MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ÇANKIRI YAPRAKLI HABERLERİ

ÇANKIRI YAPRAKLI HABERLERİ

Haberler.Com

 • Tarsus'ta Orman Haftası Etkinlikleri
  Tarsus'ta Orman Haftası ve 21 Mart Dünya Ormancılık Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi.

 • Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler
  Cinsel gücü arttıran yiyecekler, cinsel hayatı kötüye gidenler açısından oldukça merak edilen şeyler arasında yer alıyor. Beslenme alışkanlıklarımızda bir takım değişiklikler yaparak, cinsel gücü arttırabiliriz. Uzmanlara göre cinsel gücü arttıracak yiyecekler tüketerek, libidonuzun artmasını sağlayabilir cinsel hayatınızın canlanmasına izin verebilirsiniz. İşte cinsel gücü arttıran yiyeceklerin listesi…

 • Orman Haftası - Düzce
  Yığılca'da Orman Haftası etkinlikleri kapsamında fidan dikildi.

 • Orman Haftası
  Yığılca'da Orman Haftası etkinlikleri kapsamında fidan dikildi.

 • Doğal Oda Kokusu Nasıl Yapılır?
  Evinizin farklı odalarına içinizi ısıtan farklı bir hava katmak, yaşam ortamınızı daha cazip kılmak için oda kokuları oldukça faydalıdır. İçinize çektiğiniz kokunun sağlıklı ve doğal olduğundan emin olmak içinse doğal oda kokusu yapımını tercih etmek en iyi yoldur. Kişisel zevklerinize ve tercihlerinize uygun olarak belirleyebileceğiniz malzemelerle, tamamen doğadan gelen kokuları evinize taşımak yaşamınıza keyif katacaktır. Evde doğal oda kokusu yapmak, aynı zamanda boş zamanları renklendiren zevkli bir uğraştır. Evinizde, mutfağınızda

 • Kalın Bağırsak Kanserinden Koruyacak En Etkili Yöntemler
  Kanser gelişmeden önce tespit edilen bir hastalık. Buna rağmen halen ülkemizde Sağlık Bakanlığı'nın istatistiklerine göre her iki cinsiyette de en sık görülen 3. kanser olarak karşımıza çıkıyor. Türk Kanser Derneği erken tanının hayat kurtarıcı önemini hatırlatıyor , kalın bağırsak kanserleri konusunda toplumda farkındalık yaratacak etkinlik, eğitim ve tarama faaliyetlerine 2018 yılında da hız kesmeden devam edeceklerini belirtiyor.

 • Süt Otu ile Hayvanların Eti ve Sütü Artacak
  Adıyaman’da ilk kez denenen ve yılda 5 kez hasadı yapılabilin süt otu bitkisi ile küçük ve büyükbaş hayvanların hem et hem de süt verimi artacak.

 • Kilitbahir Kalesi 18 Mart'ta Ziyarete Açılacak
  Fatih Sultan Mehmet tarafından İstanbul kuşatması sırasında Papalık donanmasının Doğu Roma İmparatorluğu'na yardım etmesini önlemek amacıyla 1452'de inşa ettirilen Kilitbahir Kalesi, 2011'de başlatılan restorasyon çalışmalarının ardından 'Türkiye'nin ilk kale müzesi' olarak 18 Mart'ta...

 • Elmalı'ya 150 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı
  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı'ya 4 yılda 150 milyon liralık yatırım yaptıklarını bildirdi.

 • Büyükşehir'den Elmalı İlçesine 4 Yılda 150 Milyonluk ...
  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Elmalı ilçesine 4 yılda 150 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi.

 • Yalıhüyük'teki Ekili Tarlalarda İncelemeler Yapıldı
  Yalıhüyük Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleri, ekili tarım arazilerinde inceleme yaptı.

 • Folik Asit Nelerde Bulunur?
  Folik asit; folat ve B9 vitamini olarak da bilinen bir vitamin türüdür. Özellikle hamilelik döneminde önemlidir. Folik asit sağladığı faydalar sayesinde, beraberinde ‘Folik asit nelerde bulunur?’’sorusunu getiriyor. Folik asit nelerde bulunur, hangi besinler bünyesinde folik asit barındırıyor merak edenlere folik asit nelerde bulunur araştırdık.

 • Göller"De Bu Yıl 54 Türden 278 Bin 52 Su Kuşu Sayıldı
  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 6. Bölge Müdürü Rıza Kamil, Burdur, Isparta ve Antalya'dan oluşan Göller Yöresi'nde, 2018 yılında 21 doğal ve yapay sulak alanda 54 farklı türde, 278 bin 52 su kuşu saydıklarını, Kış Ortası Su Kuşu sayımlarının sona erdiğini bildirdi.

 • Dha İstanbul Bülteni - 2
  1-POLİS KURŞUNUYLA ÖLÜM DAVASINDA KARAR: 4 YIL 2 AY HAPİS CEZASIHaber: Özden ATİK - İSTANBUL DHAFatih'te 11 Mayıs 2006 tarihinde dur ihtarına uymayarak kaçan Aytekin Arnavutoğlu'nun kullandığı araca ateş ederek ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanan polis memuru Bayram E.

 • Koçyiğit: Tarihi Dizide Kadın Yöneticiyi Canlandırmak ...
  YEŞİLÇAM'ın '4 yapraklı yoncası' olarak anılan ünlülerden biri olan Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, günümüzde tarihi diziler yapılmaya başlandığını ve teklif gelmesi durumunda bu dizilerde rol alabileceğini belirterek, 'Tarihteki bir kadın yöneticiyi canlandırmak isterim' dedi.

 • Kahramanmaraş Koçyiğit Tarihi Dizide Kadın Yöneticiyi ...
  Yeşilçam'ın '4 yapraklı yoncası' olarak anılan ünlülerden biri olan Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, günümüzde tarihi diziler yapılmaya başlandığını ve teklif gelmesi durumunda bu dizilerde rol alabileceğini belirterek, Tarihteki bir kadın yöneticiyi canlandırmak isterim dedi.

 • Dha Yurt Bülteni-4
  1)MEHMETÇİK İÇİN TEK YÜREK OLDULARAFYONKARAHİSAR'ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Düzağaç beldesinde Zeytin Dalı Harekatı'na katılan kahraman Mehmetçik için kampanya düzenlendi.

 • İSKİ Binaları Yıkılacak, Yerine "Kent Parkı" Yapılacak ...
  ŞİŞLİ'de yaklaşık 20 bin metrekarelik alan üzerinde yeni bir kent parkı yapımı için çalışmalara başlandı.

 • İSKİ Binaları Yıkılacak, Yerine "Kent Parkı" Yapılacak
  (havadan görüntelerle)- İSKİ BİNALARI YIKILACAK, YERİNE 'KENT PARKI' YAPILACAKHaber: Ali AKSOYER Kamera: Özgür Deniz KAYA - İSTANBUL DHAŞişli'de yaklaşık 20 bin metrekarelik alan üzerinde yeni bir kent parkı yapımı için çalışmalara başlandı.

 • İSKİ Binaları Yıkılacak, Yerine "Kent Parkı" Yapılacak ...
  (havadan görüntelerle)- İSKİ BİNALARI YIKILACAK, YERİNE 'KENT PARKI' YAPILACAKHaber: Ali AKSOYER Kamera: Özgür Deniz KAYA - İSTANBUL DHAŞişli'de yaklaşık 20 bin metrekarelik alan üzerinde yeni bir kent parkı yapımı için çalışmalara başlandı.