MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ÇANAKKALE GÖKÇEADA HABERLERİ

ÇANAKKALE GÖKÇEADA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Dünya Turizm Forumu
  Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Türkiye'nin sadece turist ağırlamadığını, Türk vatandaşlarının artık iyi bir müşteri olduğunu belirterek, 'Türkiye vize konulacak bir ülke değil. Gün gelecek bize vize koyanlara Türkiye vize koyacak.

 • Scuba Dalış Eğitim Öğretimi Protokolü İmzalandı
  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer ile Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Başkanı Doç. Dr.

 • Biga'da Esnaf ve Kefalet Kooperatifi 54.olağan Genel ...
  Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 54.Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

 • Köyceğiz'de Hedef; "Sakin Şehir"
  Köyceğiz Belediyesi, Yaşamın Kolay Olduğu Kentlerin Uluslararası Ağı olarak bilinen Uluslararası Belediyeler Birliğine Cittaslow (Sakin Şehir) başvurusu yaptı.

 • Dha Yurt Bülteni - 15
  EL BAB'DAN YİNE ACI HABER: 1 ŞEHİT, 1 YARALISURİYE'nin El Bab bölgesinde DEAŞ unsurları ile çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı.

 • Dha Yurt;meral Akşener'in Çanakkale'deki Toplantısı ...
  MEGAFONLA KONUŞTUMeral Akşener, Kolin Otel'de gerçekleştirdiği toplantıyı otel görevlilerinin sözleşmeyi iptal ettiklerini belirtip, salonun elektriklerini kesmesi üzerine karanlık bir ortamda başladı.

 • Meral Akşener'in Çanakkale'deki Toplantısı Öncesi ...
  MEGAFONLA KONUŞTUMeral Akşener, Kolin Otel'de gerçekleştirdiği toplantıyı otel görevlilerinin sözleşmeyi iptal ettiklerini belirtip, salonun elektriklerini kesmesi üzerine karanlık bir ortamda başladı.

 • Dha Yurt Bülteni - 12
  ÖSO, EL BAB'IN YÜZDE 60'INDA KONTROLÜ SAĞLADITÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin Fırat Kalkanı Harekatı ile desteklediği Özgür Suriye Ordusu güçleri, terör örgütü DEAŞ denetimindeki Suriye'nin El Bab kentinin yüzde 60'ında kontrolü ele geçirdi.

 • Öyk'dan İmar Planı Değişikliklerine Onay
  Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), bazı imar planı değişikliklerini onayladıResmi Gazete'de yayımlanan ÖYK kararına göre, özelleştirme kapsam ve programında bulunan mülkiyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne ait Bolu'nun Merkez ilçesi Tabaklar Mahallesi'ndeki 425 ada 14, 15, 16 ve 27 nolu...

 • Analiz - Kardak Krizi ve Yunanistan'ın Ege'deki Mesnetsiz ...
  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, yanında kara, deniz, hava kuvvetleri komutanları ve donanma komutanı da olduğu halde, Kardak kayalıklarının bulunduğu bölgeyi 'Kardak krizi'nin 21. yılında ziyaret etti.

 • Dha Yurt Bülteni - 17
  Nusaybin'in 2 köyündeki sokağa çıkma yasağı bugün kaldırıldıMARDİN'in Nusaybin İlçesi'ne bağlı kırsal kesimdeki Çalıköy ile Kuyular Mahallesi'nde dün ilan edilen sokağa çıkma yasağı bugün saat 17.00 itibariyle kaldırıldı.

 • Çanakkale Güne Yine Depremlerle Başladı (6)
  DEPREM UZMANINDAN AÇIKLAMAÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Süha Özden, merkez üssü Ayvacık bölgesi olan depremlerle ilgili değerlendirme yaptı.

 • Çanakkale Güne Yine Depremlerle Başladı
  Çanakkale güne yine depremlerle başladı (6)DEPREM UZMANINDAN AÇIKLAMAÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süha Özden, merkez üssü Ayvacık BÖLGESİ OLAN depremlerle ilgili değerlendirme yaptı.

 • Çanakkale'deki Depremler
  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süha Özden, Ayvacık ilçesi açıklarında iki gündür süren depremlere ilişkin, 'Belki birkaç gün içinde sonlanacak.

 • Çanakkale Güne Yine Depremlerle Başladı (5)
  DEPREM UZMANINDAN AÇIKLAMAÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Süha Özden, merkez üssü Ayvacık bölgesi olan depremlerle ilgili değerlendirme yaptı.

 • Çanakkale Güne Yine Depremlerle Başladı
  Çanakkale güne yine depremlerle başladı (5)DEPREM UZMANINDAN AÇIKLAMAÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süha Özden, merkez üssü Ayvacık BÖLGESİ OLAN depremlerle ilgili değerlendirme yaptı.

 • Rahatlatan Açıklama Geldi
  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süha Özden, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi yakınlarında devam eden deprem hareketliliğiyle ilgili rahatlatan bir açıklama yaptı.

 • Çanakkale'ye 29 Sağlık Çalışanın Ataması Yapıldı
  Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2017 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirildi.

 • Gestaş, Emitt Fuarı'na Katıldı
  Çanakkale Boğazı ile adalar hattındaki deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ, Doğu Akdeniz ve Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMİTT) katıldı.

 • Emıtt'te Çanakkale Rüzgarı
  Türkiye’nin dört bir yanından ve dünyadan turizmcileri buluşturan EMITT Fuarı’nda Çanakkale standına ilgi artarak devam ediyor.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ