MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ÇANKIRI ILGAZ HABERLERİ

ÇANKIRI ILGAZ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Berberoğlu'nun Kayınpederi Son Yolcuğuna Uğurlandı
  Berberoğlu'nun kayınpederi son yolcuğuna uğurlandıİSTANBUL - Maltepe Cezaevi'nde tutuklu bulunan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, 84 yaşında hayatını kaybeden kayınpederi Murat Aydın, Berberoğlu'nun da izinle cezaevinden getirilip katıldığı namaz sonrası son yolcuğuna uğurlandı.

 • Türkiye'den Umman'a Uçakla Canlı Balık İhracatı
  Taze ve donmuş ürünlerle kültür balığı ihracatını artıran Türkiye'den Umman'a, uçakla 500 bin dolar değerinde canlı yavru balık gönderildi.

 • Karayollarında Durum
  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 • Tatilciler Gitti, İstanbul'da Yollar Boş Kaldı!
  Bayram tatilinin başlamasıyla birlikte, İstanbul'da yoğunluk yaşanan yollar boş kaldı. Bakım çalışmalarının devam ettiği 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ise trafiğin yaşandığı tek yer oldu.

 • Enis Berberoğlu'nun Kayınpederi Son Yolcuğuna Uğurlandı
  Maltepe Cezaevi’nde tutuklu bulunan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun 84 yaşında hayatını kaybeden kayınpederi Murat Aydın, Berberoğlu’nun da izinle cezaevinden getirilip katıldığı namaz sonrası son yolcuğuna uğurlandı.

 • Darbeci Yüzbaşıdan "Polislerin Kafalarına Sıkın" Talimatı
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Tuzla Orhanlı Gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarda biri polis 6 kişinin şehit edilmesi, 42 kişinin yaralanmasına ilişkin 4 subay, 178 Hava Harp Okulu öğrencisi ve 5 er olmak üzere 184'ü tutuklu 187...

 • Başkentte Oto Hırsızlığı Operasyonu
  Ankara'da çaldıkları araçların motor ve şasi numaralarını değiştirerek sattıkları ve dolandırıcılık olaylarına karıştıkları belirlenen 7 şüpheli, 3 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonla yakalandı.

 • Çankırı Valiliğine Yeni Logo
  Çankırı Valiliğinin logosu yenilendi.

 • CHP Genel Başkan Yardımcısı Cankurtaran Açıklaması
  CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, 'Başörtü yasağına karşı da sokakta adalet aranmadı mı? Demek ki gerektiğinde adalet sokakta da aranabiliyor.

 • Yıldırım, Şehit Aileleri ve Askerlerle İftarda Buluştu
  Başbakan Binali Yıldırım, terör örgütlerinin, kuruldukları günden bu yana en ağır yenilgilerle tarumar olduklarını belirterek, 'Bu, bir başlangıç, bu ve gelecekteki dönem, teröre karşı müdafaanın değil, doğrudan taarruzun devam edeceği ve her bir terör unsurunun yok edilinceye kadar amansız...

 • Manisa'daki Cinayet Davası
  Manisa'nın Alaşehir ilçesinde hamile eşi ve kızını bıçakla öldürerek intihar girişiminde bulunan sanık, ilk kez hakim karşısına çıktı.

 • Minik Irmak'ın Babası Hakim Karşısına Çıktı
  Minik Irmak'ın babası hakim karşısına çıktı Manisa'nın Alaşehir ilçesinde komşusu tarafından hunharca öldürülen minik Irmak Kupal'ın babası eşini ve kızını öldürmek suçundan ilk kez hakim karşısına çıktı Anne karnında hayatını kaybeden bebekle sanık Bilal Kupal'ın DNA'ları karşılaştırılacak İki...

 • Minik Irmak'ın Babası Hakim Karşısına Çıktı
  Manisa’nın Alaşehir ilçesinde komşusu olan hurdacı tarafından hunharca öldürülen 4 yaşındaki Irmak Kupal cinayetinden 4 ay sonra minik kızın babası Bilal Kupal, hamile eşi ve kızını kasten öldürmek suçlamasıyla ilk kez hakim karşısına çıktı.

 • İlk Doğalgaz Malzemeleri Ilgaz'a Geldi
  Geçen günlerde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK) Ilgaz’ın da içinde olduğu 8 ilçeye doğalgaz verileceği haberinin ardından ilçeye yüklenici firma tarafından ilk malzemeler(doğalgaz boruları) gönderilmeye başlandı.

 • Rıfat Ilgaz'ın Verimli Kalemi
  Hababam Sınıfı, belki, Rıfat Ilgaz'ın geniş kitlelerce bilinen en ünlü eseri, ama en az onun kadar ses getirmiş bir başka romanı da Karartma Geceleri. Otobiyografik öğeler taşıyan bu roman da, Hababam Sınıfı gibi sinemaya taşınır. Yurtiçi ve yurtdışı pek çok festivalden ödülle döner.

 • Aydın'daki Milli Parkın Sahilleri Atlı Jandarma Timine ...
  Kuşadası ilçesinde koyları ve endemik bitkileriyle dikkati çeken Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'nda sahil ve koyların güvenliğini sağlayan atlı jandarma timleri yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

 • Mustafa Kemal Mahallesinin Yollarına Düzenleme
  Turgutlu Belediyesi, alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahalle ve sokaklarda bozulan yol ve kaldırımları onarmaya başladı.

 • Doğalgaz 8 İlçeye Daha Ulaşacak
  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK) Kars, Karabük, Kastamonu ve Çankırı'daki 8 ilçeye daha doğalgaz götürüleceği bildirildi.

 • Ilgaz Dağında 60 Milyon Yıllık Deniz Fosili Bulundu
  Ilgaz Dağında 60 milyon yıllık deniz fosili bulunduKASTAMONU - Kastamonu'da denize 90 kilometre uzaklığında bulunan Ilgaz Dağının 2 bin 500 rakıma sahip Hacet Tepesinde 60 milyon yıllık deniz fosili bulundu.

 • Ilgaz Dağı'nda Bulunan Deniz Fosili Tam 60 Milyon ...
  Kastamonu'da denize 90 kilometre uzaklıkta bulunan Ilgaz Dağı'nın 2 bin 500 rakıma sahip Hacet tepesinde 60 milyon yıllık deniz fosili bulundu.

NAMAZ VAKİTLERİ