 'Buradan Ankara'ya çağrı yapıyoruz.

 • Dha Yurt Bülteni - 19
  Kılıçdaroğlu: Bu anayasa Avrupa Birliği ile uyumun hiçbir tarafında yok (1)'FRENİ PATLAMIŞ BİR OTOBÜSE HEP BERABER BİNMİŞ OLACAĞIZ'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Anayasa değişikliği ve referanduma ilişkin, 'Türkiye demokratik parlamenter sistemden otoriter sisteme doğru gidiyor.

 • Pervin Buldan, Cizre'de Nevruz Etkinliği Konuştu: ...
  ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde düzenlenen Nevruz etkinliğinde konuşan HDP Iğdır Milletvekili Pervin Buldan, 'Buradan Ankara'ya çağrı yapıyoruz.

 • Dto, Ankara'da Denizli ile Özdezleşmiş Ürünleri Tanıttı
  Denizli Ticaret Odasının (DTO) Ankara'da düzenlenen 1. Ulusal Coğrafi İşaretler Buluşması'nda Denizli'yi temsil ettiği bildirildi.

 • BBP İlçe Yönetimi 'Hayır' Vereceklerini Söyleyerek ...
  Denizli'nin Buldan ilçesinde, Büyük Birlik Partisi İlçe Yönetimi, referandumda Genel Merkez'in aldığı 'evet' oyu kullanma kararına uymayacaklarını bildirerek partideki görevlerinden istifa etti.

 • Denizli Babadağ'da Bornozlu, Havlulu Festival
  Denizli Babadağ'da bornozlu, havlulu festival Vali Bornozla yürüyüşe katıldı Dünya Türk, havlu ve bornoz festivali Denizli ayağı başladıDENİZLİ - Bu yıl altıncı düzenlenen Dünya Türk, Havlu ve Bornoz Festivali etkinlikleri kapsamında Denizli'nin Babadağ ilçesinde tanıtım yapıldı.

 • Denizli Babadağ'da Bornozlu, Havlulu Festival
  Bu yıl altıncı düzenlenen Dünya Türk, Havlu ve Bornoz Festivali etkinlikleri kapsamında Denizli’nin Babadağ ilçesinde tanıtım yapıldı.

 • Hollanda'nın Skandal Kararına Tepkiler
  Denizli'de, Denizli Yörükleri Derneği ve Kangal Yetiştiriciler Derneği üyeleri, Hollanda'nın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Türk vatandaşlarına yönelik skandal tavrına tepki gösterdi.

 • Hdp, Mardin Nusaybin'den Nevruz Startını Verdi
  HDP, DBP ve DTK Türkiye genelinde bu yıl yapacakları 21 Mart nevruz kutlamalarının startını Mardin'in Nusaybin ilçesinde verdi.

 • Bakan Zeybekci: Toki, Denizli'de 18 Bin 332 Konut ...
  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan'la birlikte düzenlediği basın toplantısında Denizli'de TOKİ'nin yapımını planladığı 18 bin 332 konutun yapımına başlanacağını açıkladı.

 • Ekonomi Bakanı Nihat Zeybecki: "Denizli'de 18 Bin ...
  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile yaptığı toplantıda, il genelinde yapılacak konut projelerini açıkladı.

 • Hdp'li Buldan'dan Anayasa Mahkemesi'ne Tutuklu Milletvekilleri ...
  HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, eşgenel başkanlarının da aralarında bulunduğu partisinden 13 milletvekilinin tutuklu olması nedeniyle referandum çalışması yapamadıklarını söyledi.

NAMAZ VAKİTLERİ