MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BURSA MÜDANYA HABERLERİ

BURSA MÜDANYA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Bodrum Depremini 15 Gün Önceden Tahmin Etti Yeni Deprem ...
  Kocaeli’de yaşayan bir elektrik teknisyeninin, Bodrum’da meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremi 15 gün önde tahmin ederek sosyal medya hesabından uyarı yaptığı ortaya çıktı.

 • Bodrum Depremini 15 Gün Önceden Tahmin Etti Yeni Deprem ...
  Bodrum depremini 15 gün önceden tahmin etti yeni deprem için uyardı Elektrik elektronik teknisyeni Ahmet Yakut: '3-4 sene içerisinde Marmara'da ciddi depremler yaşanabilir' ' Ağustos-Eylül arası Gemlik-Mudanya hattında olası depremlere hazırlıklı olmak lazım' 'Doğuda 6 ve üzeri bir deprem...

 • Siteler ve Çepni'de Halı Saha Çalışmaları Başladı
  İlçenin her mahallesine halı saha kazandırmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Mudanya Belediyesi, Siteler ve Çepni Mahallelerinde halı saha yapım çalışmalarına başladı.

 • Bursa'da Afetzede Çiftçiler Khk Çıkarılmasını İstedi ...
  BURSA'nın Mustafakemalpaşa ve Karacabey ilçelerinde önceki gün dolu ve şiddetli yağmurdan 94 bin dönüm ekili alan zarar gördü.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  1) TUNCELİ MİLLETVEKİLİ EROL: YAŞANANLAR BİZİ İSYAN ETME NOKTASINA GETİRDİCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, yarın kentte yapacakları 'Terörü protosto ve öğretmen Necmettin Yılmaz'ı anma' yürüyüşü ile ilgili konuşurken, 'Hepimizin yüreğinde bir acı oldu, bir ateş...

NAMAZ VAKİTLERİ