MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ÇANKIRI ÇERKES HABERLERİ

ÇANKIRI ÇERKES HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Erden Grup, Dev Yatırımın Açılışına Hazırlanıyor
  Kütahya’nın ve bölgenin parlayan yıldızı olan ve yaptığı dev yatırımlar ile ismini ülke genelinde duyuran Erden Grup, Kütahya-Tavşanlı Karayolu üzerinde kurarak faaliyete soktuğu ve bu sayede 500 hanenin elektrik ihtiyacını giderecek kapasitede olan, güneş enerjisi santralinin açılış törenine hazırlanıyor.

 • Ankara ve Kırıkkale'de Elektrik Kesintisi
  Ankara'nın Akyurt, Altındağ, Beypazarı, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Kazan, Mamak, Sincan ve Yenimahalle ilçeleri ile Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinin bazı bölgelerinde 9 Ekim Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.

 • Avrupa Rinoplasti Derneğinin Başına Türk Cerrah
  Dünyaca ünlü plastik cerrah Prof. Dr. Nazım Çerkeş, kurucu üyesi olduğu Avrupa Rinoplasti Derneğinin başkanı oldu.

 • 7 İlde Elektrik Kesintisi
  Ankara ile Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerinde 24 Ağustos Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.

 • Çerkeş'te Doğalgaz Sevinci
  Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde doğalgaz almak için müracaatları başladı.

 • Nata Holding'den 140 Milyon Dolarlık Yatırım
  Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık, Çankırı'da 140 milyon dolarlık yatırımın yapılacağı çimento fabrikasının temelini attı.

 • Çankırı'ya Dev Fabrika
  Nata Holding Başkanı Namık Tanık, temeli atılan Çankırı Çerkeş’te Çimento fabrikasının 2018 yılında tamamlanacağı müjdesini verdi.

 • 2. Uluslararası Ankara Bisiklet Turu
  2. Uluslararası Ankara Bisiklet Turu'nda mücadele eden sporcular, ikinci etapta Çankırı'nın bazı ilçelerini kapsayan güzergahı tamamladı.

 • Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
  Çankırı'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında bir savcı gözaltına alındı.

 • Gaziantep Türkiye Cumhuriyetleri İş Geliştirme Platformu, ...
  Türkiye Gaziantep İl ve İlçe dernekleri federasyonuna bağlı olarak kurulan Gaziantep Türkiye Cumhuriyetleri İş Geliştirme Platformu Derneği 1 Eylül itibariyle çalışmalarına başlıyor.

 • Çerkeş Myo'yu Tercih Edecek Öğrencilere Burs Vaadi
  AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, Çankırı Karatekin Üniversitesi Çerkeş Meslek Yüksekokuluna (MYO) kayıt yaptıracak 40 öğrenciye 2 yıl boyunca burs verileceğini bildirdi.

 • Kütahyalı İş Adamı Necdet Erden: Başkomutanımızın ...
  Kütahya Erden Grup A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi iş adamı Necdet Erden, “FETÖ hainleri bu vatanı bölemedi ve bundan sonra da Allah’ın izni ile bölemeyecektir” dedi.

 • Kütahya'da Demokrasi Nöbetinin 6. Günü
  Kütahya Zafer Meydanı’nda 15 Temmuz gecesi başlayan demokrasi nöbeti, 6. gecesinde de yoğun bir katılımla devam ediyor.

 • Çerkeş'te Akaryakıt İstasyonuna Ateş Edildi İddiası
  Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde, darbe girişimini tepki gösteren vatandaşlar ilçede protesto yürüyüşüne çıktı.

 • Gülücüğü Öldüren Sanığa 18 Bin TL Adli Para Cezası
  Çankırı'da geçen yıl 'Gülücük' isimli sahipli köpeği havalı tabanca ile öldüren kalorifer görevlisi Abdulkadir Işık, 18 bin TL adli para cezasına çarptırıldı.

 • Gülücüğü Öldüren Sanığa 18 Bin TL Adli Para Cezası...
  *Çankırı'da geçen yıl 'Gülücük' isimli sahipli köpeği havalı tabanca ile vurarak ölümüne neden olduğu gerekçesiyle yargılanan tutuksuz sanık Abdulkadir Işık, 18 bin TL adli para cezasına çarptırıldı.

 • Köpeği Öldürdüğü İddia Edilen Sanığa Para Cezası
  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Köpeği öldürdüğü iddia edilen sanığa para cezası Adliye önünden detay görüntü Hayvan Hakları Federasyonu üyelerinin sessiz eylemi Avukat Yasemin Babayiğit'in açıklaması Özlem Özdemir Kesik'in açıklaması Köpeği öldürdüğü iddia edilen sanığa para cezası Çankırı'da bir köpeği uyuşturucu iğne ile öldürdüğü iddia edilen sanığa 18 bin lira para cezası verildi Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde bir köpeği öldürdüğü iddia edilen sanık, 18 bin lira para cezasına çarptırıldı.

 • Köpeği Öldürdüğü İddia Edilen Sanığa Para Cezası
  Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde bir köpeği öldürdüğü iddia edilen sanık, 18 bin lira para cezasına çarptırıldı.

 • Çerkeş Meslek Yüksek Okulu'nu Seçen Öğrencilere Karşılıksız ...
  Çankırı Çerkeş Meslek Yüksek Okulu, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü'ne bağlı Endüstriyel Cam ve Seramik bölümünü seçen öğrencilere karşılıksız burs ve iş imkanı sunacak.

 • Saraydan Çerkeş'e Çerkeş'ten Herkese"
  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Baklavanın yapılışından detay Tatlı eklenmesinden detay Baklavadan detay Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı'nın açıklaması Çerkeş baklavası ustası Gülbeyaz Küçükçakır'ın açıklaması 'Saraydan Çerkeş'e Çerkeş'ten herkese' Osmanlı saraylarındaki bazı tatlı ustalarının zamanla ilçeye yerleşmesi sonucu 'Saraydan Çerkeş'e Çerkeş'ten herkese' sloganı ile tanınan, tadı ve görüntüsüyle beğeni toplayan Çerkeş baklavası, Türkiye'nin birçok yerine gönderiliyor Çerkeş Belediye Başkanı Sopacı: 'Yüzyıllardır düğünlerde, özel günlerde ve bayramlarda evleri bu tatlı süslüyor.