MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ÇANKIRI YAPRAKLI HABERLERİ

ÇANKIRI YAPRAKLI HABERLERİ

Haberler.Com

 • 40 Yıl Önce Ektiği Çınar Ağacını Her Gün Ziyaret Ediyor
  Adıyaman'ın Kahta ilçesinde yaşayan Dedo Korkut, kırk yıl önce ektiği çınar ağacını her gün ziyaret edip suluyor.

 • Ödeme Karşı Dengeli Beslenme
  Diyetisyen Aysun İpek, dengeli beslenme ile ödemlerden kurtulmanın mümkün olduğunu söyledi.

 • Çocuğunuzun Göz Muayenesini İhmal Etmeyin"
  Göz Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Kaan Okan Erdem, göz sağlığı için gözlerin periyodik olarak kontrollerinin yapılması gerektiğini, özellikle bebeklerde ve çocuklarda göz muayenesinin çok önemli olduğunu belirtti.

 • Tansiyon Düşüren Besinler Nelerdir?
  Yüksek tansiyon yaygın olarak görünen bir hastalıktır. Fazla kilo, sigara, stres ve kalp sıkıntıları yüksek tansiyonu tetikliyor. Tansiyonu düşürmek için ne yapılmalı, tansiyon düşüren besinler nelerdir, evde tansiyon nasıl düşürülür?

 • Ne Mutlu Bana Seninle Bir Ömür Boyu! Ben 19, Sen 22 ...
  Türk sinemasının 'dört yapraklı yonca'sından Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah bundan 30 yıl önce bugün hayatını Ender Alkoçlar ile birleştirdi.

 • Melikgazi Yine Çiçek Açacak
  Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç , Çevre ve doğa dostu Melikgazi Belediyesi olarak 2018 yılı için yapraklı ve yapraksız fidan, meyve fidanı, süs bitkisi, çim tohumu ve mevsimlik çiçek olmak üzere 5 ayrı türde toplam 36 cins çiçek ve fidan alımı yapılacağını söyledi.

 • Bağışıklık Sistemini Güçlü Tutmanın 8 Yolu
  Herbalife Beslenme Danışma Kurulu Üyesi Doç İsmet Tamer, kış aylarında hastalıklardan korunmanın ve bağışıklık sistemini güçlü tutmanın yollarını anlattı.

 • Alzheimer'den Korunmak İçin Bunları Ye!
  Nutrition İstanbul Diyetisyeni Merve Doyranlı, beslenme ile bu hastalıktan korunma yollarını anlattı. ​

 • Batman Caddeleri Ağaçlandırılıyor
  Batman’a çağdaş bir kent kimliği kazandırmak için birçok projeyi bir arada yürüten belediye çalışmalarına devam ediyor.

 • Hp Sprocket, Mürekkep Gerektirmeyen Şık ve Küçük Yazıcı
  HP'nin Minik Yazıcısı CES 2018'de oldukça dikkat çekti HP Sprocket, Mürekkep Gerektirmeyen Şık ve Küçük Yazıcı. Tam da akıllı telefonlarınız için ideal. ZINKTeknolojisi kullanan Hp Sprocket, Hp Sprocket Plus,HP SPROCKET 2-IN-1 özellikleri Neler?

 • Yeni İtfaiye Binası Yükseliyor
  Yeni itfaiye binası için düğmeye basan Çankırı Belediyesi, Fatih Mahallesi Yapraklı Yolu güzergâhı Salihler Caddesi üzerinde bulunan 4608 metrekarelik alanda modern itfaiye binasının inşaat çalışmalarını sürdürüyor.

 • Nanoteknolojik Macunsuz Diş Fırçası
  Bilinçsiz diş macunu kullanımı nedeniyle fazla florüre maruz kalmayı engelleyen, ağız hijyenini daha güvenli, daha pratik ve daha sağlıklı bir yöntemle sunan önemli bir buluş olarak sunulan ’Nanoteknolojik’ diş fırçası Japonya İtalya Fransa’dan sonra Türkiye’de gerekli izinlerin alınması...

 • Kemikleriniz İçin En İyi ve En Kötü Besinler
  Kemik sağlığınıza iyi gelen ve kötü gelen besinlerin ne olduğunu biliyor musunuz? Cevaplar sizi şaşırtabilir. İşte kemikleriniz için iyi ve kötü gıdalar…

 • Karaciğerinizin Tehlikede Olduğunu Gösteren İşaretle
  Karaciğer vücut için önemli görevleri olan bir organdır ve görevleri oldukça çeşitlidir. Peki, karaciğerinizin görevlerini yeterince iyi yerine getiremediğini nasıl anlarsınız? Gelin karaciğerinizde fonksiyon bozukluğuna işaret edebilecek 6 belirtiyi inceleyin ve karaciğerinizin sağlıklı çalıştığından emin olun.

 • Münir Özkul'un Ölüm Haberini Duyan Filiz Akın'ın Kulağından ...
  Münir Özkul'un vefatı sanat camiasında derin bir üzüntü yarattı. Birçok isim efsane sanatçının ardından sosyal medya hesaplarından duygusal mesajlar paylaştı.

 • Ergen Stresiyle Başa Çıkma Yılları
  Ergen anne ve babaları iyi bilir; ergen stresiyle nasıl başa çıkacağınızı bilmediğinizde sizin de stres dolu günler geçirmeniz kaçınılmaz. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu, ergen stresiyle ilgili önemli uyarılarda bulundu.

 • Diyarbakır'ın En Büyük Kent Meydanı Açıldı
  DİYARBAKIR Büyükşehir Belediyesi tarafından merkez Kayapınar ilçesinde 70 bin metrekare alan üzerinde yapılan ve değişik birçok ağacın yanı sıra Amerikan meşesi ile dişbudağı ağaçlarının da dikildiği Kent Meydanı, tamamlanarak açıldı.

 • Diyarbakır Amerikan Meşe ve Dişbudağı Ağaçlarının ...
  Amerikan Meşe ve Dişbudağı ağaçlarının da dikildiği kentin en büyük meydanı hizmete girdiDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından merkez Kayapınar ilçesinde 70 bin metrekare alan üzerinde yapılan ve değişik bir çok ağacın yanısıra Amerikan meşesi ile dişbudağı ağaçlarının da dikildiği kentin...

 • Dha Yurt Bülteni-15
  CHP'den Bandırma Müftülüğü önünde eylem Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Müftülük önünde toplanan CHP üyesi yaklaşık 100 kişilik grup, son günlerde Diyanet İşleri Başkanlığı'na tepki gösterdi.

 • Kent Meydanı'nda Çalışmalar Tamamlandı
  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin önemli projelerinden biri olan toplam 67 bin metrekare alan üzerine inşa edilen içinde çocuk oyun grupları, fitness aletleri, yürüyüş bantları, yeşil alanlar ve farklı türlerde bin 746 ağaç çeşidinin yer aldığı Kent Meydanı’nda çalışmalar tamamlandı.